Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(vilikaa @ 2008 05 31, 09:39)
as sapnavau kai maitinu krutima toki grazu  maza burbuliu ...eh...ir maniau kad berniukas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Sapnavau, kad man darė echoskopiją ir nustatė, kad gims mergytė. Deja.. jau baigiasi nėštumas, o vaikis taip ir nerodo kas - berniukas ar mergytė. Dar keletas savaitėlių ir žinosiu, ar sapnas pranašiškas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 05 31, 21:38)
Sapnavau, kad man darė echoskopiją ir nustatė, kad gims mergytė. Deja.. jau baigiasi nėštumas, o vaikis taip ir nerodo kas - berniukas ar mergytė. Dar keletas savaitėlių ir žinosiu, ar sapnas pranašiškas  lotuliukas.gif


tai butinai parasyk! smile.gif
as vis sapnuoju berniuka, taip pat ir mano mama.. o gine atsargiai sako, kad bus mergicka.. tai irgi ziuresim kaip cia baigsis smile.gif
Atsakyti
Siandien ryte brangiausiajam isejus i darba uzsnudau valandelei ir susapnavau teigiama NT atsakyma bigsmile.gif iki mmm dar beveik 4 dieneles bet po tokio sapno vos pabudus nulekiau testintis ax.gif .....NT parode vaiduokliuka bigsmile.gif ....daznai naudoju sios firmos NT ir niekada pries tai "nesivaideno" ax.gif tai jei as tikrai nestuke.gif vadinasi sapnas pranasiskas 4u.gif
Atsakyti
As nakti po ovuliacijos sapnavau, kad darausi NT ir buvo teigiamas ir nakti pries darant NT vel sapnavau, kad testas teigiamas. Jis is tikruju buvo teigiamas. smile.gif
Atsakyti
As manau, kad pranasiski sapnai - Dievo dovana ir , kad tokius sapnus sapnuojame ypac retai. Juk sapnai yra musu pasamones mozaikos ir juose dazniausiai jokiu pranasysciu nebuna.
As pati tik viena karta gyvenime sapnavau tikrai labai pranasiska sapna... ir jis kaip tik buvo susijes su tuometiniu mano nestumu...
Buvau 26 savaite nescia. Sapnavau, kad tolumoje esanciame name vyksta laidotuves. Aplink ta nama daugybe zmoniu. Ir as isleto einu link to namo. Mane pasitinka mano mama ir mano mociute (mamos mama) ir mes kazka kalbedamos einam link to namo. Paskui is to namo isbega maza mergaite ( kokiu 3 metuku amziaus) ir puola man i glebi. As priglaudziu ta mergaite sau prie krutines... Ir pajutau labai pazystama ir sava kvapa... Pasiziurejau i ta mergaite, o ji turejo mano proseneles (mano mamos mociutes) veida... Jai per skruosta riedejo asara....
Po poros savaiciu mano dukrele mire...
Atsakyti
Būdama nėščia savo sūnelį tik du kartus sapnavau - vieną kartą jis ėjo per lauką į mano pačios lankytą darželį ir vedėsi už rankos broliuką (kurio nėra iš tikro ir neplanuojam ax.gif ), o kitą kartą jis buvo toks rimtas ir kažko lyg liūdnas, ir dar pasakė man savo vardą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verdaina: 18 birželio 2008 - 20:49
niu, pas mane tai kazkokie durni sapnai, tai nekreipiu demesio, kaip ir i patarimus liaudiskus, tipo kas galima ir kas negalima doh.gif nenoriu prisiminti tu sapnu, nes labai jau liudni kazkokie, o streso nestumo metu ir taip pakanka verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, nutariau sukurti sia tema, nes jau kuria nakti sapnuoju kosmarus visokius, kad ir siandien, nuzudziau zmogu kazkokiame ledo gabale, zodziu nesamones visokios.Laukiuosi, todel nerimauju, ar vaikuciui nepakenks mano idiotiski sapnai.Ir idomu is kur jie kyla, juk atrodo realybeje nieko blogo niekam net neketinu daryti, ar siaip kokiu baisiu filmu stengiuosi neziureti schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Visos nestuke.gif sapnuoja keistus sapnus smile.gif
Aš tai visą nestuke.gif erotinius sapnuoju doh.gif Labai dažnai bigsmile.gif
Atsakyti
as tai labai daznai sapnuoju kad gimdau biggrin.gif viena karta gimdymas sunkus buna, kita karta lengvas biggrin.gif kartais sapnuoju, kad gimsta mergaite, kartais, kad berniukas biggrin.gif
Atsakyti
kazkaip viska ta pati ka ir po seniau 4u.gif
Atsakyti
na sapnuoju, kaip ir visada tokius sapnus, tik gal dabar dazniau pasitaiko sapnu su vaikai... tai mergytes, tai berniukas mazus sapnuoju, tik va tuo ir skiriasi rolleyes.gif
Atsakyti