Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

sianakt sapnavau kad esu nescia ir turesiu berniuka, be to dar sapne maciau dvi dideles zuvis kurias traukiau is vandens. Mes su vyru labai planuojam leliuka, tikiuosi sitas sapnas bus pranasiskas.
Sekmes visoms!
Atsakyti
O as jau kelis menesius sapnuoju grazius kudikius, berniukus, bet dazniausiai as jais dziaugiuosi, myluoju ir suprantu, kad jie ne mano, o mano drauges. Dar sapnavau, kad braidau po upeli ir zuvis gaudau... esu labai sapnuojanti moteryte, bet zuvu dar negaudziau...
Gal kartais si cikla pavyks... ax.gif taip noretusi. Nors sianakt sapnas ziauriai isgasdino - susapnavau, kad prasidejo mmm... unsure.gif
Idomu, koklie raultatai, liko tik kelios dieneles... ax.gif
Atsakyti
Sausio vidurį planavom vaikutį. Panašiai tomis dienomis sapnavau tvenkinį, einu šalia jo, tvenkiny matau gana dideles juodas žuvis, išsižioję ir lyg su smulkiais dantimis. Tos žuvys lyg nori iššokti į krantą (link manęs). Duok dieve, kad sapnai apie žuvis reikštų nėštumą. Žiauriai trkštu antr lotuliukas.gif o vaikučio.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mergytes uzvakar ka sapnavau blink.gif Kad as laukiuosi, ir visa savo gimdymo eiga, beje pagimdziau labai lengvai rolleyes.gif Mergaite gime wub.gif ir kad mano krutine ziauriai padidejo blink.gif ir tokia liko rolleyes.gif Niu zodziu sapnelis rolleyes.gif tai gal mergyte bus, niu dar tokio sapno nesapnavau, o krutine tai nesveikai skauda doh.gif Niu iki mmmliko 3d palaukti bigsmile.gif , tikiuosi trecias kartas nemeluos nestuke.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes. Siaip tai dalyvauju kitame forume, bet matau, kad ir sio forumo moderatore ta pati... Kai susapnavau sianakt kosmara, tai nusprendziau pasiaiskint, ka tai reiskia, bet cia , kaip matau, niekas to nesapnave, arba as ne viska saziningai perskaiciau. Mano jau 5-tas nestumas, bet dar ne vieno gimdymo.... visi vis baigiasi nesekmingai...
sianakt, tiksliau paryciais, sapnavau, kad kraujuoju, lekiu pas savo daktara ir .... sapne nemaciau kuo tai baigesi, bet viskas aisku. pries kelias savaites sapnavau, kad man daro valyma be narkozes....
Negi ir vel sie sapnai pranasiski. atrodo stengiuosi apie tai negalvoti, bet cia gal pasamone veikia, nes jau poryt vaziuoju pas daktara... taip noretusi, kad kas nors paaiskintu mano sapnus teigiamai... gal i mano krauja ir mintis per daug jau iaugus ta patirtis... verysad.gif
Atsakyti
as sianakt sapnavau kad radau iedama daug rasikliu,poto mergaite,mes suja ejom i imokykla,jai buvo negraziai susukuoti plaukai tai as juos is naujo p
ersukavau,graziai atrode,kiek ieskojau ka galetu reiksti nieko neradau g.gif

Papildyta:
QUOTE(Sidrutė @ 2007 03 12, 13:22)
Sveikutes. Siaip tai dalyvauju kitame forume, bet matau, kad ir sio forumo moderatore ta pati... Kai susapnavau sianakt kosmara, tai nusprendziau pasiaiskint, ka tai reiskia, bet cia , kaip matau, niekas to nesapnave, arba as ne viska saziningai perskaiciau. Mano jau 5-tas nestumas, bet dar ne vieno gimdymo.... visi vis baigiasi nesekmingai...
sianakt, tiksliau paryciais, sapnavau, kad kraujuoju, lekiu pas savo daktara ir .... sapne nemaciau kuo tai baigesi, bet viskas aisku. pries kelias savaites sapnavau, kad man daro valyma be narkozes....
Negi ir vel sie sapnai pranasiski. atrodo stengiuosi apie tai negalvoti, bet cia gal pasamone veikia, nes jau poryt vaziuoju pas daktara... taip noretusi, kad kas nors paaiskintu mano sapnus teigiamai... gal i mano krauja ir mintis per daug jau iaugus ta patirtis...  verysad.gif

as manau kad pas tave yra baime,negalvok apie blogiausia,taip pasamone veikia gink tas neigiamas mintis salin ir stenkis isivaizduoti kaip tavo pilvelis dideja,kaip pajauti pirma judesi taip ir toliau smile.gif mano pirmasis buvo apsigimes tai kai laukiausiu antro mano noras buvo didesnis uz baime sekmes 4u.gif
Atsakyti
as tai sapnavau kad nestuke.gif mano bendradarbe ( tada ji tikrai dar nesilauke) nestumo metu jos pilvukas buvo labai grazus ir ji pati labai grazi buvo ir as stoviu salia jos ir mes kalbames ir staiga ji pradejo kelti kaska sunkaus ir as pradejau ant jos saukti ka tu darai juk tu laukiesi !!!!! na ir aisku del to pakelto svorio jai nubega vandenys aisku man stresas na , bet viskas baigiasi graziai ir ji pagimdo grazu berniuka toki riebuiliuka na vienu zodziu grazuoliuku grazuoliukas, as jai papasakojau sapna ir ji labai nustebo po gero menesio suzinau kad ji tikrai nestuke.gif tai dabar lauksiu ar mano sapnas pabaigs pildytis ar ji pagimdys ta grazu berniuka riebuiliuka biggrin.gif butu tiktrai thumbup.gif
Atsakyti
Na mane labai mislingi sapnai aplankydavo. Ispradziu toks jausmas, kad mano vaikas rankine, arba malka. As paimdavau sapne ta rankine ir galvoju na kas cia jam yra, kaskas netaip. O velesniame nestume sanuodavau jau tikrus vaikus. Sunelis pareina namo ir klausia: mama, koks mano vardas. As jam sakau: tu pats sugalvok. Jis sako: noreciau buti tomukas. Arba kitas sapnas. Maisau su samciu didziuli kubila vardancio vandens ir uzkambinu maza tamsiplauke mergyte. Keista bet idomu budavo.
Atsakyti
Nors aš ir iki nestuke.gif sapnuodavau labai daug, bet dabar tai išvis tokie tikroviški sapnai, ryškūs, o vaikiuką kelis kartus sapnavau ir visada į ką nors labai panašų biggrin.gif
Atsakyti
Mums jau 18 savaiteliu, o kudikeli sapnavau net tris kartus! Pirmuosius du maciau l.grazia mergyte roziniais skruostukais ir toookia meilute,kad visa diena lydejo nerealiai fainas jausmas rolleyes.gif O sianakt sapnavau berniuka (vyro svajone), kuri ne pati gimdziau, o teko daryti Cezario pjuvi,mat tonusas buvo susilpnejes ir stipriai apsivijusi virkstele apie kakliuka unsure.gif Bet viskas baigesi gerai ir as is arti maciau nuostabu suneli biggrin.gif Tai kazi kuriuo sapnu dabar tiketi???
Atsakyti
Laukdamasi antro as svajojau apie mergyte. Bet vis sapnuodavau kad pagimdau berniuka ir tada apimdavo toks nusivylimo jausmas, kad sapne net apsiverkdavau.
Ir ka gi istikruju gime berniukas, bet nusivylimo koks budavo sapne nejauciau. Apeme begalinis dziaugsmas ir buvo visai nesvarbu kokia lytis, dziaugiausi kad turiu sveika kudiki.
Atsakyti
akusere sake, kad nestumo metu kosmarus sapnuoti yra iprastas reikalas ir nereik del to sukt galvos smile.gif
Atsakyti