Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(lilija82 @ 2009 01 11, 08:57)
O siaip visada pasizymejau ryskiais sapnais, ir pastebejau viena dalyka , kad nestumo metu labai pagausejo visokiu nesamoningu sapnu....:)Gal kam dar taip yra?

drinks_cheers.gif Man lygiai tas pats. Tokiu nesamoniu kartais prisapnuoju doh.gif

Kazkuria cia nakti sapnuoju, kad man pasake kazkas, kad mano brolis turi berniuka, o as - mergaite, ir kad abu gime ta pacia diena. Nors jokiu vaiku aplink nesimato (o brolis apie vaikus toli grazu negalvoja). Sakau, o is kur jus zinot, kad mergaite turiu? g.gif Tai kazkas man atnesa ir rodo (nesijuokit tik!) kepta visciuka ir sako - tai tarp koju paziurek! doh.gif Nu nesamoniu nesamone! Vyrui papasakojau, tai uz galvos susieme biggrin.gif

Dar vienas ryskus sapnas: rodo man naujagimi (mergaite), sapne suvokiu, kad turetu buti mano. Jau ruosiasi visi vaziuot is ligonines namo, aprengia vaikeli, as apsirengiu. Tik mintis tokia i galva sauna: nu grazi ta mergaite, akys labai grazios isimine, bet mano lyg berniukas buvo... unsure.gif Ale kaip cia taip issisoksiu ir vaiko atsisakysiu, tai jamam ka duoda doh.gif
Atsakyti
pries pastojant, ar pacioje pradzioje sapnavau, kad pagimdziau vaikiuka ka - neaisku, bet vyras buvo salia, prisimenu atsikeliau su neapsakomu jausmu...po keliu sav suzinojau kad laukiuosi, o artimieji sapnavo mergaite, taigi ir turim. dabar laukiames antrojo ziuresim ka cia prisapnuosim, tikiu kad jie pildosi smile.gif
Atsakyti
kai pastojau irgi labai daug sapnuoti pradėjau, bet tokių nesąmonių, lotuliukas.gif doh.gif iš ryto dar atsimenu, paskui nelabai... biggrin.gif
ir labai daug žmonių pas mane sapnuose, ir senai bematytų, kur jau 10 metų akyse neregėjau.. įdomiai kažkaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 13, 13:55)
kai pastojau irgi labai daug sapnuoti pradėjau, bet tokių nesąmonių, lotuliukas.gif  doh.gif  iš ryto dar atsimenu, paskui nelabai... biggrin.gif
ir labai daug žmonių pas mane sapnuose, ir senai bematytų, kur jau 10 metų akyse neregėjau.. įdomiai kažkaip  bigsmile.gif



mano irgi sapnai visada budavo labai ispudingi. o dabar kai pastojau tai kiekviena nakti ka nors sapnuoju ir tokio nesamoningo, kad mane tiesiog jau jie kankina. tikiuos pagimdzius baigsis tos nesamones biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(makalynė @ 2009 01 11, 13:54)
Sakau, o is kur jus zinot, kad mergaite turiu?  g.gif Tai kazkas man atnesa ir rodo (nesijuokit tik!) kepta visciuka ir sako - tai tarp koju paziurek!  doh.gif Dar vienas ryskus sapnas: rodo man naujagimi (mergaite), sapne suvokiu, kad turetu buti mano. Jau ruosiasi visi vaziuot is ligonines namo, aprengia vaikeli, as apsirengiu. Tik mintis tokia i galva sauna: nu grazi ta mergaite, akys labai grazios isimine, bet mano lyg berniukas buvo... unsure.gif  Ale kaip cia taip issisoksiu ir vaiko atsisakysiu, tai jamam ka duoda doh.gif


makalyne, aš žinok, po tavo to pasakojimo jau trečia diena juokiuosi, čia kaip anekdotas koksai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 13, 20:15)
makalyne, aš žinok, po tavo to pasakojimo jau trečia diena juokiuosi, čia kaip anekdotas koksai  lotuliukas.gif

thumbup.gif Nestukems juokas i sveikata juk!
Nors po tokiu nesamoniu nei juoktis, nei verkti, kai prabundi biggrin.gif
Atsakyti
Kankina ir mane kosmarai bei visokie nesamoningi sapnai. Net vyras pradejo zadinti, sako kazka sneketi ir inksti pradedu rolleyes.gif
Atsakyti
o as tai pastebiu, kad kai paziurim koki filma pries miega, tai jau 2 savaites kaip sapnuoju tesinius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rassim: 19 sausio 2009 - 13:22
o aš patčioj neštumo pradžioj sapnavau, kad man berniukas gime. ir va prieš pora dienų irgi sapnavau, kad berniuką turi, bet jau toks gražus tas vaikiukas, tai akių neįmanoma nuo jo atplėšti blush2.gif
ir brolis sakė, kad sapnavo jog aš berniuką pagimdžiau biggrin.gif
o vat mano brangiausias sako, kad jis dar nieko nesapnavo ir gims tas ką jis susapnuos biggrin.gif tai dbr laukiu kada sapnu pasigirs bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vieną naktį susapnavau, kad daržinė pilna žąsies kiaušinių, o aš priėjus vis palaupau juos, kad tik tie žąsiukai galėtų išsiristi. Sekančią naktį sapnavau, kad mano katė atsivedė labai gražių kačiukų. Na, o dar sekančią dieną sužinojau, kad aš nestuke.gif . Nesu prietaringa, ar tikinti sapnais, bet mano atveju tai labai thumbup.gif sutapo.
Atsakyti
Mums dabar beveik 16sav,pries 1,5men sapnavau,kad turiu dukryte,o db pastaruoju metu kelis kartus i sav sapnuoju save besilaukiancia arba jau pagimdziusia,bet nezinau kokios lyties :)keista,kad taip daznai mane aplanko tokie sapnai,bet malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
jau 9sav, 2kart sapnavau mergyte ax.gif viena kart laikiau ant ranku, o kita kart prabego salia.. tai gal ka reiskia blush2.gif
Atsakyti