Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

O aš šiandien susapnavau, kad man čigonė nubūrė, kad neturėsiu aš vaikelio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 10, 12:45)
sapnuoju nedažnai, bet jei sapnuoju, tai tikrai kokią nesąmonę  blink.gif

pirmas sapnas, kuri iki šiol atsimenu, buvo apie tai, kad pagimdžiau juodą šunį. kai su juo nuėjau pas gydytoją paklausti, kur dingo mano vaikas, ginė man atsakė: "tipo, vaikelis tikrai buvo, augo ir vystėsi, bet paskui tavo pilve apsigyveno šuniukas ir suvalgė tavo vaikiuką"  blink.gif

tai buvo nėštumo pirmoj pusėj

o prieš kelias dienas sapnavau, kad jau gimdau. ir kas gimimo metu mano vaikinui nusitrynė pimpaliukas, todėl jis gimė mergaite  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ko tik nestuke.gif neprisapnuojam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2008 01 10, 19:37)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ko tik  nestuke.gif  neprisapnuojam  lotuliukas.gif

tai jau tikrai doh.gif
Atsakyti
Pirma trimestra istisai sapnavau daug daug vandens, svaraus, skaidraus, visaip visaip...Antra trimestra etatinis sapnas - lindimas pro visokius urvus, olas ir panasiai, baisokai gana...Siaip esu sapnavus begales baisuu sapnu, visokiu baisiu vaiku ir pan., bet speju cia uzsleptos baimes islenda tokiu budu, ir bandau nereaguoti...
Atsakyti
prasidėjus antram trimestrui, prasidėjo ir naktiniai košmarai doh.gif
Atsakyti
mane paskutiniu metu pradejo kankint visokiausi nesamoningi kosmarai... g.gif cia turbut viskas del to kad pradedu sukt galva, kaip susitvarkysiu su visokiais naujais rupesteliais
Atsakyti
As ir kazkokias nesamones sapnuoju doh.gif , bet tik viena karta susapnavau kad pagimdziau suneli wub.gif .Toliau vel kosmarai frusty.gif
Atsakyti
šiandien kaip tik sapnavau,kad turėsiu mergaitę.taip tai jei sapnuodavau lelius, tai kažkaip lytis nebūdavo sapno pagrindinis dalykas.o šiandien būtent,kad žinojau,kad ten mergaitė.bet čia man turbūt nuo to, kad dar vakar su MB kaip tik padiskutavom ta tema ko labiau norėtume, tai jis nori mergaitės, tai turbūt mano mintys į sapną ir perėjo.
Atsakyti
as irgi is vakaro kalbejau su vyru ko labiau norime, tai vyras labiau nori berniuko, tai galejo irgi kazkokios reiksmes duoti sapnui.Na bent as taip manau.
Atsakyti
sapnavau kad nesioju ant ranku katina, aprengta roziniais drabuzeliais lotuliukas.gif o siaip lb daznai sapnuoju kazkokius kosmarus, kuriuose mane vis kasnors vejasi , o as begu blink.gif
Atsakyti
O as pries abu nestumus sapnavau vestuves kiek zinau tai ir reiskia,kad seimoje atsiras mazylis
Atsakyti
oi,pas mane sapnai tai tikrai nesamoningi pasidare. unsure.gif
pries kelias dienas sapnavau,kad jau pagimdziau. atejo laikas maitinti,o as ateinu virtuvej prie puodo,atidarau ji, o tenant dugno mano lialius.. toks per delna dydzio,ant dugno guli tarp pieniskos makaronu sriubos likuciu.... as ji istraukiu, ir taip ramiai-oi,gyvas,tai reikia maitint. blink.gif o is puodo garai eina...as jam papa kisu i burnite,o jis tik vos vos lupites judina... unsure.gif pieva kazkokia.
o sianakt sapnavau,kad uzsimovus sortus kazkur taip zvaliai ir graksciai nustriksejau nuo laiptu,o pilvas toooks didziulis. as tik sokineju dziaugiuos kazko...sportuoju pilna energijos. bigsmile.gif
nu vienu z...pievos...
Atsakyti