Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

as nestumo metu sapnavau,kad gims berniukas ir gime 4u.gif
o va dabar sapnuoju vis,kad gimsta dar vienas vaikas...sorry bet sito paniskai bijau,nes gimdymas ir pirmi metai yra kankyne ziauru,nenoriu to patirti daugiau ,zinoma savo mazaji angeliuka myliu wub.gif
Atsakyti
as sapanavau kad esu nestuke.gif ,buvau su pilvuku laukiau kada prades judeti mano maziukas,sapnas toks tikroviskas,kaip tik laukiu nelaukiu mmm tongue.gif
Atsakyti
Labai seniai, kai laukiausi antro vaiko, tada dar nežinodama, kas gims, sapnavau, kad turiu tris vaikus, dvi mergaitės ir vieną sunų. Na, dvi dukros jau yra ir jos jau didelės, daugiau ar mažiau savarankiškos, o trečioji dukrą turpi pilve ir "ant diienų" pamatys pasaulį... Idomu tai, kad kaip susapnavau tris vaikus, taip ir bus, nors nebelaukiau gandro, o nesutapo tik lytis, bet tai nėra esminis dalykas.
Atsakyti
tai ir vel tuos sapnus kaip nori taip interpretuok, ar ka susapnavai tas ir bus, ar atvirksciai... smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2006 03 18, 22:41)
O dabar neseniai sapnavau vieną bendradarbę besilaukiančią, kagi pažiūrėsim pažiūrėsim  tongue.gif

tai va, pacitavau savo prieš metus rašytą žinutę apie bendradarbę. Ogi- ji tuoj gimdys thumbup.gif , sapnas išsipildė biggrin.gif
Atsakyti
Artejant gimdymui as sapnuodavau, kad jau gimdau ir vis atsibusdavau... rolleyes.gif matyt sapnuojasi tas, ko jau lauki ir nezinai kas bus.
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2007 05 23, 18:10)
tai va, pacitavau savo prieš metus rašytą žinutę apie bendradarbę. Ogi- ji tuoj gimdys  thumbup.gif , sapnas išsipildė  biggrin.gif



pas mus darbe irgi buvo tokia pat situacija. aš per vakarėlį darbo pranešu, kad laukiuosi nestuke.gif , o bendradarbė sako kaip keista, sapnavau kad kita darbuotoja laukiasi g.gif , tikriausia sapne jus sumaišiau blush2.gif . o ištikrųjų ir kita bendradarbė jau nešiojo leliu po širdele tik jai buvo mažiau savaitėliu ir ji laukė kitos progos apie tai pranešti, kad vadovės šokas neištiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 05 27, 00:50)
pas mus darbe irgi buvo tokia pat situacija. aš per vakarėlį darbo pranešu, kad laukiuosi  nestuke.gif , o bendradarbė sako kaip keista, sapnavau kad kita darbuotoja laukiasi  g.gif , tikriausia sapne jus sumaišiau  blush2.gif . o ištikrųjų ir kita bendradarbė jau nešiojo leliu po širdele tik jai buvo mažiau savaitėliu ir ji laukė kitos progos apie tai pranešti, kad vadovės šokas neištiktu  lotuliukas.gif

Čia tai geras thumbup.gif
Atsakyti
nieko nesapnavau pries nestuma, esu tik kelis kartus, kad turiu vaika, turbut del to kad norejau wub.gif o paskui kai pastojau, sapnavau 3 kartus kad turiu sunu, ir sake per echo kad berniukas turi gimti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2007 04 20, 12:24)
as nestumo metu sapnavau,kad gims berniukas ir gime 4u.gif
o va dabar sapnuoju vis,kad gimsta dar vienas vaikas...sorry bet sito paniskai bijau,nes gimdymas ir pirmi metai yra kankyne ziauru,nenoriu to patirti daugiau ,zinoma savo mazaji angeliuka myliu wub.gif


PO GIMDYMO IR AŠ KOKI MĖNESĮ SAPNUODAVAU KAD PILVELY LIKO DAR VIENAS LELIUKAS doh.gif
Atsakyti
...ir as papasakosiu... ax.gif
vakar speju man buvo ovuliacija (padilgciojo pilvo apacioj vienoj pusej, be to siom dienom ir turejo but) o mes su vyru neatsargiai paisdykavom blush2.gif
po to gulejau ir galvojau (ir siandien dar galvoju) - gal sis kartas ir buvo lemtingas...
o siandien ryte mano pusesere raso man: "spanavau, kad laukiesi!!!!"
blink.gif
pagyvensim-pamatysim. Pasistengsiu pranest rezultatus rolleyes.gif
Atsakyti
Kai tik pastojau (numatau diena kuri tai galejo buti) susapnavau keista sapna, lauro lapus, tokius didelius grazius. Pasiuziurejau sapnininke- netekejusioms- vestuvems, o istekejusioms- greit taps motinomis. Po keliu savaiciu suzinojau kad is tikro laukiuosi nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demokratija: 01 birželio 2007 - 13:45