Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Vat ka isskaiciau sapnininke:nescia moteri matyti - saugokis, kad nepatektum i nereikalingus nemalonumus; vaika matyti - klaidingas sumanymas, sapnuoti daug vaiku ir gideti juos kalbancius ar verkianciua - daug vargo ir nemalonumu, nesciai moteriai sapnuoti grazu vaika - lauk geru pasekmiu, jei nescia moteris sapnuoja mergaite - gims mergaite, jei vyr. lyties kudiki - gims berniukas, serganti vaika sapnuoti - sunki nelaime, vaiko lopsi sapne matyti - seimos padidejimas.
Atsakyti
vat sianakt susapnavau idomu sapna net atsibudau nakti ant kiek realus jis man pasirode smile.gif
sapnavau kad vyras parveze vaika kazkodel as jau buvau namuose ta vaika nunese i virtuve atseit del to kad vyrenioji mergina kuri buvo su manim nepazadintu leliuko ...atejo jis pas mumis sedim visi susede laukiam kol leliukas atsibus ...tas niekaip neatsibunda nueinu as pati paziuret kodel taip ilgai miega nueinu i virtuve ogi ziuriu vaikas padetas ant zemes beveik po stalu langas atdarytas o lauke salta kaip kad dabar paimu as ta vaika nusinesu i miegama paguldau ant lovos...toks maziukas atrodo tokia spalvota kepuryte uzdeta i vokeli suvyniotas na as isvystau paimu i rankas o jis ko tai nekvepia...kazka negero i pampesa padares na as sakau reikia nuimti pampersa nuimu o ten kad prideta turto biggrin.gif ir kaip tycia nera serveteliu su kuo nuvalyti smile.gif tai as paimu toki grubleta tualetini popieriu ir valau uzpakaliuka o odele plona.... na siaip ne taip nuvalau uzpkaliuka uzdedu kita pampersa ...galvoju reikia pamaitinti prisidedu prie kruties o tas taip sauniai moka valgyti galvoju kaip naujagimis labai gerai ir toks storuliukas tas mano vaikas ...pradejau ziuret kaip jis valgo ir atsibudau..... biggrin.gif
vat kaip sapnavau....

P.S buvo labai grazi mergaite smile.gif
Atsakyti
Labai daznai sapnuodavau, kad mano drauges arba sese laukiasis. Kai istekejau, pradejau ir save sapnuoti gimdancia, tik visada sapnuose gimdau dvynukus 2.gif 2.gif Nezinaunet kas, berniukai ar mergaites. Turiu dideliu sansu pagimdyti dvynukus, nes mano uosvis vienas is dvyniu, bet mano mama sako, kad tai yra tik mano isitikinimas. Bet as visada, kai tik galvoju apie nestuma, save isivaizduoju nesiojant du vaikelius. Nezinau, gal ka is tiesu nujauciu g.gif
Atsakyti
Ilja, mano uosvis irgi is dvynuku. Ir as ju labai noreciau. Ot butu gerai, tiek laukta tiek tiketasi ir se tau ne vienas, o is karto du smile.gif
Atsakyti
Bendradarbė prieš pastodama abu kartus sapnavo, kad susirgo mėnesinėm. O tai pasirodo reiškė, kad užkibo netyčiukai biggrin.gif
Atsakyti
Kai laukiausi 3 vaikelio , jau buvo beveik 3men. Susirgau gripu.Kai jauciausi jau gerai, viena nakti susapnavau mirusia mociute, ji atejo ir issivede mano mergyte, kurios as laukiausi.Abi buvo apsirengusios baltai, o mazute tokia baltaplauke , ilga balta suknyte.
Ryte sapnas akyse stovejo.Tiesa sakant ir dabar ji matau.
Po keliu dienu ivyko persileidimas.....
Klinikose gydytoja sake , kad gal ir gerai , kad taip atsitiko nes persirgus gripu, po stipraus karsciavimo, vaikas greiciausiai butu nesveikas.
As dekinga, kad mociute pasirupino mano mazyte.......
Atsakyti
Oi jus cia taip graziai visos kudikelius sapnuojat clap_1.gif O man pries kelias savaites buvo uzejus serija sapnu apie zuikucius, tai as juos gaudziau, tai glosciau, tai jie rudi, tai rausvi... be rysio kazkaip tai g.gif Galiausiai visi sapnai baigesi vienu labai ryskiu - laikiau prie krutines shuniuka ir zindziau ji blink.gif Nuteikiau save kad cia nieko tokio, bet pasamonej kazkaip uzsiliko g.gif Gal kas paaiskint moka?
P.S. jei kas negero tai geriau patylekit wink.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Astyte @ 2004 03 07, 13:08)
QUOTE (Amelija @ 2004 03 01, 16:57)
Gal keista, bet man 18 sav. ir ka pastarosiom dienom pastoviai sapnuoju, tai kad geriu sampana po daug ir myliuosi iki isprotejimo...
Stai Tau ir nescia moteris...

As kartais ir tokias orgijas pasapnuoju, gal cia sekso trukumas??? laugh.gif
Mamytes, jau man visai nebedaug liko lauktis, o as dar nei karto nesapnavau savo busimo 2.gif , net neisivaizduoju kaip atrodys... cool.gif
Lyginu savo vyro bei savo maziuku nuotraukas, bet musu maziuko neisivaizduoju... g.gif

Mane irgi vietoj vaikelio erotiniai sapnai dazniau lanko wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Oi jus cia taip graziai visos kudikelius sapnuojat  O man pries kelias savaites buvo uzejus serija sapnu apie zuikucius, tai as juos gaudziau, tai glosciau, tai jie rudi, tai rausvi... be rysio kazkaip tai  Galiausiai visi sapnai baigesi vienu labai ryskiu - laikiau prie krutines shuniuka ir zindziau ji  Nuteikiau save kad cia nieko tokio, bet pasamonej kazkaip uzsiliko  Gal kas paaiskint moka?

KAI LAUKIAUSI IRGI KELIS KARTUS SAPNAVAU, KAD TURIU NE VAIKIUKĄ O ŠUNIUKĄ, KAČIUKĄ. TAČIAU GIMĖ SŪNUS biggrin.gif NEPERGYVENK, TOKIE SAPNAI NIEKO RIMTO AR JUO LABIAU BLOGO NEREIŠKIA.
Atsakyti
QUOTE (ringa @ 2004 04 15, 10:27)
KAI LAUKIAUSI IRGI KELIS KARTUS SAPNAVAU, KAD TURIU NE VAIKIUKĄ O ŠUNIUKĄ, KAČIUKĄ. TAČIAU GIMĖ SŪNUS biggrin.gif NEPERGYVENK, TOKIE SAPNAI NIEKO RIMTO AR JUO LABIAU BLOGO NEREIŠKIA.

Pas mane dabar kita serija prasidejo biggrin.gif Zuikuciai jau baigesi, dabar pereinu i suaugusiu zaidimu sapnus blush-anim-cl.gif Kazin kas seks po to? wink.gif
Atsakyti
As siandien sapnavau,kad mano buvusi bendradarbe laukiasi ir pilvas ohoho koks,jai 37 metai,dukra turi 13metu,norejo dar leliuku,bet sad.gif nesigavo.
Taigi paskambinau jai,galvoju,gal tikrai nestuke.gif ,o ji sedi poliklinikoj,nes baisiai galva skauda jau trys dienos,nezino kodel,aisku tikrai nesilaukia.
Idomu ka sis sapnas galetu reiksti??
Atsakyti
Sunku pasakyt biggrin.gif . Dažniausiai sapnuose pasireiškai mūsų dienos minčių makalynė biggrin.gif . Bet kai aš netikėtai sussapnavau, akd mano draugė pagimdė, tai ji tuo metu jau nestuke.gif buvo, bet dar nežinojo, gal tik po 4 dienų apie tai sužinojo smile.gif . Visko būna...
Atsakyti