Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Dazniausiai sapnuodavau trilerius ir siaubiakus. Gerai, kad nesciuju sapnai nesipildo...
Atsakyti
O aš šiąnakt sapnavau, kad turiu berniuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 07 20, 12:07)
per visus 9menesius nesapnavau nieko apie nestuma.bet va praeita nakti mano MB susapnavo,kad begom nuo nescios kales su dideliu pilvu,o tam pilve vis nustipdavo jos suniukai. verysad.gif Maniskis po to visa nakti uzmigt negalejo ir is pradziu man net nepasakojo,o kai papasakojo,tai man gerklej kazkas lyg istrigo,pirma mintis buvo,kad cia gali kazka blogo reikst. schmoll.gif Bet paskui pagalvojau,kad as paskutinem dienom jam vis kartoju,kad atrodo niekada nepagimdysiu,nes jau atsibodo laukt,tai matyt todel taip ir susapnavo. unsure.gif

va va,pasirodo mano vyro sapnas si ta reiske. verysad.gif is tikruju gimdziau labai sunkiai,nejo isstumti,pilva spaude dvi gydytojos ir vaikelis gime prismaugtas virksteles,nekvepavo. verysad.gif gal sutapimas tas sapnas,bet vistiek...
Atsakyti
Vos tik pastojujusi (nors dar pati nežinojau, kad mes jau 2) sapnavau gandrų porelę lizde susipynusiais kaklais ir šviečiant pilnačiai, mėnulio fone... 4u.gif Tačiau dabar labai negražius sapnus saapnuoju, net iš baimės pašokusi iš miego visų pirmą apsiglostau pilvuką ir įsitikinu, kad viskas gerai... Mat jau 2 kartus sapnavau, kad netekau savo vaikelio.. verysad.gif Neramu truputi.. unsure.gif
Atsakyti
O as praeita nakti dvynukus sapnavau, tai negi du turesiu. Nes darant echo daktare buvo suabejojus kiek ju ten vienas ar du
Atsakyti
Sianakt sapnavau, kad pagimdziau lotuliukas.gif , bet nemaciau savo leliuko, bet gimdymas labai buvo lengvas, kad pati nuo stalo atsistojau ir nuejau thumbup.gif . Kad taip ir butu g.gif
Atsakyti
as sapnavau dvynukus, dvynuku ir laukiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Sio nestumo metu visiskai nieko nesapnuoju,net keista g.gif unsure.gif
Atsakyti
as kazkaip nei vieno dar grazaus sapno nesapnavau per neštuma g.gif pavargstu baisiausiai nakti doh.gif
Atsakyti
as jau ant dieneliu vyksiu i gimdymo namus nestuke.gif
nestumo metu sapnuoju ivairiausius sapnus blink.gif
dabar nezinau ka turesim, bet net du kartus sapnavau kad turesiu berniuka smile.gif
uosviene sapnavo dvynukes rolleyes.gif
kai nezinojau kad laukiuosi, viena moteriske pasake kad as nescia blink.gif , pasidarau testa: TEIGIAMAS !!!
o ji dar pasake kad dvyniai unsure.gif
echo mate viena, mano mamai taip pat sake vienas, bet pasirodo buvo DU !!!
ir jau paciai idomu kaip man cia kas bus ? g.gif
Atsakyti
as pastaruoju metu labai daug sapnuoju.sapnai labai realus.netgi buna kad paskui galvoji sapnavau ar isties taip buvo.jau kelis kartus sapnavau kad pagimdziau.maciau savo mazyle.viskas labai grazu,gimdymas lengvas....tikiuosi taip ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
...as siuo metu pradejau sapnuoti kaip viska perku savo mazyliui, kaip kruopsciai viska renkuosi... ax.gif
Atsakyti