Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

As daznai sapnuodavau erotinius sapnus doh.gif labai blogai del to jauciaus, kaip kokia nenormali, vis galvojau kodel, ir blogiausia, kad vyrai sapnuose budavo seni pazistami, ar net geri draugai, kurie realybeje jokiu budu negaletu buti partneriai blink.gif tada ieskojau informacijos, pasnekejua su pussesere kuri laukes, ji taip pat sapnavo tokius sapnus.karta rankose atsidure kazkokia psichologine knyga, kaip atsakymas i mano kalusimus - kad nescios moterys sapnuoja erotinius sapnus, taip atisveikindamos su savo "neatsakingu" gyvenimo periodu, atsisveikina su vyrais, nes nuo siol tures viena vieninteli ir pan.tada nsuiraminau ir nebesijauciau blogai.
pries pat gimdyma keisciausias sapnas buvo, kad pagimdziau blusa, man padave, o ji spurdejo spurdejo ir issoko is mano ranku blink.gif po savaites pagimdziau "coliuke" .mazute mazute mergyte wub.gif
manau sapnai tikrai neturi jokios itakos vaisiui.nusiraminkit ir geru graziu sapnu visom nestukem 4u.gif
Atsakyti
as sapnuodavau, kad valgau braskes biggrin.gif . Skonis ir kvapas labai realus budavo. Veliau sapnininke perskaiciau, kad braskes reiskia vaisinguma lotuliukas.gif
Atsakyti
erotiniai sapnai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ir mane vargina erotiniai sapnai blush2.gif bet aš juos traktuoju, kad realiame gyvenime man smileysex.gif trūksta, nes gydytoja paskelbė celibatą dėl skausmų, o po to laiko pasidarė baisu, kad kūdikiui nepakenkčiau.
Kalbėjau su vyru, kaip jis tai priima, sako - uždraudžiau sau apie santykius galvoti, kad jis į mane žiūri, kaip į savo kūdikį o tik paskui, kaip į meilę.
Atsakyti
Siuo metu labai kietai naktimis miegu smile.gif ir tikrai pries gulant nieko negalvoju... bet paryciui daznai susapnuoju savo leliu: jo veiduka, pilve judesiukus ir t.t. nestuke.gif ...
Atsakyti
as sapnavau braskes tokias didelias ir raudonas rolleyes.gif reiksme: seksualinis pasitenkinimas, meile, motinyste, nestumas wub.gif uoj kaip gerai nuteike mane rolleyes.gif beje buvo keleta komentaru kad moterims pasitvirtino nestumas ax.gif dar kelios dieneles ir as suzinosiu ar teisybe wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipirėlis: 10 liepos 2008 - 13:13
QUOTE(aukseliuke @ 2008 06 26, 09:42)
Sveikutes, nutariau sukurti sia tema, nes jau kuria nakti sapnuoju kosmarus visokius, kad ir siandien, nuzudziau zmogu kazkokiame ledo gabale, zodziu nesamones visokios.Laukiuosi, todel nerimauju, ar vaikuciui nepakenks mano idiotiski sapnai.Ir idomu is kur jie kyla, juk atrodo realybeje nieko blogo niekam net neketinu daryti, ar siaip kokiu baisiu filmu stengiuosi neziureti  schmoll.gif g.gif


Va as ir jau kelinta karta sapnuoja, kad zudau, kad nuo kazkokiu monstru begu ir t.t., o siaip tai ir erotinius sapnus blush2.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi toki nepadoru sapna sapnavau...erotini...
Man tiesa irgi celebatas wub.gif
Atsakyti
As irgi dabar daug dazniau erotinius sapnus sapnuoju blush2.gif thumbup.gif . O paskutine savaite tai kiekviena nakti vis gimdau doh.gif
Atsakyti
Nėščia būdama sapnavau, kad laikau ant rankų vaiką ir nešioju, pabudau ir galvoju, įdomu, kas ten buvo berniukas ar mergaitė, ir kai užmigau sapnavau toliau vaiką, vėl tarsi to sapno tęsinys, ir jau sapne aš vadinu tą vaiką Monikute, net kelis kartus aš ištariau tą vardą, ir ryte pabudusi galvojau, kad gal tikrai gims mergaitė smile.gif
Iki pat gimdymo nežinojau, tiksliai kas gims, tik nuojauta ir sapnas man sufleravo, kad gims mergaitė,........ir gimė mergaitė, ir jos krikšto vardas Monika smile.gif smile.gif smile.gif


Taigi, sapnai kartais labai pranašingi thumbup.gif
Atsakyti
as ir sapnuoju erotinius sapnus... blush2.gif bet man nera nei celebato nuo smileysex.gif nei jis uzdraustas, tik mes su vyru susilaike, nes man nepatogu jau taip daryti, bet jis supranta mane ir sako nieko po gimdymo atsigriebsim lotuliukas.gif thumbup.gif ... ir daznai sapnuoju, kad vel as su savo buvusiais bunu vaikinais, bet sapnai baigias tuo, kad as sakau esu nescia ir nieko negali tarp musu buti vel, turiu vyra ir nenoriu jo skaudinti...o pastarasias keturias naktis jau sapnuoju kad gimdau, ir pagimdau druckia mergyte wub.gif visada ji jau buna aprengta, tokia grazute... rolleyes.gif nzn kodel taip buna nestukem su tais sapnais, nors per diena apie nieka negalvoju tik apie mazyle augancia pilve, ir apie savo vyra, o sapne isnyra buve vaikinai, g.gif idomu, bet tikiuos po nestumo isnyks tie sapnai, nes man jie nepatinka kazkaip... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
per visus 9menesius nesapnavau nieko apie nestuma.bet va praeita nakti mano MB susapnavo,kad begom nuo nescios kales su dideliu pilvu,o tam pilve vis nustipdavo jos suniukai. verysad.gif Maniskis po to visa nakti uzmigt negalejo ir is pradziu man net nepasakojo,o kai papasakojo,tai man gerklej kazkas lyg istrigo,pirma mintis buvo,kad cia gali kazka blogo reikst. schmoll.gif Bet paskui pagalvojau,kad as paskutinem dienom jam vis kartoju,kad atrodo niekada nepagimdysiu,nes jau atsibodo laukt,tai matyt todel taip ir susapnavo. unsure.gif
Atsakyti