Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Irine @ 2010 03 12, 20:03)
... Patarkit prašau, vilnietės. Ar siųstis iš Cono, ar Kirtimuose pirkt? Gal kas žinot, ar yra ten jų dabar?  4u.gif

Jei kalba eina apie Floriados gėlių centrą, tai ten yra smile.gif 4.25 Lt mažas vazoniukas, jame 2-3 litopsiukai. O norint 'mandresnių' rūšių, teks užsisakinėti iš užsienio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dota @ 2010 03 12, 21:36)
Jei kalba eina apie Floriados gėlių centrą, tai ten yra  smile.gif 4.25 Lt mažas vazoniukas, jame 2-3 litopsiukai. O norint 'mandresnių' rūšių, teks užsisakinėti iš užsienio  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif

O įdomu, kaip Bazėse? Gal galima prigriebti kokį padėkliuką ir ten atrasti bent kelias rūšis? g.gif

Ar tai ir yra toji paslaptingoji bazė, apie kurią visi kalba? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irine: 12 kovo 2010 - 22:31
Sveikutės 4u.gif na, visis mano rudeniniai sejinukai sunyko.. doh.gif uzvakar pasejau dar turimas seklytes.. ziuresiu kas cia bus.. pagal rusis jau neskaidziau, cisas seklytes i viena daigykla susejau.. nores augti augs, jei ne tai ne.. schmoll.gif o agaliukai graziai sau neriasi.. wub.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Noriu jungtis į būrį ax.gif

Šiandien gavau patvirtinimą, kad mano užsakymas iš cono išsiųstas bigsmile.gif

Turiu klausimą, neradau panašios info, perskaičiusi dvi temas prieš tai smile.gif Kaip toli vieną nuo kito juos geriausiai būtų sodinti? Maniškiai bus visi vienmečiai, bet užtad daug jų cool.gif
Atsakyti
Merginos, o fenestrarija su litopsais viename vazone gyvens? Na, planuoju į didelį vazoną viską susodint ir galiu ją atokiau truputuką nuo litopsų apgyvendint, jei reikia. Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2010 03 12, 23:28)
..O įdomu, kaip Bazėse? Gal galima prigriebti kokį padėkliuką ir ten atrasti bent kelias rūšis?  g.gif ...

Kelias rūšis kažkokių hibridų - taip, bet kažko labai išskirtinio ir įspūdingo - nelabai tikėčiau verysad.gif
QUOTE(Irine @ 2010 03 12, 23:28)
...Ar tai ir yra toji paslaptingoji bazė, apie kurią visi kalba?  blush2.gif ...

Šiaip ten kaip ir bazė, o apie ką visi kalba tikrai nežinau rolleyes.gif
QUOTE(Irine @ 2010 03 20, 00:40)
Merginos, o fenestrarija su litopsais viename vazone gyvens? Na, planuoju į didelį vazoną viską susodint ir galiu ją atokiau truputuką nuo litopsų apgyvendint, jei reikia. Ką manot?

Fenestraria žiemos metu auga, ji turi gauti vandens ir daug šviesos. Tuo tarpu litopsai žiemojai sausai. Nelabai išeis jiems draugauti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dota: 20 kovo 2010 - 00:05
Dota, ačiū 4u.gif

Litopsų jau gavau šiandien vokiškų, o fenestrarijos tadum kartu nekišiu, gerai, kad paklausiau ax.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Na, aš irgi užsikrėčiau šiais akmenukais smile.gif Parsisiunčiau iš conos, pasodinau. Žiūrėsiu, kaip jiems čia seksis pas mane ax.gif Bet taip norisi ir didesnių jų. Gal kuri paskutiniu metu matėt kur Kaune jų? Gal kurioj gėlių bazėj? Ar šiaip kokioj parduotuvėj užvežta? Nes aš pati jų kažkaip nepastebėjau niekur smile.gif
Atsakyti
Štai maniškiai vokiečiai susodinti smile.gif Dar ten šalia olandiečiai trys grupelėje ir pleiospila prie krūvos.

user posted image

Dabar turiu klausimuką ax.gif

Iš arčiau mažiukai atrodo šitaip, dauguma skyla:

user posted image

Pasodinau prieš 4 dienas, nelaisčiau. Kada man juos dabar pradėti laistyti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2010 03 24, 11:18)
... Kada man juos dabar pradėti laistyti? :unsure

Kai išsiners. Nors papurkšti galima ir po kelių dienų truputį mirksiukas.gif
Gražuoliai miniukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dota: 24 kovo 2010 - 19:13
QUOTE(dota @ 2010 03 24, 21:10)
Kai išsiners. Nors papurkšti galima ir po kelių dienų truputį mirksiukas.gif
Gražuoliai miniukai  thumbup.gif

Ačiū labai 4u.gif

O kai išsiners, jau pradėti normalų laistymo sezoną - kartą į dvi savaites?
Atsakyti
Tada jau galima normaliai laistyti. O tarpai tarp laistymų kiekvienam skirtingi, tai priklauso nuo substrato (kaip greitai jis džiūna), vazono, jo dydžio, oro temperatūros ir t.t. Teks stebėti litopsiukus ir atrasti kas jiems labiausiai tinka. Geriau mažiau vandens, negu per daug biggrin.gif
Atsakyti