Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

idomu, kiek stipriai sapnai ar kazkokios vizijos (de ja vu, nemoku prancuzu tai nizinau, kaip rasosi) susije su ivyksiancia realybe? g.gif

pries kazkiek metu sapnavau, kad mano drauge (su kuria tuo metu labai pykomes) yra nescia ir tures tuoj gimdyti..dar sapne sau pagalvojau, kad nesamone, is kur ji gali gimdyti, jei tikrai nera nescia... pasirodo, tas sapnas buvo apie mane pacia huh.gif po keliu dienu isaiskejo, kad esu nescia .. tik deja tas nestumas baigesi liudnai sad.gif persileidimu..
o mazdaug kokia savaite pries si sapna nei is sio, nei is to pries akis iskilo kokiu 2-ju metuku berniuko vaizdas...kazkaip zinojau, kad tai mano sunus..
gal tai ir panasu i kliedesi smile.gif bet tas vaizdas buvo toks aiskus, nu, panasiai, kaip prisminus koki nors jau ivykusi dalyka.. ir tas matomas zmogutis, tikrai nebuvo panasu i kokiu nors pazistamu ar siap matyta vaika..

Atsakyti
Su pirmu nėštumu sapnavau sapną, kad pagimdžiau berniuką. Tiesiogiai lyties nemačiau, bet sapnas buvo žydros spalvos. Gana anksti gydytoja pasakė, kad gims berniukas, nors vis su vyru pagalvodavom, o gal ne... Buvo momentas, kad vyras su 2.gif kaip su mergaite bendraudavo. Bet tas sapnas nedavė ramybės. Ir ką... Gimė berniukas.
Dabar su antruoju nėštumu gydytoja prognozuoja berniuką, nors prieš tai buvo mergaitė smile.gif . O aš jau 4 kartus aiškiai sapnavau mergaitę. Tai dabar labai įdomu kas bus teisus. Ar echo, ar pranašingi nestuke.gif sapnai.
Beje, praėjusią naktį buvau susapnavus, kad mano vyras apako ohmy.gif , po to aš gimdžiau ir jam gydytoja pranešė, kad gimė dukrelė. Ryte mano sūnus atsibudo išsigandęs, kad su viena akim nemato ohmy.gif Viskas baigėsi gerai. Išvalėm sūneliui akytę (buvo įkritęs akmenukas kai iš vakaro žaidė kieme) ir košmaras baigėsi.
Atsakyti
QUOTE (kriziukas @ 2004 03 08, 13:19)
as sianakt sapnavau, kad galu gale pastojau. bet cia tokie sapnai turbut del to, kad mano visos mintys apie tai tik ir sukasi, pasamoneje kazkas uzsifiksuoja, o po to sapnuoji unsure.gif

O as , galima sakyti, kasdien bent akimirkai stabteliu prie tokios minties apie nestuma, bet kazkodel nesapnuoju. sad.gif O pries kokius 8-5metus tai sapnuodavau labai daznai baznycias ir vaikus, ir pastodavau sapnuose, ir jausdavau, kaip vartosi vaikas mano pilve, ir gimdyma ne karta sapnavau! smile.gif Bet dabar, nors galvoju apie tai tikrai daug, tikrai nesapnavau dar ne karto. Tik kazkodel ne is sio, ne is to, susapnuoju ir gan daznai, savo ex, kuris labai norejo su manim tureti vaiku, bet buvo nepakenciamo pavydumo, ir mes jau senokai issiskyre. Niekad apie ji negalvoju, bet sapnuojasi jis man labai daznai. Vis klausia, kodel as ji isbraukiau is savo gyvenimo? g.gif rolleyes.gif As nieko neatsakau, tada jis ima kalbeti apie musu vaikus.... Bet tos kalbos kalbom ir lieka, nes as nematau vaiku ir nematau tokiu sapnu, kuriuos matydavau kazkada - ryskiai, su aiskiais jausmais ir pojuciais... g.gif
Atsakyti
As nors ir ne nestuke.gif ,bet labai daznai sapnuoju,kad laukiuosi arba gimdau.cia gal del to kad labai noriu nestuke.gif Kaip sakote,tao gal reikia pagaliau nestuke.gif ?
Atsakyti
Sianakt as po ilgo laiko nesapnavimo sia tema susapnavau, kad gimdau. Ir taip lengvai pagimdziau, kad net emiau galvoti, vaje, kaip lengvai ejosi! Kur kas lengviau, nei per pirma gimdyma! Ir matyt, tuo metu emiau busti is sapno, nes emiau saves klausineti: kaipgi taip? - bet asgi dar ne karto negimdziau!!! wink.gif biggrin.gif Geras sapnas, viltingai nuteikiantis. wink.gif Jau labai seniai tokiu sapnu nesu regejus. thumbup.gif
Atsakyti
nakti pries nestumo testa, kai kiek velavo paskutines menesines, susapnavau tookias ryskias dvi juosteles!!! ryte rezultatas buvo neigiamas smile.gif

nesenai sapnavau, kad gydytoja sako 'pas tave trynukai, reikia staigia daryt cezari', i pilva pasiziuriu - o jis gal kiek didesnis, nei dabar biggrin.gif nezinau, ka tai galetu reiksti.

o pries kazkiek menesiu drauge pasakojo, sapnavusi, kad labai aiskiai mano sviesiuose namuose mate prie stalo sedinti kokiu 8 metu berniuka. taip noreciau, kad jos sapnas issipildytu smile.gif
Atsakyti
kazkokie idomus sapnai lankosi, pries kelias dienas sapnavau, kad mano pusseserė nescia, nors ji visai nenescia smile.gif
kita nakti siaip sapnavau kruva nesciu moteriskiu, kuriu as realybeje nepazistu, bet sapne jos elgesi, taip tarsi jos mane ir as jas pazinociau. linksmiausia, kad tos moteriskes buvo keliu mano draugu drauges, nors realybeje jie draugauja visai su kitomis merginomis smile.gif
mistika ..idomu, tai, ka nors reiskia, ar nieko smile.gif nes paprastai nesciu moteru ar saves nescios nesapnuoju
Atsakyti
Sveikutes,
as pries kuri laika sapnavau, kad pas mane i svecius atvaziavo buvus klasioke su naujagimiu ant ranku ir vyru. As ziurejau i juos ir grozejausi ir viena sekunde ji man pasidare i mane panasi, kazkaip pagalvojau ,kad ten as su vyru.
Prabudus sapnas vis dar buvo ryskus, tai pagalvojau, negi mano buvus klasioke tikrai laukiasi ir as tai susapnavau. Parasiau jai laiska,o ji sako ,kad ne ir, kad jai pirma reikia vyra susirasti biggrin.gif ,dar paklause gal as pati laukiuos? O po savaites ar pusantros tikrai testas man parode dvi juosteles.
O vakar sapnavau, kad turiu sunu ir laikau ji ant ranku. Pasakiau vyrui, jis sako,kad irgi mano, jog bus berniukas. Tai bus matyti, mums dar labai mazas nestumas. O laukiu, tai sveiko vaikiuko, lytis nesvarbu.
Atsakyti
po sapno rugpjuti, kuri aprasiau anksciau, antra karta sapnavau, kad esu nescia. sianakt sapnavau, kad esu su didziuuuliu pilvu, ir buvo tas pats skubos jausmas, kad reikia KUO GREICIAU gimdyt. idomu, ka reiskia toks skubejimas?..
Atsakyti
Pries nestuma ir nestumo metu sapnavau vis zuvis, bet kad joms kazkas negerai, tai susprogdavo, tai pusdavosi.Tai ir mano nestumas buvo labai komplikuotas, grese persileidimas.O ir pagimdyt niekaip pati negalejau, po 20 val pastangu, padare cezari.O neseniai vel susapnavau zuvis, visos buvo negyvos, o viena dar gyva, tai draugas ir ta papjove Brrr, koks sapnas.Vis dar laukiu ka jis man galetu reikst.Siaip paprastai zuvu nesapnuoju g.gif
Atsakyti
Mano 2.gif jau keturi menesiukai.Nestumo metu visada sapnuodavau, kad gimdau mergyte ir buvau isitikinus kad turesiu mergyte, bet gime berniukas.Del to visai nenuliudau, tik idomu ar visos taip atvirksciai sapnuojat???Gimdziau Anglijoj, o cia ne visose ligoninese sako kas bus.As nezinojau, todel buvo didelis siurprizas! thumbup.gif
Atsakyti
Mano sapnai nestumo tema labai ivairus:

Dar mokyklos besimokydama sapnavau, kad turiu mergaite, bet ja laikau papugeles narvelyje wink.gif
Sapnas nieko ne reske, shiaip ne i tema buvo, bet atmintyje isliko.

Kai buvau nescia, sapnavau baisius sapnus - vienas ju buvo tos, kad as prieinu prie savo leliuko, o jis melynas, saltas, sustiges - negyvas... Po savaites darant echoskopija, paiskejo, kad nesivysto mano kudikelis sad.gif

Dabar jau planuojam leliuka vel - tai pries kelias dienas sapnavau, kad pagimdziau berniuka. Taciau mane nerimas kankino,nes jis mazutis toks... Bet paskui kazhkas mane nuramino: Tagi gime 4200 wink.gif - viskas gerai. Taigi zhiuresiu kaip cia man dabar pildysis rolleyes.gif
Atsakyti