Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(kate0 @ 2007 01 11, 18:53)
tai, kad jai 18 savaiciu is parasiuko matosi  g.gif

tada bandys lytį įžiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2007 01 11, 20:47)
o kaip tai rytoj? blink.gif

Rytoj važiuoju į genetikos centrą,tai gal lytį pasakys
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2007 01 11, 18:22)
O aš tai paryčiais tokį tikrovišką sapną sapnavau,kad pagimdžiau berniuką tokį tamsiais plaukučiais,kad reikia maitinti,o pienio tik keli lašai...Toks tikroviškas sapnas,kad nubudus net keista,kad to vaiko dar nėra......na,rytoj jau bus aišku ar tas sapnas išsipildys.

Šiandien genetikos centre patvirtino-berniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainuze @ 2007 01 09, 21:47)
Pasiziurek cia: http://www.sapnai.net/, nors reiksmiu nera labai daug, bet kartais uztenka... Sekmes

aciu,bet neradau.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnytte @ 2007 01 14, 00:05)
aciu,bet neradau.... schmoll.gif


Aš sapnavau, kad mes draugės vestuvėse dalyvaujam kaip vedę, žada vaikų. Na tada jau žinojau, kad laukiuosi tongue.gif
Atsakyti
Sapnavau, kad jau susiruošiau gimdyti. Man ruošia gimdymo stalą ir sakau: "Mama, bet aš juk ne nėščia.." Mama atsakė: "Aišku, kad tu ne nėščia, tu pastosi tik liepos mėnesį"
Ah, kaip norėčiau, kad sapnas išsipildytų, tik truputį ilgokai tektų palaukti g.gif
Atsakyti
Kai laukiausi, sapnavau, kad pagimdziau berniuka. Ir visi aplinkiniai teige, kad man tai jau garantuotai bus sunus. Ir pacia taip prie melynos spalvos trauke. O gime grazute dukryte thumbup.gif
Atsakyti
Maždaug du metus prieš antrojo vaiko gimimą sapnavau sapną kad pagimdžiau dukryte . Labai graži : raudonskruostė, akytės didelės mėlynos, blakstienos ilgos... kad vardą davėm Gabrielė. Tą sapną aš pamenu kaip vakarykštę dieną. maždaug tuo metų mes su vyrų dažnai kalbėjom kad jau laikas planuoti antrą vaiką, šiaip ir norėjau mergytės. Bet kas liečia vardą tai tuo metu man labai patiko kitas vardas. Ir štai viskas ir įvyko taip kaip buvo išpranašauta sapne, o vardą išrinko sunus, otą vardą kuris man labai patiko visai netikėtai per krykštynas pasiūlė kunigas.
Atsakyti
As kevirtadieni susapnavau, kad perkuosi nauja kostiumeli, bet kazkaip besimatuojant pastebejau, jog po svarku esu pasirengusu savi chalata melyna.

Sapninke parasyta jei sapnuoji drabuzius, kurie yra nesuvelti, grazus ir dar melsvi tai reiskia, akd reikalai issipres labai palankiai. g.gif Taip ir nezinojau kokie tie reikalai, sakiau gal darbe, bet pasirodo, kad ne schmoll.gif
ax.gif Mano B pagalaiu sutiko planuoti leliu bigsmile.gif
Atsakyti
As sianakt sapnavau kad mane isoperavo ir pasake kad gime dukryte, bet as jos nemaciau.Nors is tikruju mane ir operuos.Ir is kazkur isgirdau balsa sako tu pagimdysi 10d. Tik neaisku kurio menesio.
Atsakyti
Idomia tema uzvedei.
As kai laukiausi savo vaikelio,kelis kartus sapnavau kad turiu berniuka ir tik viename sapne pamaciau mergyte. Visa nestumo laika galvojau kad bus berniukas.smile.gif O stai mano sesuo ta nakti kai gimdziau susapnavo jog man gime mergyte,taip ir ivyko thumbup.gif ir dar ji visa laika jaute,kad as turesiu mergyte. O as to nejutau. schmoll.gif Bet tikrai nenusivyliau. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mielosios- visi sapnai - tik apie sapnuotoja, t.y. jo emocine ir fizine bukle. Dazniausiai sapnuojame dvi juosteles, kai kazko labai tikimes, naturalu, kad kai tikimes pastoti. Siaip kudikio simbolis reiskia nekaltuma ir KAZKO NAUJO PRADZIA. Taigi galima butu sieti su nestumo pradzia. Taciau jei jus kasdien galvojate apie savo busima leliuka, tai naturalu kad kasnakt ir sapnuojate ji smile.gif

esu tik girdejusi, kad nestumo metu moters pasamone labai suaktyveja, ir besilaukdama ji perima is vaiko sapnus, (na netiesiogiai, bet tarkim ji gali sapnuoti vaikelio praeitus gyvenimus). Zodziu, vaiko ir motinos sielos susiliejusios, ir motina kaip niekada yra artima su vaiku, tad naturalu kad ju emocijos susijusios.

Paanalizuokit, jei sapnuojate itin ryskiai ir kazka logisko, o siaip nestumo metu budingi "buitiniai" sapnai- dideli gyvunai, (aliuzija i pilva), kraujas, pjaustymai ir panasus kosmarai, jie yra naturalus.

Sekmes jums drinks_cheers.gif
Atsakyti