Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Labukas, tfu tfu tfu siais metais galiu ir as Jums saviskius parodyti thumbup.gif
sekmingai issinere ir nesupuvo, dar turiu nelli, buvo pradejusi kazko stipriai dziuti, rauksletis, palaisciau po truputuka, atsigavo.
Sulaukiau ir savo pirmojo ziedelio per antrus metus clap.gif
user posted image
Atsakyti
Labai mielas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 07 31, 22:32)
Labai mielas.  wub.gif

aciuks.gif
ne i tema - matau su Jusu atzalele ta pacia diena gimusi esu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 07 31, 21:51)

Gražuoliai wub.gif Maniškis kažko daugintis nebenori g.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2010 08 02, 10:34)
Gražuoliai wub.gif Maniškis kažko daugintis nebenori g.gif

gal jam nelaikas kol kas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 06, 09:12)
gal jam nelaikas kol kas  mirksiukas.gif

Na tikiuos,kad tik ne laikas g.gif Vis pažiūriu,bijau,kad nykt nepradėtų,ned jau šeši metai jis pas mane gyvena rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2010 08 06, 08:37)
Na tikiuos,kad tik ne laikas g.gif Vis pažiūriu,bijau,kad nykt nepradėtų,ned jau šeši metai jis pas mane gyvena rolleyes.gif  wub.gif

mano nelli buvo pradejus nykti, bet pakeiciau vieta ir atsigavo thumbup.gif
tai jusiskis jau senbuvis wub.gif smagu, manieji litopsai manes lauke kaip kaledine dovana ant eglutes, tai dar "jaunikliai" namuose 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kur Vilniuje galima nusipirkt tų litopsiukų?
Atsakyti
Sveikos. Kokio turi buti dydzio litopsas kad ji butu jau galima persodinti, ar kuris metu laikas tinkamas geriausiai. Seklas pasejau mazdaug geguzes menesio viduri, dabar jie daugmaz beveik visi apie puse centimetro kepureles dydzio. Seklu turejau apie 300-330, o isdygo 160. Vietos dar yra pakankamai, tik kai kurie auga kupsteliais.
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2010 08 10, 17:04)
Merginos, gal kur Vilniuje galima nusipirkt tų litopsiukų?


noriu suzinoti to paties:) aciu:)
Atsakyti
Vilniuje kur nusipirkti tai tikrai nezinai, tik zinau kad atsisiusti is Vokietijos tikrai galima, yra seklu, vienu metu, dveju, ir treju metu augaliuku. Bet patys augaliukai tai brangoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2010 08 11, 14:35)
Sveikos. Kokio turi buti dydzio litopsas kad ji butu jau galima persodinti, ar kuris metu laikas tinkamas geriausiai. Seklas pasejau mazdaug geguzes menesio viduri, dabar jie daugmaz beveik visi apie puse centimetro kepureles dydzio. Seklu turejau apie 300-330, o isdygo 160. Vietos dar yra pakankamai, tik kai kurie auga kupsteliais.


Manau, kad dabar tinkamiausias laikas persodinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 15 rugpjūčio 2010 - 13:56