Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Supratau, bandysiu, ačiū ax.gif
Atsakyti
Jie pas mane lenda iš žemių į paviršių... Šviesos mažai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2010 03 28, 23:56)
Jie pas mane lenda iš žemių į paviršių... Šviesos mažai?  g.gif

Tikriausiai verysad.gif Mano kai kurie net po lempom sugeba ištįsti. Ko gero, jiems niekada nebus per daug šviesos mastau.gif
Atsakyti
http://www.ipix.lt/images/94152113.jpg
yupy turiu ir as kuo pasigirti pagaliau!! smile.gif sudygo mano mazyciai!! thumbup.gif ir labai greitai - vos per dvi savaites. tik va, keista, kad dygsta tik viena rusis, ten i vazoneli per puse sodinau - viana rusi kairej, kita desinej, kol kas tik vieni dygsta.. kazin gali but, kad cia del veisles kitokios? g.gif
Atsakyti
Merginos, ar jau laistote savuosius? g.gif nesuprantu, ką daryt. Ar jie baigė nertis, ar ne... unsure.gif Kaip atrodo ką tik išsinėrę litopsai? Ar būna iškart plyšeliu vėl perpus padalinti? Nes nebesusigaudau, ar jie dar vis neriasi, ar ką tik išsinėrę vėl tą patį daro unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Priimkit ir mane i savo grazu buri, tiesa akmenuku dar neturiu, bet jie jau keliauja pastu is vokietijos. bandau vytis jus, bet dar tik 3 tema uzbaigiau(nuo 2005metu blush2.gif ) gal jau ir buvo kalbeta(pasizadu viska daskaityti), bet labai reikia patarimo, nes augaliukai ir seklytes ateis jau po poros dienu. kazkada(gal 2006m) kazkas klause ar tinka ant virsaus akmenukai kur buna akvariumams skirti. Jai tu nupirkciau ar tiktu? Apvaiksciojau aplink namus nu niekur nera normaliu mazu akmenuku(as anglijoj gyvenu). Ar galiu tokius deti? ir dar kai ateis tie metu amziaus litopsiukai ir conophytum....kur juos padeti su vazoneliais? Ant palanges ir uzdengti popierium nuo tiesiogines saules? metinukai jau turetu nertis ar jie kaip grybukai bus?(kaip supratau jai neriasi negalima laistyti)...skaiciau jus ir vis kazkaip galvojau. Rasete, kad kai vienam vazone keli auga ir kai kurie neriasi kaip juos lieti ar ne... O pavyzdziui jai su spricu ar kokia pipete palasint tik prie to kuris nesineria ar kiti nenukentes?Nepykit, kad taip is kart su daug klausimu, bet va gausiu greit, o, kad visas likusias temas per pora dienu(tiksliau tik kai vaikas uzmiega nakciai prasedziu iki 3 skaitydama doh.gif lotuliukas.gif ) perskaitysiu tai abejoju. Ai va dar labai svarbus klausimas blush2.gif Nusipirkau tokiu vazoniuku plastikiniu su dangteliais ir keliom skylutem virsuj(3 skylutes po kokius 2 cm) ar toks indelis tiks litopsams sodinti? Ten siaip buvo pomidorams(kazkokie vaikiski rinkinukai) tai as tik vien del induku imiau, nes nukainuoti buvo. Ar tokie negerai, reik, kad visai uzdengta plevele butu?
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2010 03 04, 13:39)
Man iškart ramiau cool.gif Nepasitikiu aš tais be skylučių  rolleyes.gif
O smėliuką vis tik pakeisčiau kokiu stambiu žvyru ar akmenukais, kad substratas 'kvėpuotų'  mirksiukas.gif  4u.gif

Taip ir padariau biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Labai norėčiau sėklyčių,bet nežinau net kur pirkt...Gal kas siusitės sau ir man paimtumėt???Sumokėčiau 4u.gif Gal kam būtų nesunku???
Atsakyti
Gal atsilieps kas nors iš patyrusių augintojų? Ar laikote dabar saviškius balkone? Dieną jiems ten patinka, išnešu, kad gautų kuo daugiau saulės, o nakčiai palikt galima? Ir iki kada ten juos laikyt galima?

Dabar jie pas mane aktyviai auga, tiesiog akyse didėja. Jau koks mėnuo kaip laistau juos, tai ir pradėjo augti. Tikiuosi, viską darau teisingai unsure.gif Įdomu, ką jūs šiuo metu darote su saviškiais.
Atsakyti
Irine, galit drąsiai palikt nakčiai biggrin.gif Maniškiai gyvena ten jau kelias savaites ir vargo nemato mirksiukas.gif O parsinešti reikėtų apie spalio mėnesį, kai jau gerokai atvėsta orai ir naktį labai krenta temperatūra.
Mano dar neišsinėrę, tai laistau tik sėjinukus. Vienas palaistytas pasigavo puvinį ir liko tik košė. Dvi iš trijų P. nelii galvų iškepė/išvirė saulėje, nors ir buvo pridengtos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2010 06 13, 15:21)
Irine, galit drąsiai palikt nakčiai  biggrin.gif Maniškiai gyvena ten jau kelias savaites ir vargo nemato  mirksiukas.gif O parsinešti reikėtų apie spalio mėnesį, kai jau gerokai atvėsta orai ir naktį labai krenta temperatūra.
Mano dar neišsinėrę, tai laistau tik sėjinukus. Vienas palaistytas pasigavo puvinį ir liko tik košė. Dvi iš trijų P. nelii galvų iškepė/išvirė saulėje, nors ir buvo pridengtos  verysad.gif

Ačiū!

O Litopsai neiškeps? Pridengt juos? Mano balkonas grynai vakaruose, tai buna intensyvi saulė kelias valandas vakarop.
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2010 06 15, 01:51)
Ačiū!

O Litopsai neiškeps? Pridengt juos? Mano balkonas grynai vakaruose, tai buna intensyvi saulė kelias valandas vakarop.

Neturėtų g.gif Šiaip jiem daugiau kenkia didelis karštis, kai visiškai nėra judančio oro (vėjo). O pridengti pradžiai/kol apsipras reikėtų. Aš praeitais metais popierium dangsčiau, o šiemet dieninę užuolaidą sumeistravau saviškiams biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Va šito nežinojau g.gif Reiks pasaugot ir man akmenukus savo thumbup.gif
Atsakyti