Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Merginos, pasidalinkite, kas dabar ką daro ir žada daryti su litopsais wink.gif TIksliau, tikriausiai dabar nieko daryti nereikia, bet vis tik kokie tolesni planai? Kur geriau žiemą laikyti, kokias sąlygas suteikti? Kada atnaujinti laistymą? Maniškiai vienmečiai visi, žydėt dar tikrai nežada. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Patarkite, prasau, man neismanelei 4u.gif
Ilgai varvinau seile ir pagaliau siandien nusipirkau 2 mazucius pleiospilus nelli. Grozis neispasakytas, negaliu atsiziuret bigsmile.gif Bet abu augaleliai yra mazuciuose vazoniukuose (nu tokiuose po 50 g biggrin.gif ), ir nezinau, ka daryti - kiek suprantu, dabar yra netinkamas metas persodinti, nes skaiciau, kad reikia tai daryti augimo sezono pradzioje (pavasari). Tik ar isgyvens jie iki pavasario tokiuose mazuose 'antpirsciuose'??? Be to, viename vazoniuke jie gana glaudziai susispaude - ar persodinant galima/reikia juos atskirti, ar tos seimyneles geriau per jega neisskirstyti?
aciu is anksto uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jubabuba @ 2010 11 02, 21:21)
Sveikos, merginos. Patarkite, prasau, man neismanelei 4u.gif
Ilgai varvinau seile ir pagaliau siandien nusipirkau 2 mazucius pleiospilus nelli. Grozis neispasakytas, negaliu atsiziuret bigsmile.gif Bet abu augaleliai yra mazuciuose vazoniukuose (nu tokiuose po 50 g biggrin.gif ), ir nezinau, ka daryti - kiek suprantu, dabar yra netinkamas metas persodinti, nes skaiciau, kad reikia tai daryti augimo sezono pradzioje (pavasari). Tik ar isgyvens jie iki pavasario tokiuose mazuose 'antpirsciuose'??? Be to, viename vazoniuke jie gana glaudziai susispaude - ar persodinant galima/reikia juos atskirti, ar tos seimyneles geriau per jega neisskirstyti?
aciu is anksto uz pagalba smile.gif

Iš bėdos galima ir dabar persodinti. Dėl skirtymo tai reikėtų nuotrauką pamatyt, būtų aiškiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2010 11 02, 22:14)
Iš bėdos galima ir dabar persodinti. Dėl skirtymo tai reikėtų nuotrauką pamatyt, būtų aiškiau  smile.gif


Aciu, dota, pabandysiu rytoj dienos sviesoj nufotkinti ir pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki jungiuosi ir as prie jusu pries savaite ir as isigijau siu grazuoliuku is vienos forumietes,jie 12men. visai mazuliukai bet labai patraukllus,jie buvo susodinti i vazuonelius tai ji sake,kad laistyti reikes tik kovo arba balandzio men. ziuresiu kaip man seksis su jais susidraugauti,nes kiek skaiciau tai jie tokie kaprizingi.Jei pavyks susidraugauti tada planuoju isigyti ir daugiau smile.gif cia tai pas visus tokie grazuoliai auga ir ziedai dziugina bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos.. smile.gif aš turiu tokį blondinišką klausimą biggrin.gif kuo ypatingos flora lempos? Savo akmenukus laikau po tokia "raizgyta" lempute, šviesos jiems tikrai daug, na bent man taip atrodo biggrin.gif , bet visgi, gal iš tos mano lempos jokios naudos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(6666 @ 2010 11 03, 10:27)
Sveiki jungiuosi ir as prie jusu pries savaite ir as isigijau siu grazuoliuku is vienos forumietes,jie 12men. visai mazuliukai bet labai patraukllus,jie buvo susodinti i vazuonelius tai ji sake,kad laistyti reikes tik kovo arba balandzio men. ziuresiu kaip man seksis su jais susidraugauti,nes kiek skaiciau tai jie tokie kaprizingi.Jei pavyks susidraugauti tada planuoju isigyti ir daugiau  smile.gif cia tai pas visus tokie grazuoliai auga ir ziedai dziugina  bigsmile.gif  wub.gif


1 metų amžiaus mažylius, bent jau pačius mažiausius tai reikėtų stebėti. Gali tekti papurkšti kokį kartą ar du į mėnesį, jei jie pradės labai raukšlėtis.

QUOTE(Pūkis=) @ 2010 11 04, 22:13)
Sveikos.. smile.gif  aš turiu tokį blondinišką klausimą biggrin.gif  kuo ypatingos flora lempos? Savo akmenukus laikau po tokia "raizgyta" lempute, šviesos jiems tikrai daug, na bent man taip atrodo biggrin.gif , bet visgi, gal iš tos mano lempos jokios naudos? g.gif


Jei litopsai suaugę, nėra reikalo tuščiai eikvoti elektros energiją - žiemą jie snaudžia, taigi, nei šilumos nei vandens jiems nereikia. Lai stovi sau gražūs ant palangės ir tiek smile.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus butinai stebisiu savo mazylius blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Gerai, tada kitas klausimėlis, ar 15 laipsniu temperatūroj jiems ne per šalta? g.gif galvoju, kad lyg ir neturėtų būt šalta, bet kažkuriam čia puslapėly skaičiau, kad jų šaknys bijo šalčio..tai kaip čia yra?
Atsakyti
O kur būtų galima šitų augaliukų Kaune rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis=) @ 2010 11 05, 12:35)
Gerai, tada kitas klausimėlis, ar 15 laipsniu temperatūroj jiems ne per šalta? g.gif galvoju, kad lyg ir neturėtų būt šalta, bet kažkuriam čia puslapėly skaičiau, kad jų šaknys bijo šalčio..tai kaip čia yra?

Jiems pats tas žiemoti 10-15 laipsniu temperatūroj. Žinoma, nelaistant. Litopsai natūralioje gamtoje ir iki 0 laipsnių ištveria (namie taip eksperimentuoti nepatarčiau).
Atsakyti
Supratau, ačiū dota.. 4u.gif
Atsakyti