Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Mes siuo metu planuojam leliuka, tai praejusia nakti labai ryskiai sapnavau, kad pagimdziau berniuka. Sapne labai aiskiai maciau kaip jam valiau uzpakaliuka ir jo peliuka biggrin.gif ir kaip sesei liepiau begti iki pardes nupirkti kepurytes ir pampersu thumbup.gif Geras buvo sapnas wub.gif Paziuresim, ar ateity jis issipildys rolleyes.gif
Atsakyti
[Šiąnakt susapnavau gana keistą sapną: pačiame sapne regiu save gimdančią, bet ar tai užmiegu ar prisnūstu, o pabudus (sapne) išsigąstu ,kad nesu nieko pagimdžiusi, bet pajuntu, kad tarpkojyje jaučiu kažką tokio ,,neišgimdyto“, nuogąstauju, kad būsiu uždusinusi kūdikį begimdant, ir išstumiu lengvai, tai kas dar liko neišgimdyta: tai kažkas panašaus į pliką mažutį gyvūnėlį- kūdikį , kuris sukruta: apsidžiaugiu, kad jis gyvas ir iš karto priglaudžiu jį prie krūties žįsti.
P.S.Birželio mėnesį esu patyrusi ankstyvą persileidimą, o prieš dvi savaites buvau tai susapnavusi: sapnas išsipildė. verysad.gif
Atsakyti
aš turiu gimdyti sausio pradžioje ir, beje, nežinau kas gims, nes nesirodė biggrin.gif o prieš kelias savaites sapnavau, kad pagimdžiau pirmąją Kalėdų dieną berniuką bigsmile.gif taigi, bus matyt ar šis mano sapnas išsipildys... rolleyes.gif
Atsakyti
o as viena nakti sapnavau kad sese darosi nestumo testa ir rode teigiama.tada daresi dar viena ir rode vel teigiama.
ta pati sese paskambino man ryte ir pasake kad nescia.tik tiek kad ji to vaikelio dar nenorejo,nes tai buvo netyciukas is trumpos draugystes.ir sake kad tikrai daresi du testus iseiles.
o velaiu irgi sapnavau kad pati darausi testuka.ir rode teigiama.ryte ir turejau ji daryt.ir tikrai rode teigiama:)
Atsakyti
As tai dar budama ne nescia (o gal jau ir buvau, bet zodziu dar ne neitariau nieko), susapnavau, kad laukiuosi. Tiksliai nezinau kada, bet tas buvo ne per seniausiai. Dabar jau zinau, kad is tikruju laukiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Pries pastojant sapnavau mazycius suniukus, veliau, kol dar nezinojau, kad laukiuosi ir visokius kitokius gyvuniukus. mirksiukas.gif Zinojau, kad tai reiskia butent tai - bus vaikelis.Kai pasakem tevam ,mama net nenustebo ,pasake, kad sapnavo laikanti rankose pauksciuka ir tos zinios is musu jau lauke. lotuliukas.gif O nestumo laikotarpiu manau visos sapnuoja savo busimus vaikelius, juk sapnai is dalies susije su emocijom realybeje mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazi tema thumbup.gif kai as laukiausi tai labai norejau berniuko, ir teko kokius 5 kartus sapnuoti, kad gime berniukas, tai sustiprindavo mane tiketi, kad turesim berniuka biggrin.gif
Atsakyti
As visalaika sapnuoju mergaite,kazin ka tai reiskia,o sia nakti MB sapnavo vaika,bet nemate kas,ir sake jau buvo didelis tongue.gif
Atsakyti
o aš šiąnakt sapnavau, kad man nubėgo vandenys ir skubėjau į ligoninę, blaškiausi. tik kas keisčiausia, kad nejutau sąrėmių blink.gif visiškai nebuvo jokio skausmo blink.gif nu geras, galvoju, pagimdysiu be skausmo lotuliukas.gif bet gaila, nedasapnavau verysad.gif
Atsakyti
Na as su vyru pries pat nestuma sapnavom ta pati sapna... vyras pirmas susapnavo kad darbe teko atsisaudyti pries uzpuolikus (mano vyras dirba apsaugoj), nakti pajutau kaip stipriai apsikabino, kai atsimerkiau pamaciau ji ziauriai issigandusi ir ziurinti i mane... o kita nakti jau as sapnavau kaip ji darbe pasauna sad.gif nu siaubas... lb td pergyvenau, radau sapnininka savo ir radau kad tai reiskia nauja gyvybe... nu esme tame kad po keliu dienu suzinojau kad laukiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga007 @ 2008 01 09, 22:55)
Na as su vyru pries pat nestuma sapnavom ta pati sapna... vyras pirmas susapnavo kad darbe teko atsisaudyti pries uzpuolikus (mano vyras dirba apsaugoj), nakti pajutau kaip stipriai apsikabino, kai atsimerkiau pamaciau ji ziauriai issigandusi ir ziurinti i mane... o kita nakti jau as sapnavau kaip ji darbe pasauna sad.gif nu siaubas... lb td pergyvenau, radau sapnininka savo ir radau kad tai reiskia nauja gyvybe... nu esme tame kad po keliu dienu suzinojau kad laukiuos smile.gif

Pasirodo, kad sapnininkai kartais nemaluoja 4u.gif
Atsakyti
sapnuoju nedažnai, bet jei sapnuoju, tai tikrai kokią nesąmonę blink.gif

pirmas sapnas, kuri iki šiol atsimenu, buvo apie tai, kad pagimdžiau juodą šunį. kai su juo nuėjau pas gydytoją paklausti, kur dingo mano vaikas, ginė man atsakė: "tipo, vaikelis tikrai buvo, augo ir vystėsi, bet paskui tavo pilve apsigyveno šuniukas ir suvalgė tavo vaikiuką" blink.gif

tai buvo nėštumo pirmoj pusėj

o prieš kelias dienas sapnavau, kad jau gimdau. ir kas gimimo metu mano vaikinui nusitrynė pimpaliukas, todėl jis gimė mergaite lotuliukas.gif
Atsakyti