Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Sapnavau sianakt, kad buvau tokia smalsi KOKS jis bus, kad issikrapsciau...Pasidejau i bambos duobute ir puciau silta ora, kad nesusaltu..Ziurineju kokia lytis, bet dar nesimato..Jis..pradejo kaip boruze begioti...Issigandau, kad nenuskristu. Akurat! Iskele sparnus ir skrenda...As susirupinau..Hm..kaip man ji cia grazinti atgal? Ar praryti uzgerus vandeniu, ar pro ana gala susistumti...Vienu atveju- skrandzio sultys ji suvirskins, kitu atveju- as jo nebesugrusiu, nes jis juda...Reik skambint draugei, pasitart...
Atsakyti
pries pastojima, sapnavau daug zuvu.. o viena diena pries pasidarant testa, susapnavau gydytoja, kuri garsiai pasake " vaikeli, tu nescia!!!!" po tokio sapno, nuejau i vaistine, nusiprkau testuka... ir buvo teigiamas rezultatas 4u.gif
Atsakyti
o mano sapnai beveik visada atspindi realybe ir esamus rupescius... pradzioj pacioj, kai suzinojau kad reikia bijoti del to kad antibiotikus geriau (dar nezinodama kad nescia) sapnavau vaikeli su dviem papildomom kojom nugaroj doh.gif
o dabar daznai sapnuoju kad esu nescia (nes ir esu lotuliukas.gif )... sapne atsisakau isgert ir pan... kazkuriam sapne gurkstelejau degtines is butelio, ko realiai net nesugebeciau padaryt, pajutau kad supykino ir isvemiau smile.gif nakti visada zinau kad laukiuosi, sapne aiskinau kazkam kad negaliu jaudintis, nes laukiuosi
diena dazniau pamirstu apie nestuma smile.gif nes be odos berimu pastiprejusiu ir problemu su viduriais nieko nejauciu...
o pranasingu sapnu deja niekad nesapnuoju sad.gif neidomu
Atsakyti
na as vis sapnuoju berniuka bet veido kazkaip nematau tik sviesus plaukiukai susapnavau ir varda atrodo sesuo klausia kaip mano orestas ar neserga o seip retkarcei baisiu sapnu sapnuoju brrrr. net nerasisiu schmoll.gif
Atsakyti
AS sia nakti susapnavau kad as gimdau,bet taip langvai bigsmile.gif ,ir kag gime mergaite oas ja maitinau su ryziu pudingu ir daviau tarkuoto juodo sokolado blink.gif ax.gif ,idomiai cai man sapnuojasi,vakar mums buvo 4 savaites.
Atsakyti
as tai sapnuoju kazkokias nesamones, net baisu pasidaro, bet sako kad gal taip nerimas pasireiskia del artejancio gimdymo.
jau sapnauvau, kad pagimdziau mergaite garbanotais plaukais, po to kad berniukas gime(cia gal del to kad iki siol nezinau kas, slapstosi maniskis smile.gif )o baisiausia kad sapnavau viena karta kad pagimdziau suniuka verysad.gif , o siandien nakti net per sapnus verkaiu, nes sapnavau kad gime ziurke, tikraja ta zodzio prasme, su tokiu vienu astriu danciu ir ilga uodega, ir as ja turejau maitint lotuliukas.gif nu dabar tai juokinga, bet nakti tai buvo labai baisu...
Atsakyti
Man buvo įdomi naktis rolleyes.gif Pati sapnavau, kad gimdžiau, (bet tik patį gimdymą sapnavau...nemačiau ką pagimdžiau g.gif ) ir ryte drauge sako, jog sapnavo, kad mes sulaukėm šeimos pagausėjimo blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif Tą pačią naktį abi sapnavom, kad aš gimdžiau!... keistai jaučiaus tą dieną lotuliukas.gif blink.gif Bet kolkas nesilaukiu... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vis sapnuodavau, tai kūdikį, tai vaikutį, bet niekaip neįžiūrėdavau lyties. Kas gimė sužinojau tik per patį gimdymą mirksiukas.gif
Atsakyti
dar pries darydamasi testa sapnavau ,kad prie mano vaikystes namo didelis gandras tupi ir ziuri i mano kambario langus...
dabar vis ir as ir mama vis sapnuojam maza gabane mergyte(tikiuosi,kad nesioju berniuka... blush2.gif )sako visad buna atvirksciai negu sapnuoji,nezinau kaip cia bus.... g.gif
Atsakyti
Aš sapnuodavau savo leliuką.Veiduką matydavau ir pan.Bet lyties niekad schmoll.gif .Nors puikiausiai žinojau ( net fotkę gavau su tarpukoju doh.gif ),kad bus berniukas.
Atsakyti
Neseniai sapnavau grazia mergyte... O taip idomu kas gyms!!!! Kai kurios drauges sako kad gymdo atvirksciai nei mato sapnuose.... Vat ir laukiu, kada galima bus begt ir suzinoti ka nesioju. Labai smalsu... nestuke.gif
Atsakyti
pirmą kart sapnavau savo leliuką wub.gif atseit gimė man berniukas didelis, ne pagal savo amžių, o tuo labiau, kad turėjau gimdyti liepą, o pagimdžiau gegužę blink.gif tai jis toks išdykęs, jau mokėjo vartytis ant šoniukų, saugojau, kad neiškristų iš lovelės. bet gaila neprisiminiau gimdymo, nes cezarį darė blink.gif keistai gražus sapnas wub.gif
Atsakyti