Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

O as susapnavau, kad nescia - pasirodo is tikro, paskui susapnavau kraujingas isskyras ir zinojau, kad viskas gerai - po keliu dienu atsirado kraujingu isskyru, nulekiu pas gine - viskas gerasi, o dabar susapnavau, kad turesiu berniuka, nu ka belieka laukti berniuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Seip sapnais netikedavau ir jie niekada mano gyvenime nebuvo ryskus ar besipildantys,taciau po vienos nakties teko pripazinti ,kad buna ir kitaip.Pries 9 metus tragiskai zuvo mano pirmoji meile,apie gyvenima po to nepasakosiu,nes ne apie tai tema.Zodziu net meldziant Dieva,sapnuose jis manes nelanke...
Savo antra vaikeli pradejom planuoti gruodi,o birzeli dar nesiseke.Kazkur birzelio gale susapnavau savo mirusi mylimaji,toki grazu ir sviesu,jis priejo prie manes,o nuo jo tokia siluma sklido,taip realiai viskas,kad nemoku nupasakot.Priejes paeme uz rankos ir pasake,kad rugpjuti jis man atsius 'dievo siusta zmogu'...rugpjucio 18 suzinojau,kad laukiuosi..Jausmo,kuris apeme,nenupasakosiu:ir dziaugsmas begalinis ir lyg baime kokia unsure.gif labai noreciau gimusi vaikeli(jei bus berniukas) pavadinti jo vardu,bet mano vyras zino ta istorija ir ne uz ka nesutiktu...
Atsakyti
O as susapnavau, kad nescia 4u.gif --tai ir buvo biggrin.gif
Atsakyti
O ar kuri pastojusi esate sapnavusi menesines? gal tai irgi kazka reiskia? 4u.gif
Atsakyti
Na o aš sapnavau, kad mano vaikas gimė labai tankiais garbanotais plaukais ir dar blondinas.. Tikra nesamonė, nes aš su vyru abu tamsus ir juo labiau ne garbanoti smile.gif Dar kažkada sapnavau, kad mano mama neleidžia man paimti vaiką į rankas ir vis slepia jį. Čia tai žiauru buvo doh.gif Bet nežinau, ką galėtų tai reikšti.
Atsakyti
As laukiuos dabar antra karta vaikelio dar nesapnavau, bet tiesiog tokie ir keisti sapnai lanko, net nezinau ka galvoti. Va pries pora naktu pasaulio pabaiga sapnavau ir kaip visi numire na anksciau tokiu dalyku nebudavo. Na o per pirma nestuma susapnavau kad pagimdziau mergaite ji buvo su daug ilgu kasyciu ir kai atsisuko pasirode, kad dauniuke, as taip persigandau. Visa nestuma labai bijojau kad bus kazkas negerai, bet gime sveikas berniukas. Dabar atsiminus ta sapna as bijau kad dabar ko blogai nebutu, tfu tfu tfu.
Atsakyti
sweikos smile.gif

O as vis sapnuoju,jog pagimdau kelis vaikus ir visi ,mirsta arba siaip negyvus vaikus....uzvakar sapnavau kad nueinu i wc,o ten persileidimas,vaikas gabalais iskrito............brrr man net baisu jau schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cherryvanilla @ 2008 11 14, 12:08)
sweikos  smile.gif

O as vis sapnuoju,jog pagimdau kelis vaikus ir visi ,mirsta arba siaip negyvus vaikus....uzvakar sapnavau kad nueinu i wc,o ten persileidimas,vaikas gabalais iskrito............brrr man net baisu jau  schmoll.gif  verysad.gif


Tokie sapnai rodo, kad per daug jaudiniesi dėl vaikui gresiančių pavojų. T.y. bijai persileist, pagimdyt neišnešiotą ar nesveiką kūdikį. Verčiau galvok kaip gera būti būsima mama, tai pamatysi ir sapnai pasikeis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano drauge susapnavo kad nescia 9 sav dar tada ir pati nezinojau kai ji man pasake pasidariau nestumo testa nes itariau ir ka manot taipir buvo o as sapnavau kad pagimdziau berniuka sako kad bus atvirksciai tai paziuresim nes dar nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Kai laukiasusi pirma karta, tai sapnavau, kad pagimdziau grazu berniuka, bet po kiek laiko istikruju pagimdziau dukryte. smile.gif dabar vel laukiuosi, tai sapnavau kad laukiuosi kad esu nescia snekuosi su drauge ir sakau kad turesiu berniuka. tai nezinia ka dabar pagimdysiu. gydytoja viena karta ziurejo echo tai ir sake kad tikriausiai pilvely berniukas. tai idomu ka dabar sapnas reiske g.gif
Atsakyti
O as budama nescia sapnavau, kad pradedu ziauriai kraujuoti ir persileidziu. Po keliu dienu is tikro pradejo teplioti, tada gal dvi savaites myniau ivairiausiu gydymo istaigu slekscius, kol galiausiai nustate, kad nestumas nesivysto, bet pati nepersileidau, teko daryti valyma sad.gif Taigi sapnas buvo pranasingas bet ne visai tikslus unsure.gif Manau, kad pasamone vistik zino daugiau nei samone, ir sapnus sapnuojam ne siaip sau (ir ne vien nestumo metu) mastau.gif
Atsakyti
girdejau - buna, kad mamos regi busimo vaikelio sapnus nestuke.gif
Atsakyti