Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

As neperseniausiai sapnavau,kad pagimdziau grazu sviesu berniuka zydromis zydromis akytemis 4u.gif mes su vyru labai norime vaikuciu, taciau turiu problemu su del pastojimo...bet tikiuos sitas sapnas kazka reiskia ir greitai busiu nestuke.gif
Atsakyti
As labai daznai sapnuoju savo busima suneli wub.gif , kad ji gimdau, o po to nepamenu kaip tas gimdymas mano praejo ir vis tardau SB, prasau vis jo, kad papasakotu apie gimdyma... ax.gif
Mano vaikutis buna labai grazus wub.gif , ir tik neseniai susapnavau net jo veideli, plaukuciai buvo ilgi juodi, o akys dideles ir zydros, visas toks putlutis, aksomine odele... rolleyes.gif wub.gif
O dar vienas sapnas labai keistas buvo blink.gif , pati namie pasidariau cezari, kad paziureciau kaip vaikelis atrodo doh.gif , paziurejau, pasupavau, pabuciavau ir vel atgal ikisau i pilveli, liepiau jam dar truputi pabuti.... blink.gif
Pacioje pradzioje nestumo vis sapnuodavau, kad turiu vaika, ji kur nors nusinesdavau ir palikdavau, tiesiog pamirsdavau, o po to labai pergyvendavau ir ieskodavau jo... unsure.gif

tai vat tokie mano sapnai blush2.gif
Atsakyti
as laaabai daug sapnuoju tiek nesamoningus, tiek labai tikroviskus sapnus doh.gif
daznai sapnuoju, kad ka nors perku leliukui blush2.gif
Atsakyti
o as kaip nekeista..is vis leliaus nesu sapnavusi..o vyras atvirksciai ax.gif
Atsakyti
O man atsitiko taip, kad net neįtariau jog esu nėščia, nes saugojomės ir viskas buvo gerai.. nepaisant to, kad mėnesinės vėlavo beveik mėnėsį, bet maniškės nereguliarios, tai neėmiau į galvą schmoll.gif Ir neštumo požymių nebuvo, tai ir būčiau toliau laiminga, rami gyvenus lotuliukas.gif TIk susapnavau teigiamą nėštumo testą.. atsikėlusi galvoju gal reik nusipirkt ir įsitikint dėl šventos ramybės,kad nesu nėščia lotuliukas.gif patingėjau lotuliukas.gif kitą naktį vėl tą patį sapnuoju. tada jau tikrai nuėjau, nusipirkau - teigiamas rolleyes.gif Gydytoja irgi tą patvirtino, nors šokas buvo didelis, nes nelabai laiku vaikučiai (dvynukai) atsirado, bet ką jau padarysi verysad.gif
Atsakyti
panasi situacija-kliedejau vaiku,sapnavau visa seka NT darymo,ir atsakymas buvo dukart teigiamas. lotuliukas.gif bet is tikruju realiai atsakyma rode neigiama:lotuliukas: po 2sav vel pasidariau,nes anyta pamate,kad per viena prisedima suvalgiau litrine "bonke" agurku. lotuliukas.gif si karta 3testai buvo teigiami thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Vistik prisisapnavo mūsų mažuliukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2008 05 21, 18:58)
sveikos  ax.gif as sianakt sapnavau kad laukiuosi, nors nesilaukiu, ir pilvukas toks kaip 4-5 menesi o man jau 6 pabaiga, opilvuzas nedideja vis ir issigandus baisiai kad nesivystantis nestumas  doh.gif buvo ir man kad sapnuoju teigiama testa bet pakolkas nemaciau dar tu issvajotuju II

Keista, bet as irgi daznai sapnuoju , kad pilvas per mazas, o man jau sapne tipo gimdyti laikas, o pilvas tai toks kaip 5 menesi, as ji sapne vis ciupineju, ciupineju ta savo maza pilva, ir niekaip nesuprantu, kaip cia jau man gimdyti reikes, bijau, kad vaikas per mazas dar... Po tokiu sapnu ivyko kazkas panasaus ir tikroveje, turejau nesivystanti nestumaSitas sapnas daznai dar ir dabar prisisapnuoja.
Ana nakti sapnavau kosmara- kad nebejauciau vaisiaus judesiu, ir pagimdziau negyva berniuka 32 sav, po to laidojom ji verysad.gif doh.gif Nu kosmaras- atsibudau ispilta slapio prakaito.
Apskritai labai danai sapnuoju, kad esu nescia, gimdau, ir visada berniuka- nors asnet nesu nescia, ir dar kol kas net neplanuoju artimiausiu metu g.gif g.gif Matyt pasamone mano labiau motinystei pasirengus, nei samoningoji puse unsure.gif
O stai per pirmaji nestuma, likus menesiui iki gimdymo susapnavau, kad gime grazus, juodais plaukuciais, rubuilis berniukas( nors lyties nezinojau iki gimdymo), bet daktare sako - "truputi pernesiotas Jusu berniukas" Va kaip buna- po menesio viskas issipilde, rubuilis berniukas, juodais plaukuciais, ir truputi pernesiotas daktares zodziais. Tai va, toks pranasingas sapnas buvo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 11 rugpjūčio 2008 - 23:08
QUOTE(auroryte @ 2008 08 12, 00:04)
Keista, bet as irgi daznai sapnuoju , kad pilvas per mazas, o man jau sapne tipo gimdyti laikas, o pilvas tai toks kaip 5 menesi, as ji sapne vis ciupineju, ciupineju ta savo maza pilva, ir niekaip nesuprantu, kaip cia jau man gimdyti reikes, bijau, kad vaikas per mazas dar... Po tokiu sapnu ivyko kazkas panasaus ir tikroveje, turejau nesivystanti nestumaSitas sapnas daznai dar ir dabar prisisapnuoja.
Ana nakti sapnavau kosmara- kad nebejauciau vaisiaus judesiu, ir pagimdziau negyva berniuka 32 sav, po to laidojom ji  verysad.gif  doh.gif Nu kosmaras- atsibudau ispilta slapio prakaito.
Apskritai labai danai sapnuoju, kad esu nescia, gimdau, ir visada berniuka- nors asnet nesu nescia, ir dar kol kas net neplanuoju artimiausiu metu g.gif  g.gif Matyt pasamone mano labiau motinystei pasirengus, nei samoningoji puse unsure.gif
O stai per pirmaji nestuma, likus menesiui iki gimdymo susapnavau, kad gime grazus, juodais plaukuciais, rubuilis berniukas( nors lyties nezinojau iki gimdymo), bet daktare sako - "truputi pernesiotas Jusu berniukas" Va kaip buna- po menesio viskas issipilde, rubuilis berniukas, juodais plaukuciais, ir truputi pernesiotas daktares zodziais. Tai va, toks pranasingas sapnas buvo. biggrin.gif

tai ziurek ir antra jau greit turesi lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikščiodama su pirmu sapnuodavau dažniausiai kad mergaitę gimdau.
Šįkart prieš sužinant kad esu nėščia, naktį susapnavau, kad laukiuos berniuko 4-5mėn.... blink.gif Ryte mane supykino, bėgau į tualetą.. bet tik po savaitės drįsau pasidaryti testą ir galutinai įsitikinti, kad laukiuosi... blush2.gif Dabar vėl nebesapnuoju..
Atsakyti
iki pastojant kartais sapnuodavau, kad darausi testa ir jis teigiamas... nesyumo metu visi sapnai labai ryskus, tikroviski... kelis kartus sapnavau savo Kleckiuko veideli... viena sapna prisimenu itin gerai- stebejausi kokios dideles maziuko akys-kaip varlytes pagalvojau, tad apaziuriu i jo pirsciukus ir pamatau pleveles tarp ju, kaip pas varliukus kad buna blink.gif pabudau visa issigandus doh.gif
o dabar kai nedaug laiko iki gimdymo, ir as , ir MB daznai sapnuojame pati gimdyma, nubegusius vandenis ir pan... unsure.gif
Atsakyti
Su pirmuoju nestumu nestuke.gif sapnavau, kad bus mergyte. Taip ir buvo... smile.gif
Dabar sapnuoju, kad bus berniukas... Tik teks dar palaukti, kad istikinti jog ir sie sapnai pranasiski...
Atsakyti