Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

sapnavau pradzioj, kad vaikas mane persekioja po kazkokius griuvesius: keistas toks: mazas labai, didele galva, slubas ir viena labai didele ir ilga ranka. paskui sapnavau, kad pagimdziau virtuvej mergaite 7 men. laiko atsitupusi, padejau ant palanges, kol issitraukiau placenta, atsisukau: mergaite nebegyva buvo. o paskui dar sapnavau, kad man gimdoj tyre, kas: berniukas ar mergaite: maciau viska taip kaip tam filme apie gyvenima iki gimimo: sviesiai, minkstai. maciau, kad berniukas, net jo pimpaliuka paciupinejau. veliau dare ultragarsa: 80procentu,kad mergaite, bet ten dar toks seselis buvo, tai neaisku galutinai. siaip ne karto nesapnavau saves su kudikiu, kad ramu butu. vis visokie kosmarai.
Atsakyti
sveikuciukes. as dar naujoke ir nelabai suprantu cia esamos sistemos smile.gif bet laikui begant ismoksiu. man labai keista,kadangi dabar,kai esu nescia sapnuoju be galo daug ir tie sapnai buna kazkokie netokie. bet va pastoviai kartojasi vienas sapnas tik zinoma kitokiame fone. sapnuoju ,kad tarkim turiu mergyte, zodziu visa istorija apie ja, pabudus pamastau apie ta sapneli ir toliau sau snaudziu ( beja, esu girdejus,kad sako,jog ka sapnuoji,tai turesi avirksciai), bet dar ta pacia nakti susapnuoju ir atvirkscia varianta,kad ir sia nakti,pradzioje mergaite, po to berniuka. labai butu idomu suzinoti,ka pranasauja tokie sapnai.arba viena nakti sapnuoju,kad mergaite, kita kad berniukas rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1085317728[/mergetime]
sveikuciukes. as dar naujoke ir nelabai suprantu cia esamos sistemos smile.gif bet laikui begant ismoksiu. man labai keista,kadangi dabar,kai esu nescia sapnuoju be galo daug ir tie sapnai buna kazkokie netokie. bet va pastoviai kartojasi vienas sapnas tik zinoma kitokiame fone. sapnuoju ,kad tarkim turiu mergyte, zodziu visa istorija apie ja, pabudus pamastau apie ta sapneli ir toliau sau snaudziu ( beja, esu girdejus,kad sako,jog ka sapnuoji,tai turesi avirksciai), bet dar ta pacia nakti susapnuoju ir atvirkscia varianta,kad ir sia nakti,pradzioje mergaite, po to berniuka. labai butu idomu suzinoti,ka pranasauja tokie sapnai.arba viena nakti sapnuoju,kad mergaite, kita kad berniukas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutė, acima, wink.gif apie nėštumo sapnus daugiau paskaityt gali čia.
Atsakyti
Dar kai tik nusprendėm, kad mums jau reikia antro 2.gif , susapnavau, kad gimdžiau sausio 30. Kai pagaliau po poros mėn. pastojau, tai gydytoja nustatė būtent tokią datą rolleyes.gif . Deja, gyvenimas sapnus koreguoja - dukrytė gimė neišnešiota. Be to nėštumo metu sapnuodavau, kad pagimdžiau dukrą. thumbup.gif
Atsakyti
nezinau, niekad nesapnavau, nei kad laukciausi, nei kazko panasaus... o dabar pries pora naktu sapnavau, kad turiu leliuka, bet toks maziukas, akd net i delna telpa... bet abu su vyru tokie laimingi tokie... clap.gif clap.gif
Atsakyti
As tai sianakt pirma karta gyvenimesapnavau, kad laukiusoi. Ir jau guliu ligonineje kaip ir gimdyti, tik tas mano pilvelis jau labai mazas, ne ka didesnis dei dabar. Tai man ten kokia gydytoja ir sako, kad dar per anksti, atseit man gimdyti birzelio 20 d. biggrin.gif Butu smagu, kad is ties taip butu, tai reiskias ne uz ilgo pastociau...

Nors greiciausiai sis sapnas tai del to, kad butent birzelio gale viena bendradarbe turi gimdyti tongue.gif
Atsakyti
siandien pagalvjau, kad tas sapnas, apie kuri rasiau, galejo reiksti, kad drauge pagimdys... nes siandien gavau sms, kad susilauke dukrytes clap.gif
Atsakyti
Kazkas su tais sapnais tikrai yra tikrovisko. Nors daugelis sako, kad sapnuojam tai apie ka daznai galvojame, bet... Kai as negalejau pastoti o vaikiuko norejosi nerealiai, tai paskutinius pora metu per savaite kelis kartus sapnuodavau, kad gimdau ir pagimdau sveika vaikiuka, kartais dvynukai man iseidavo. As kartais budavo prabundu ir nuo tokio dazno sapnavimo reikdavo pora minuciu patiketi, kad juk as net nenescia.
Tik keista tai, kad sapne gimdydavau berniuka, o va dabar daktarai sako, kad bus panele clap.gif
Atsakyti
Pries savaitę sapnavau sapną, kad visa apsipurškiau krauju, pritrauktu į švirkštą. Bendradarbė sako, kad jai kiekvieną kartą susapnavus, kad išsitepa krauju, paaiškėdavo, kad laukiasi! Duok Dieve, kad ir man reikšmė būtų tokia pat!
Atsakyti
karta esu sapnavusi, kad mano pazistama laukiasi... Su ta mergina jau seniai nebendravau, bet atsitiktinai susitikom ir jai papaskojau savo sapna. Pasirodo, visa tai buvo tiesa biggrin.gif o po kiek laiko susapnavau, kad ji persileido... Ir taip irgi is tikruju buvo... savo nestuma planavau, bet pastojusi nieko tokio nesapnavau. o dbar jau trecia nakti kazkokiuis kosmarus sapnuoju.. Tikiuosi, tai nieko nereiskia...
Atsakyti
Man buvo nutikęs toks keistas dalykas:su vyru apie leliuką mes vis pakalbėdavom ir vieną naktį susapnavau suvystytą naujagimį kūdykį -mergaitę.Sapnuodama aš puikiai žinojau kad tai mano dukrytė.Po poros mėn. aš pastoju ir kadangi man darė Cezarį su narkoze, pabudinta iš narkozes prieš save aš pamačiau tą patį vaizdą kaip ir sapne.Sesutės rankose gulėjo mažas mergytė: pūstais žandukais,didelėmis akytėmis heart.gif
Atsakyti
As praejusia savaite susapnavau, kad pati vezu vaikuti vezimelyje, gal ir savo dukryte, gal ir ne, o is paskos eina pagyvenusi moteris ir vezasi dvynukus, o mano vyras jos kazka klausineja, tik prisimenu, kad sake vardus Justas ir Ermina, o mano vaikas vezimelyje valgo lyg tai kose su morkom ir kazkodel visas palieka kosinas (ar nuo vemimo, ar siaip???). Kazin ka tai galetu reiksti????
Atsakyti