Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 02 26, 10:04)
Tikrai tikrai issipildys wink.gif thumbup.gif

Oi, kaip butu gerai!!!... smile.gif
Atsakyti
Gal keista, bet man 18 sav. ir ka pastarosiom dienom pastoviai sapnuoju, tai kad geriu sampana po daug ir myliuosi iki isprotejimo...
Stai Tau ir nescia moteris...
Atsakyti
QUOTE
5 nestumo savaite susapnavau, kad jau turiu vaika. Kazkodel esu savo tevu namuose ir vaikas visas slapias, susales, klykia ne savo balsu, o mano mama ka tik isskalbe visus jo drabuzelius ir as neturiu kuo jo perrengti. Jau ruosiausi koliotis, bet galvoju" pala pala, o ka as turiu, berniuka ar mergyte... Paziurejau i kelnes ir kazkaip nieko nemaciau, bet nuo to momento sapne buvau isitikinus, kad turiu bernioka... Po to dar keleta kartu sapnavau, bet sapnuose visada budavau tikra, kad tai berniukas. Gime Mantas. 

As irgi nuolat sapnuodavau tokius sapnus.



Mano istorija tokia.
Kai laukiausi pirma dukra,sapnavau grazu berniuka.As ji laikau ant ranku,jis i mane ziuri savo didelem zidrom akim ,sipsosi grazei,sviesus plaukuciai.O tam berniukui gal koke 4menesiai buvo.Pagimdziau dukra,po 3 menesiu pastojau vel.Norejau daryt mini aborta.Pasedejau prie kabineto,pagalvojau ir isejau...
Po 9menesiu man gime sunus.Su didelem zidrom akym,svesiai plaukais ir nuolat sipsojosi visiems.Vat tau ir sapnas........ g.gif
Kai laukiausi sunaus,sapnuodavau grazia mergyte su juodais plaukuciais garbanotais.Akys juodos ir dideles.Praejo 9 metai,as pagimdziau dukryte ligeiai tokia pat tongue.gif

mano givenime sapnai daug reiskia,nulemia ateiti.Sapnuoju daug ir daznai,visada nuroda man koki nors iviki.
Atsakyti
Šianakt sapnavau, kad gimdau. Ir taip realiai. Per penkis metus jau kai ką ir pamiršus buvau, tai dabar vėl prisiminiau. Ir labai džiaugsmingus momentus, ir skausmingus irgi cool.gif Ryte pabudau toookia pavargus, kad vos į darbą išsikrapščiau biggrin.gif Įdomu, ką gi tai galėtų reikšti? Pamatysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 03 01, 17:24)

.Praejo 9 metai,as pagimdziau dukryte ligeiai tokia


skirtumas tarp vaikų, tau, nata;ija, nemenkas, ar lengvai pastojai trečiąkart?man tai nesisekas wub.gif
Atsakyti
Mama pries kelias dienas sake sapnavo,kad as 2 savaites nescia wink.gif Kad taip Dievui i ausi, butu tikras stebuklas po tokio ilgo laukimo thumbup.gif
Atsakyti
O as dar pries prasidedant menesinem sapnavau, kad i vaiku mokyklos svente nuejau. Ten mano dukra ir sunus buvo. Paskui ejom visi trys rankom susikibe. Sunus buvo uz mane gal visa galva aukstesnis, o as dar pajuokavau "pagal teva". Ech koks grazus buvo sapnas... Po tokio sapno net pradejau tiketi, kad pastojau smile.gif , bet menesines jau prasidejo sad.gif ir yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE (Amelija @ 2004 03 01, 16:57)
Gal keista, bet man 18 sav. ir ka pastarosiom dienom pastoviai sapnuoju, tai kad geriu sampana po daug ir myliuosi iki isprotejimo...
Stai Tau ir nescia moteris...

As kartais ir tokias orgijas pasapnuoju, gal cia sekso trukumas??? laugh.gif
Mamytes, jau man visai nebedaug liko lauktis, o as dar nei karto nesapnavau savo busimo 2.gif , net neisivaizduoju kaip atrodys... cool.gif
Lyginu savo vyro bei savo maziuku nuotraukas, bet musu maziuko neisivaizduoju... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Astyte @ 2004 03 07, 13:08)
Lyginu savo vyro bei savo maziuku nuotraukas, bet musu maziuko neisivaizduoju... g.gif

O gal pabandyk "nusipaišyt" leliuka mintyse. Sudeliok iš pačių gražiausių savo ir vyro bruožų. Kalbama, kad taip galima net "sukurt" 2.gif išvaizdą...
Atsakyti
Kai buvau nėščia su pirma,sapnuodavau,kad nepamenu,kaip gimdžiau,tik mačiau mergytę.Taip ir buvo-man darė Cezarį,tai nieko nepamenu,o gimė mergytė.Antrą nėštumą sapnavau berniuką-išsipildė.
Atsakyti
as sianakt sapnavau, kad galu gale pastojau. bet cia tokie sapnai turbut del to, kad mano visos mintys apie tai tik ir sukasi, pasamoneje kazkas uzsifiksuoja, o po to sapnuoji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 03 07, 14:32)
O gal pabandyk "nusipaišyt" leliuka mintyse. Sudeliok iš pačių gražiausių savo ir vyro bruožų. Kalbama, kad taip galima net "sukurt" 2.gif išvaizdą...

Geras, as jau susikuriau 2.gif wub.gif , o kodel nesapnuoju??? rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti