Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Keista, bet nesapnuoju nei kad nestuke.gif , nei lėliuko, dažniausiai absurdiškas makalynes bigsmile.gif
Atsakyti
as vis sapnuoju berniukus 4u.gif
Atsakyti
As susapnavau kad nesioju vaikeli. Tokia palaima. Dar ta pacia nakti susapnavau kad mano vyras ta veikeli prajuokina ir jis pirma karta sukrykscia ax.gif
Kita diena nusipirkau nestumo testa - teigiamas thumbup.gif Visiskai netiketai.

Dabar nuolat sapnuoju kad gaudau zuvi 4u.gif
Atsakyti
o as tai diena pagalvoju apie vaikeli kuris auga manyje kiek paugo kaip gali jau atrodyti,o nakti tai atsiimu uz visa ateiti,kaip jis atrodys,kaip jis neduos nakti miegoti,kaip neklausys!arba atvirksciai koks jis nuostabus ir mielas smile.gif bet dar pasirodyti nenori man sapne kas bus berniukas ar mergaite?
Atsakyti
Praejo ta faze, kai sapnavau save besilaukiancia ir savo vaikiukus. Dabar, kai praejo tas sudetingesnis nestumo periodas ir sapnai keiciasi...Tokie daugiau erotiskesni... mirksiukas.gif
Atsakyti
Manęs sapnai nelanko tongue.gif nors sakoma, kad visada mes sapnuojam tik ne visada prisimenam smile.gif dar nėštumo pradžioj sapnavau, kad turim mergaitę, po kiek laiko sapnavau jau berniuką ir dar po kiek laiko vėl mergaitę smile.gif daugiau sapnų nepamenu, o šitus sapnavau dar pirmą trimestrą smile.gif
Teta sakė, kad tipo ką pirma susapnuoji tas ir būna. Ji turi dvi mergaites ir abu kartus sapnavo mergaites, nujaučiu čia tik sutapimas smile.gif
Taip, kad pagal sapnus turėtume turėt mergytę, bet echo rodė berniuką ax.gif
Atsakyti
Kai laukiausi savo pirmojo vaikelio, nezinojau kas bus visa nestuma, bet manaiu kad berniukas(nes visi taip sake). Ir susapnavau gan baisoka sapna. Kad jau paskutini menesi vaziuodama masina papuolu i avarija, mane nuveza greitoji ir deje pasako ,kad vaikelis zuvo. Tipo turejo buti mergaite sviesiaplauke ir melynaake (sapne maciau ta veiduka), o tevai man isuunija tamsu berniuka. As verkiu, nes sakau - nenoriu sunaus, as turejau turet dukra. Sapnas buvo baisus, ilgai dar verkiau ir pabudusi. Bet kas idomiausia man is tikruju gime mergaite - sviesiaplauke ir melynake, nors pati es tamsi. To sapno turbut ilagai nepamirsiu, bet tik tas blogas mintis apie zuti veju tolyn.
Atsakyti
Iki nėštumo dažnai sapnuodavau kad laukiuos, kad sunku, kad pilvas didelis, na tox tarsi košmaras doh.gif , o va kai pastojau tai labai dažnai sapnuodavau mergytę, rožine suknele, bet veiduko nei karto nemačiau g.gif ...Na ir kagi turiu panelę tongue.gif
Atsakyti
O aš kaip tyčia, būdama nestuke.gif nieko nesapnuodavau arba tų sapnų neprisimindavau... g.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo vaikelio, tai prieš gimdymą vis sapnuodavau kad turiu berniuką ax.gif
Atsakyti
O mano sapnai labai pasikeitė. Aišku, būna, kad sapnuoju, jog pagimdau. Ir berniuką jau sapne buvau pagimdžius ir mergaitę. Bet labiausiai man įstrigo tokie sapnai: aš labai dažnai pradėjau sapnuoti nuogas moteris tongue.gif blush2.gif Tai nuogom krūtinėm vaikšto, tai visiškai nuogos blink.gif Kai papasakojau vyrui, tai jis juokais sako tu mano sapnus pavogei lotuliukas.gif Vienas giminaitis mano sapnus išaiškino taip: sako, tu sapnuoji tokius sapnus, nes pas tave padaugėjo vyriškų hormonų, o jų padaugėjo todėl, kad laukiesi berniuko bigsmile.gif Hmm g.gif Tokia jo teorija biggrin.gif Nu, pamatysim rolleyes.gif
Atsakyti
kaip pastojau, kiekviena nakti sapnuoju kosmarus, pradejau blogai miegoti, nakti atsibundu ir 3 valandas voliojuosi doh.gif , vartalojuosi kol vel uzmiegu. mamaytes, gal zinote ka daryti, kad geriau miegociau?
Atsakyti