Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

5 nestumo savaite susapnavau, kad jau turiu vaika. Kazkodel esu savo tevu namuose ir vaikas visas slapias, susales, klykia ne savo balsu, o mano mama ka tik isskalbe visus jo drabuzelius ir as neturiu kuo jo perrengti. Jau ruosiausi koliotis, bet galvoju" pala pala, o ka as turiu, berniuka ar mergyte... Paziurejau i kelnes ir kazkaip nieko nemaciau, bet nuo to momento sapne buvau isitikinus, kad turiu bernioka... Po to dar keleta kartu sapnavau, bet sapnuose visada budavau tikra, kad tai berniukas. Gime Mantas. biggrin.gif
Atsakyti
Pries tai kai suzinojau, kad laukiuosi sapnavau mazus vaikus ir vis berniukus tongue.gif . Jau pradejau itarineti, kad laukiuosi, nes ir sveikateles pokyciai man tai kuzdejo, o viena nakti susapnavau zuvi thumbup.gif Mama is karto pasake, kad as jau ne viena tongue.gif , o neužilgo ir testas parode tai clap.gif buvo jau 6 sav.
Atsakyti
Įdėjau naują straipsnį apie nė?tumo sapnus
Atsakyti
Dabar jau nebera laiko "normaliems" sapnams, nes miegu viska girdedama laugh.gif , bet pries keleta meteliu, kai dar "jauna" buvau ir apie vaikus ne minties nebuvo, susapnavau kad veduosi uz rankos maza berniuka ryskiai geltona (rodos) striuke, (lyg epizodas is filmo) rolleyes.gif Jei dar kas geltona striuke padovanos- sapnas bus lyg ir ishsipildes thumbup.gif
Atsakyti
O mano mama turi tokį prietarą, kad jei sapnuoji mažus vaikus - tai bus nelaimė. Jai pildosi. Pildosi ir man. Jei tik susapnuoju, kad globoju kažkokį vaiką (tiesa niekada tai nebūna mano vaikas) ir su otkiu nerimu, baime, tai ir nutinka kazkas negero - dažniausiai liga.

o karta sapnavau, kad vienas pažįstamas (kuris vaikų neturėjo) ateina ir vedasi už rankos berniuką, o man staiga toks pyktis - turi tokį didelį sūnų, o neparodei anksčiau. ir ką jūs manot iš tiesų to pažįstamo draugė laukėsi, tik jis slėpė nuo visų... ta va kaip sapne aš jį išryškinau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE (wilmon @ 2004 02 23, 02:08)

o karta sapnavau, kad vienas pažįstamas (kuris vaikų neturėjo) ateina ir vedasi už rankos berniuką, o man staiga toks pyktis - turi tokį didelį sūnų, o neparodei anksčiau. ir ką jūs manot iš tiesų to pažįstamo draugė laukėsi, tik jis slėpė nuo visų... ta va kaip sapne aš jį išryškinau biggrin.gif

Nu ir kaip - arberniuką pagimdė??

Aš tai praeitą savaitę ne tai kad sapnavau, bet mačiau tarsi viziją prieš užmigdama. Gulėjau, galvojau paie praėjusią dieną ir pamačiau tarsi prie mano lovos priėjo kokių 5 metų vaikas ir žiūrėjo į mane ir šypsojos.... Praeitą savaitę susirgt turėjau, bet dar iki šiol nepanašu, kad sirgsiu rolleyes.gif .

Vyrui pasakiau apie tą savo viziją, tai iškart puolė klaust, ar berniukas, ar mergaitė buvo biggrin.gif . Ot ir nežinau rolleyes.gif , nes plaukučiai taip trumpokai kirpti, gali būt ir tas, ir tas wink.gif .
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ 2004 02 23, 09:46)
QUOTE (wilmon @ 2004 02 23, 02:08)

o karta sapnavau, kad vienas pažįstamas (kuris vaikų neturėjo) ateina ir vedasi už rankos berniuką, o man staiga toks pyktis - turi tokį didelį sūnų, o neparodei anksčiau. ir ką jūs manot iš tiesų to pažįstamo draugė laukėsi, tik jis slėpė nuo visų... ta va kaip sapne aš jį išryškinau biggrin.gif

Nu ir kaip - arberniuką pagimdė??


Taip, taip berniuka. Tik pamčiau kiek anksčiau - dal lovytėje sau trijų menesių gulėjo... smile.gif
O dabar jau visai panašus į tą iš mano sapno... laugh.gif

Liepsnele, lai tavo vizijos virsta realybe. Laukiam gerų žinių. thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Ech, tie spanai rolleyes.gif. Tik siandien susivokiau, kad labai retai sapnuoja savo busimus vaikus. Bet jau kai sapnuoju, tai tokia palaima apima, taip gera buna, lyg nurimstu, kad tikrai kada nors ir as susilauksiu sapne matyto mazylio.
Va sianakt sapnavau tokia maza grazia mergyte - tai buvo MANO mergyte - as ja rupinausi, perrenginejau - kartu sapnavau ir vyro seseri, kuri man kazkiek padejo ta mazyle rupintis.
Na o vakar vyro sesuo sapnavo, kad mes turim labai grazia maza mergyte ir ji skuba jos paziureti. Kokie sutampantys sapnai rolleyes.gif. Kaip noretusi, kad viena diena jie virstu realybe smile.gif.
Atsakyti
Slyvute,

tai to tau ir linkiu. O čia tai jau labai įdomus sutapimas wink.gif buvo dėl tų sapnų...
Atsakyti
Kai laukiausi, kažkur skaičiau,kad jei nėščia būdama sapnuoji, kad pagimdei mergaitę tai gims berniukas, o jei berniuką-gims mergaitė.
Susapnavau,kad pagimdžiau mergaitę ilgais juodais plaukais ir rėkiu gimdykloj, kad vaikai su tokiais plaukais negimsta! Ir ką jūs manot-gimė berniukas su didele juodų plaukų ševeliūra,net personalas stebėjosi biggrin.gif Dabar mums beveik 11mėn.,o plaukus jau n kartų kirpom.
Atsakyti
Sveikutes. Sianakt sapnavau, kad turiu leliuka, neprisimenu tik ar tai beniukas buvo ar mergyte. 2.gif Ir nors siaip as irgi manau, kad apie ka galvojame, ta ir sapnuojame, bet va, dabar, po to sapno, ir as susimasciau... O gal issipildys vis delto... smile.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai issipildys wink.gif thumbup.gif
Atsakyti