Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

o mane vis laikas nuo laiko kamuoja kosmaras kad kraujuoti pradedu unsure.gif ir taip bijau del leliuko unsure.gif paskui visa diena neiseina tas sapnas is galvos, ir tualete vis ziuriu ar nera nei menkiausio kraujo siulelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 04 10, 14:38)
mes jau 3 mėnesį bandom susilaukt leliuko, ir mylėjomes vaisingomis dienomis, ir aš jau galvojau kad dabar tai aju tikrai pastosiu,

ir dažniausiai kai pasimylėdavom tą (man oamnymu) vaisingiausia dieną, naktį būtinai turėjau susapnuoti savo brolio vaikus, o būtent jo 2 m.  sūnelį, na kartais ir jo sesutę, ir sapnuodavau jį tik kartą per menėsį,
pirmą kartą kai ji susapnavau, tai net pamaniau kad  tai turbūt ženklas jog  pastojau ir kad net bus berniukas, bet kai menėsinės vis dėl to prasidėdavo , supratau jog bandymas buvo nepavykės, na o po kitų kartu kai sapnavau brolio vaikus, tai jau žinojau, kad šikart ir vėl nepavyko

na po paskutinio karto, kai mylėjomes tomis dienomis kai turėjo būti ovuliacija, aš brolio vaikų nesapnavau visai, tai galvoju gal pavyko  g.gif  smile.gif

na neužilgo turėtų prasidėt mėnesinės, tai jei pastosiu, būtinai čia parašysiui, ar vis dėl to šie sapnai turėjo reikšmę  smile.gif



tai va, aš nėščia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 04 19, 19:52)
tai va, aš nėščia  smile.gif


thumbup.gif Su tuom tave širdingai sveikinu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi pasapnuoju ir kosmaru ir graziu sapnu,bet stengiuosi nekreipti demesio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2008 04 19, 17:52)
tai va, aš nėščia  smile.gif


sveiku nuo dusios 4u.gif zinau ta jausma, nes esu pati nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
niu va, vakar prisiskaiciau nestukiu nuogastavimu ir nakti susapnavau kad persileidau verysad.gif verysad.gif verysad.gif tai labai blogas jausmas apeme verysad.gif nes nestumas dar labai ankstyvas, o taip baisu, net apsakyti nemoku verysad.gif gal kas zino ka reikstu sitoks baisus sapnas? g.gif




Papildyta:
QUOTE(inge77 @ 2008 04 07, 14:54)
Sveikos mergaitės, turiu problemėlę  . Kaip iš tikro reikia skaičiuoti nėštumą? Ar keturios savaitės tai jau mėnuo? Bet tada išeitų, kad nėštumas trunka 10 mėnesių. Ar keturios savaitės ir keturios dienos mėnuo? Tai kaip iš tikro - visai susipainiojau   blush2.gif



sveikute, labai suprantu, kad painumas neispasakytas smile.gif paziurek sita linka

http://supermama.lt/.../view/3735/108/

cia yra nestumo kalendorius, kur turi ivesti savo paskutiniu mmm pirmos dienos data ir tada tau ismes visa tavo nestumo kalendoriu kas ir kada vyksta su tavimi ir lelium biggrin.gif pati labai buvau pasimetusi kol drauge neatsiunte sio linko blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliuliukas: 21 balandžio 2008 - 20:49
o aš šiandien kokį sapną susapnavau scare.gif kad man atėjo laikas gimdyt, o aš vis negaliu pagimdyti, ir jau guliu ligoninėje ant operacinio stalo, ir visi laukiam kada aš gimdyt pradsiu, vis stanginuos, stanginuos, ir nieko man nesigauna blink.gif o juokingiausia kad daktaras pas kurį gimdau yra Linas Zareckas iš Žas grupės lotuliukas.gif
o iki gimdymo man dar laaaabai toli, ką tai galėtų reikšti g.gif
Atsakyti
Sveikutes, i sia tema galiu atsayti ir as! Miegu nakti ir sapnuoju, kad man kazko neramu... Sapnuoju, kad darausi nestumo testa ir jis TEIGIAMAS! Pasidarau antra, ir vel - teigiamas... Pabundu, o sapnas toks realistiskas buvo... Nubegu i tualeta, pasidariau testa -TEIGIAMAS! lotuliukas.gif Na va ir prisapnavau! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2008 04 24, 22:46)
Sveikutes, i sia tema galiu atsayti ir as! Miegu nakti ir sapnuoju, kad man kazko neramu... Sapnuoju, kad darausi nestumo testa ir jis TEIGIAMAS! Pasidarau antra, ir vel - teigiamas... Pabundu, o sapnas toks realistiskas buvo... Nubegu i tualeta, pasidariau testa -TEIGIAMAS! lotuliukas.gif  Na va ir prisapnavau! 4u.gif


Sveikinam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2003 10 08, 04:13)
As kai laukiausi pirmo vaiko, pirmaji nestumo trimestra sapnuodavau, kad turiu mergyte. Paskuisusapnavau labai baisu sapna, kad gimdau vandeny. Pagimdziau dukryte, bet ji nuskendo ohmy.gif. Paskui koki menesi nieko nesapnavau. Pirmasis sapnas po to buvo toks, kad vaikstau po parduotuve ir ieskau mazyliui zydru drabuzeliu. Likus trim dienom iki gimdymo sapnavau, kaip pati is salies stebiu gimdyma. Gime sveikas rubuilis berniukas. Po triju dienu lygiai taip ir ivyko ;D



as tai sapnavau neseniai kad mazyli maitinu krutimi troki grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif as sianakt sapnavau kad laukiuosi, nors nesilaukiu, ir pilvukas toks kaip 4-5 menesi o man jau 6 pabaiga, opilvuzas nedideja vis ir issigandus baisiai kad nesivystantis nestumas doh.gif buvo ir man kad sapnuoju teigiama testa bet pakolkas nemaciau dar tu issvajotuju II
Atsakyti
as sapnavau kai maitinu krutima toki grazu maza burbuliu ...eh...ir maniau kad berniukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti