Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Sapnuodvau ir aš visokias keistenybes doh.gif kartais sapnuodavau, kad mergaitę turiu, kartais - berniuką. dažniausias sapnas būdavo tas, kad aš jau pagimdžiau, bet gimdymo neatsimenu ir kad mano vaikas kažkur pas mamą i aš einu jo pažiūrėti doh.gif O vieną sapną tai labai aiškiai atsimenu iki šiol: sapnuoju, kad rankose laikau rožę - taip kaip vaiką kad laikyčiau. O ji tokia balta, ilgu kotu. O pasirodo, kad tai ne rožė - o mano vaikas sūnus. Tokia rožė - vaikas, žiede lyg veidelis blink.gif Žodžiu sapnas kokio net nesugalvosi. atsibudusi taip keistai jaučiausi. Ir merginos nepatikėsit - bet kai gimė mano sūnus, skaitinėjau koks mano vaiko akmuo, augalas ir t.t. Pasirodo, mano sūnelio gėlė - balta rožė doh.gif Ir kai pagimdžiau, lankytojai kaip susitarę nešė tik baltas rožes, kitokios spalvos nė nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aukaja @ 2008 02 21, 17:12)
Ir kai pagimdžiau, lankytojai kaip susitarę nešė tik baltas rožes, kitokios spalvos nė nebuvo biggrin.gif


tai man turbut kaip susitare nes pieniska sriuba su makaronais... g.gif
Atsakyti
jo kokie tik sapnai neaplanko per nestuma ir grazus ir baisus smile.gif ... as tai pastaruoju metu sapnuoju arba nieko isvis, arba, kad pagimdau dideli vaika berniuka arba maza vaika bet ir berniuka, pagimdau uzdeda ant pilvo man mano mazyli, o jis kad rekia kad rekia, tai atsibundu ir galvoju negi ka nors tie sapnai nori man pasakyt, kad pvz pagimdysiu dideli leliuka arba maziuka normalaus dydzio thumbup.gif lotuliukas.gif kazkaip nekreipiu didelio demesio i tuos sapnus, tik manau kad kiek per diena galvoju apie savo busima maziuka, tai taip ir paskui sapnuojasi visokie nerealus sapnai g.gif 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
As irgi vis sapnuoju tai savo vaikeli, tai gimdyma, tai neisgimdyma, tai dar ka nors... doh.gif Mes savo maziuka krokodiliuku vadinam ( nes as istisai alkana jauciuosi blush2.gif ), tai pries pora naktu ir susapnavau maziuka krokodiliuka lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos su pirmaja visa nestuma pravaiksciojau ir nezinojom ka turesim aplynkiniai berniuka pranasavo, bet viena nakti susapnavau mergaite taip kokiu 6-8 metu tokiais ilgais sviesiais plaukais, labai grazia(kiekvienai mamai savas vaikas pats graziausias lotuliukas.gif ) , lakstancia po miesta ir ji visada mane mama saukdavo, tai ir gyme musu mergina. Dabar jei jau beveik 7metai tai vis ta sapna prisimenu lygiai ta pati mergaite lakstanti padauza ilgais sviesiais plaukais. Na spnas neapgavo. thumbup.gif
O si kart pries gera menesi sapnavau berniuka maza keliu menesiu jau toki grazu sveika kad net pati aikciojau. Gal tai buvo man kaip nuraminimas nes pirmais menesiais labai bijojome kad vaikiukas pilvelije butu sveikas....
Bet dabar pries pora dienu sapnavau kaciuka pagimdzius ir as jo taip nemyliu toks jis man negrazus(nors kates labai myliu) ir vis galvoju kur cia ji kam atiduot ir kaip cia greiciau kito leliuko sulaukt, ka darbe reiks visiems sakyti kur pilvas dingo. Baisu. Dabar toks nerimas kankina vien del to sapno. O gal atvirksciai, viskas bus gerai... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Esu sapnavusi kad pagimdziau dvynukes,ir viena kazkaip sunkiai.galvojau kad bus negyva,bet atsigavo.o kokia laiminga buvau su savo vaikinu, verkiau is laimes sapne smile.gif
biski baisu jeigu issipildys..na nebent po kokiu 4 metu tai bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanike: 31 kovo 2008 - 09:43
Laukiuosi jau devinta savaite, pries kelias savaites sapnavau savo vaikeli. Sapnavau kad vystau rengiu....bet lyties taip ir nesugebejau matyti. Labai daznai dabar sapnuoju kitas besilaukiancias moteris : smile.gif
Atsakyti
as tai sapnuoju tokiu praktiskai kosmarus... tokie visi sapnai keisti... niekada tokiu nesapnuodavau... perskaiciau kazkoki straipsni, kad pirmam nestumo trimestre normalu, atseit nescioji bando susitaikyti su pasikeitusia savo padetimi g.gif
bet kad as visai neprgyvenu, kad mano padetis pasikeite???? doh.gif
Atsakyti
As kosmara is vis sapnavau,kad vaikas man per pilva i ranka ykando, permatomas pilvas ir tas vaikas raitos toks nesveikas.Kai gime visiem rodau,va ziurekit nesveikas koks doh.gif Kelias dienas atsigaut negalejau sad.gif
Atsakyti
sveikos,
o as ka besapnuociau , tai visur esu nescia...hehehe 4u.gif nestuke.gif
jau taip pasamonej isireze man yr kad nuo sios realybes net sapnuose nepasislepsi.....
nestuke.gif
Atsakyti
Na va, nuo vakar prasidejo visokie keisti sapnai...Sapnuoju, kad pabundu ryte, o mano pilvuzo ner.ciupineju ciupineju, o jis plokscias kaip niekad... lotuliukas.gif tai ryte pabudus tikrai apsiciupinejau...
Atsakyti
laba diena 4u.gif gal mergytes man isbursit jei kuri irgi sapnavot toki sapna...kai sapne padarytas NT rodo II rolleyes.gif ka tai galetu reiksti? ax.gif
Atsakyti