Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Sveikos mergaitės, turiu problemėlę . Kaip iš tikro reikia skaičiuoti nėštumą? Ar keturios savaitės tai jau mėnuo? Bet tada išeitų, kad nėštumas trunka 10 mėnesių. Ar keturios savaitės ir keturios dienos mėnuo? Tai kaip iš tikro - visai susipainiojau blush2.gif
Atsakyti
Visą nėštumą sapnuodavau kad turiu berniuką, nors aplinkiniai "prognozavo" mergytę, bet sapnai man nemelavo, turiu nuostabų sūnelįsmile.gif
Atsakyti
as nuo nestumo pradzios kosmarus vien sapnuoju... verysad.gif atrodo nei ziu7riu siaubiaku kazkokiu,nei siaip kas nor blogai,o kas antra nakti vis kokie zudimai ir t.t...net nzn ka ce daryt.. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
mes jau 3 mėnesį bandom susilaukt leliuko, ir mylėjomes vaisingomis dienomis, ir aš jau galvojau kad dabar tai aju tikrai pastosiu,

ir dažniausiai kai pasimylėdavom tą (man oamnymu) vaisingiausia dieną, naktį būtinai turėjau susapnuoti savo brolio vaikus, o būtent jo 2 m. sūnelį, na kartais ir jo sesutę, ir sapnuodavau jį tik kartą per menėsį,
pirmą kartą kai ji susapnavau, tai net pamaniau kad tai turbūt ženklas jog pastojau ir kad net bus berniukas, bet kai menėsinės vis dėl to prasidėdavo , supratau jog bandymas buvo nepavykės, na o po kitų kartu kai sapnavau brolio vaikus, tai jau žinojau, kad šikart ir vėl nepavyko

na po paskutinio karto, kai mylėjomes tomis dienomis kai turėjo būti ovuliacija, aš brolio vaikų nesapnavau visai, tai galvoju gal pavyko g.gif smile.gif

na neužilgo turėtų prasidėt mėnesinės, tai jei pastosiu, būtinai čia parašysiui, ar vis dėl to šie sapnai turėjo reikšmę smile.gif

Atsakyti
noriu ir aš pasidalinti savo sapnu, esu apie jį rašiusi iškart po kalėdų kitoj temoj blush2.gif o buvo taip, kūčių-kalėdų naktį sapnavau dukrytę. prašiau senelio (jau seniai miręs), kad pažiūrėtų mano mergaitę kol aš maudysiuos vonioj. dar šalia buvo mėlynas medinis arkliukas.

bet vis dar nieko verysad.gif o taip noriu nestuke.gif būti.
Atsakyti
Nu ir man sapnai prasidej0 t0um,kad visu0se sapnu0se buvau nescia biggrin.gif ,p0 t0 sapnavau,kad laikau maza maza kudikeli ir jis man sak0: - labas! tai taip smagu buv0.dar sapnavau,kad pgimdziau berniuka 3050 gr. ir akuseris vyras buv0 jis mane itikinej0,kad vaikas lb mazas...paskui negrazius vaikus pradejau sapnu0ti ir taip as ju nen0rejau sapne. 0 dabar sapnu0ju visk0kias zm0gzudystes nu vienu z0dziu ispr0teti galima su t0kiais sapnais.
Nusiraminau perskaicius,kad nestuke.gif sapnai pasidar0 ryskus, realus ir j0s daznai sapnu0ja nesam0nes apie vaikucius,bet tai niek0 nereiskia.



user posted image
Atsakyti
Na, mano sapniukai jau mane ima gąsdinti... schmoll.gif Tai susapnuoju, kad geriausios draugės dukrą papjovė, tai draugė su visureigiu užsimušė kely... verysad.gif Pabundu visa išderinta.
Greit nebenorėsiu į lovą lipti doh.gif Miegas keiksmažodžiu taps
Atsakyti
sianakt sapnavau,kad pasidariau testa ir pamaciau dvi ryskias jusoteles.Rytinis testas dvi ir parode,tik antroji ne tokia ryski ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2008 04 11, 13:52)
sianakt sapnavau,kad pasidariau testa ir pamaciau dvi ryskias jusoteles.Rytinis testas dvi ir parode,tik antroji ne tokia ryski  ax.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
iki dienos, kai turejo but mmm nakti susapnavau vaikuti, bet toki jau vaikstanti, keista, aprengtas mano megstama salotine spalva lotuliukas.gif , mes, as, vyras ir tas maziukas zaideme pievuteje, salotineje bigsmile.gif , nezinau ar tas sapnas kazka reiskia, kol kas mmm nesulaukiu ir labai tikiuosi, kad ju nesulauksiu, o tas maziukas, su slotiniai rubeliais jau mano pilviuke. wub.gif
Atsakyti
Nu aš šiandien kad dėjau sapną... blink.gif
Sapnavau, kad persileidau unsure.gif Ramių ramiausiai neišsivysčiusį vaikelį "išperėjau" gamtinį reikalą atlikinėdama... blink.gif blink.gif blink.gif Kaip pabudau, galvojau, iš kur tokie košmarai mano galvelėje??? blink.gif Bet kas įdomiausia, sapne aš dėl to nė kiek nesijaudinau, tik pagalvojau - "Blyn, tai dabar į dekretą negalėsiu eiti..." doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 14 balandžio 2008 - 10:03
kaip ziuriu cia pas visas tokie sapneliai kad ohoho... doh.gif nu gal nestumas taip keistai veikia...
o visom laukianciom dvieju juosteliu noriu palinketi daug stiprybes ir kantrybes!reikia tik islaukti...dar visai neseniai ir as skaitinedavau foruma ir baltai pavydedavau toms kurios jau savo angeliukus pagavo... 4u.gif nenusiminkit,tikrai pavyks visoms,tik reikia nebesistengti,nes kol stengiausi pastoti nepastojau niekaip,o kai ranka numojau ir neviltis apeme,pagalvojau,kad ir be vaiku turiu dar daug ka nuveikti,ryte pamaciau 2 rausvas juosteles smile.gif 4u.gif mirksiukas.gif sekmes visoms! nestuke.gif
Atsakyti