Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Nezinau, gal pagalvosite, kad as isprotejusi, bet pries du menesius susapnavau, kad turiu suneli ir kad ji zindau. Vaikeli mes labai planuojame, tai manaiu, kad del to is sapnuoju. Bet nuo to laiko pradejau kazka jausti pilve, ir jis per du menesius is tikruju siek tiek padidejo ir nezymiai pakietejo. Krutys isbrinkusios ir strenas maudzia visa laika. Miego ziauriai noriu, ismiegu po 11 valandu, atsikeliu, ir po to vel noriu miego. Bet esme tame, kad nestumo testai neigiami, o menesines reguliarios, tik gal ne tokios gausios, bet kaip nestumui vis tiek per gausios. O nescia vistiek jauciuosi, ir tas sapnas neiseina is galvos. Ar man jau stogas pavaziavo ar kaip cia yra? doh.gif Nes vyras irgi pastebejo pokycius pilvuky ir krutineje. Girdejau, kad retai, bet buna moterims, kad pirmus menesius jos turi normalias menesines. O sapnas tikrai jauciu kad buvo vaikelio pradzia. Pas ginekologa nejau, bet sia savaite eisiu. Reikejo, gal anksciau nueiti, bet visada maniau, ka man ten pasakys, jei testai neigiami, o menesines yra...
Atsakyti
nezinau ar as pastosiu,bet visj nenoriu,sapnavau,kad zvejoju!!!!pries 3men.pagimdziau,taigi dar vieno zuviuko visai netrokstu.
Atsakyti
O kaip įdomu bigsmile.gif pasiskaičiau jūsų sapnus, slankiojau po SM ir radau šitą skyrelį. Nes pati ketvirtadienį paryčiais sapnavau, kad pagimdžiau berniuką, jį bandžiau maitinti mišinėliais, o mamos klausiau kada pagimdžiau ir ar pati gimdžiau doh.gif
Šiaip vaikus sapnuoti, kiek žinau, reiškia ligą. Tai tikiuosi nesusirgsiu prieš pat šventes. Bet sapnas vistiek kažkoks mistiškas buvo doh.gif
Atsakyti
Susipažinau su vaikinu, katras man pokylio vakarą krito į akį wub.gif pradėjome draugauti. Po kelių mėnesių pradėjau sapnuoti, kad turiu vaikutį. Vieną kartą kad esu nėščia, kitą kartą kad jau turiu paaugusią mergaitę, dar kitą kartą kelių mėnesių berniuką. Keisti tie sapnai buvo, lyg pranašiški. Jausmas-lyg taip neužilgo ir bus. Bet taip ir pamiršdavau juos po kelių dienų. Bet vėl karts nuo karto jie kartodavosi. Po keturių mėnesių draugystės, pasijutau nėščia doh.gif Ir juos vėl prisiminiau. Išsipildė smile.gif Daug kas sakė - jei sapnuoji mergaitę - gims berniukas, ir atvirkščiai. Mano atveju buvo sumaištis lotuliukas.gif Gimė mergytė, lygiai praėjus metas po to, kai mirė mano tėvelis. Ne veltui yra sakoma: kai vienas išeina, visada ateina kitas žmogutis wub.gif
Atsakyti
Pries 2 sav. sapnavau , kad radau po Kaledu eglute labai maza vaiskiska suknele .... ir rodos jau bus netyciukas ... esu 99% tikra biggrin.gif , nebezinau ar juoktis ar verkt is tos laimes ...vaikai ateina pas mus kada jiems patogiausia ...turesim pagranduka....t.y pagranduke flirt.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamyte*: 21 gruodžio 2008 - 13:38
sapnais aš tikiu smile.gif
apie tai kad turėsiu dukrytę sapnavau metus laiko prieš pastojant, ją mačiau kaip angeliuką skraidantį virš manęs, ji buvo baltais drabužėliais, šviesiais ir garbanotais plaukučiais thumbup.gif taigi ir gimė šviesi ir garbanota
Atsakyti
Sapnuoju žodžiu:

Senas toks pastatas, nei tai poliklinika, nei tai ligoninė ir sėdžiu aš ant ilgo suolo . Sėdžiu su didžiausiu pilvūzu nestuke.gif . Biski nustembu, kad tipo "oho, aš nėščia":blink: , paskui, "oho, koks pilvas didelis" unsure.gif , paskui dar "kažin, o kas tėtis" doh.gif .... Nu visai atitrūkus žodžiu, nieko nesuprantu. O be manęs ant to suoliuko dar 4 moteriškės sedi, suprask eilė prie kabineto nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif . Ir visos su pilvais iki nosies... Iš kabineto išeina seselė , priena prie manęs sako "jum reikes palaukti, kol prieš jus esančios moteriškės pagimdys, tada jau Jus gimdysit" blink.gif . Aš apšalau, ir, matyt, dėl to prabudau. Pačiupinėjau pilva - plokščias. yahoo.gif

O po to, jau kitą dieną sapnuoju gražiausią vonią, baltą baltą tokią, pilną vandens. Vandeny plaukioja gausybė įvairiaspalvių žuvyčių, kaip iš akvariumo, bet visos delno dydžio maždaug. Tada aš tik matau, kad kažkas ištraukia kamštį iš vonios ir kanalizacija susiurbia visas žuvytes per kažkur 5 sek. Atsikeliu, prisimenu, kad sapnai apie žuvytes pranašauja 2.gif . O dar mėnesinės veluoja. Ilgai prisiminiau tą sapną, nors ir atėjo mano MMM po 3 dienų. Jau beveik patikėjau doh.gif
Atsakyti
O as pirma karta susapnavau savo suneli, kai pradejom su vyru galovoti, koki jam varda cia isrinkti.. ir tuo metu visi aplinkui pradejo siulyti savo vardu pasiulymus mums su vyru.ir ka, susapnavau, kad suneliui mano kazkur apie 5 metai ir jis manes klausia, kodel visi ji keistais vardais vadina, juk jo vardas yra toks ir ne kitoks...tai mes su vyru nusprendem, kad suneliui duosim toki varda, koki jis nurode sapne...
veliau dar sapnavau, kad masazuoju suneli, kudiki, miegamajame, o jis krykstauja, juokiasi...
na jausmas tikrai geras ir malonus... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
O jei siaip, ne vaikelius sapnuojat? Nepastebejot kad labai keisti tie jusu sapnai? as ir siaip pasizymedavau ryskiais sapnais, nu bet dabar tokias pievas sapnuoju, kad juokas ima! Ana diena sapnavau kad autobusas vazinejo ant stogo ir trai buvo normalu!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai sužinojau, kad esu nėsčia, po kelių savaitčių susapnavau, kad pagimdžiau mergytę, nu bet tokią mandrą, net sapne manęs nelabai klausė, o vyro tai iš vis neklausė, net dėmesio nekreipė biggrin.gif kažin, kaip čia bus mirksiukas.gif
Atsakyti
su pirmu nestumu nuo 12 savaites sapnavau savo lelyte. Zinojau, kokia ji gims, nes labai aiskiai maciau sapne. Tokia beje ir gime wub.gif wub.gif wub.gif

Su antru nestumu panasiai. Susapnavau, kad nescia viena nakti, kai apytiksliai turejo pradet plakt sirdele. Ziuresim, kaip bus toliau, gal irgi anksciau uz visus pamatysiu savo stebukla wub.gif
Atsakyti
esu nescian bet vaikelio lyties dar nesusapnavau, kartais sapnuoju pati kudiki:rankytes, kojytes, kuneli...bet veiduko ir lyties neiziuriu smile.gif O siaip visada pasizymejau ryskiais sapnais, ir pastebejau viena dalyka , kad nestumo metu labai pagausejo visokiu nesamoningu sapnu....:)Gal kam dar taip yra?
Atsakyti