Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

o as visa nakti sapnavau spalvotas zuvytes! blush2.gif siaip sako, zuvytes, nestumo pozymis g.gif vyras jau 2 kartus sapnavo akvariuma su maza zuvyte, idomu ka tai reiskia!!? ax.gif
siaip labai jau norim nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2006 12 27, 18:04)
Kokie grazus Jusu sapneliai!!
Prdadejom "braizyt brezinius" vaiku planavimui ir pries kievienas mm sapnuodavau testo rezultatus, kad kraujas pasirodo, kad vis I-bruksnelis ir t.t Ir is tiesu- susirgdavau, nors saziningai dirbdavom pagal apskaiciavimus g.gif


Per kucias, kai sako zverys kalba lotuliukas.gif , sapnuoju:

...ka tik po gimdymo, matau maza rausva gumuliuka-dukryte, kazkokios dideles rankos ja laiko salia manes, as pabuciuoju ja, o ji man bucki- atgal. As is nuostabos, kad ji jau moka buciuotis- pradedu verkti. Is laimes.

Visa diena maciau sapna pries akis, nuotaikos nebuvo per visas Kaledas. Lankiau pies 5 men pasigimdziusia seseri ir negalejau tramdyt asaru. Visi po dovaneliu soko-durniavo,o as zliumbiau kitam kambary.

Siaip, tikiu sapnais. Rodos, geras zenklas. Kaip tik per gruodzio 30-31d. vausingos dienos. Bet kodel po sapno nebuvau pakyleta, o verkiau is ilgesio savo vaikui?


Yra didelis noras sio sapno nepamirsti, nes tas dukrytes pabuciavimas buvo toks tikroviskas.. Gal ji mane jau tikrai pabuciavo, ispedamam, kad tuoj ateis?

.. ko tai ir vel apsizliumbiau...



Sveika,
Negaliu sutramdyti asaru.... ir as zliumbiu skaitydama tavo zinute....Panasus skausmas aplanke ir mane per sias sventes....Stiprybes! Viskas bus gerai, tik gal siek tiek daugiau laiko ir mes busim laimingos!
O as jau antra naktis sapnuoju vestuves savo... skaiciau sapnininke: tai reiskia leliuka... Paskui sapnavau maza zmogeliuka, su kuriuo nakti miegu lovoj ir jauciuosi tokai isitempusi, kad bijau ji uzgauti, tai prabudau visa isvargusi. Siaip daznai sapnuoju leliuka, bet jo vis dar nera.....
Atsakyti
Dainuze leliukus sapnuoti nėra geras ženklas verysad.gif tai ligą dažnai pranašauja, nors ir aš dažnai sapnuoju kūdikėlius... O praitą naktį sapnavau dvynius, suaugusius vaikinukus. Sapne jie buvo labai geri mano draugai, nors tokių realybėj aš visiškai nepažįstu ir išvis neturiu dvynių draugų nei panelių nei vaikinukų... O ryte sapnininke skaičiau kad tai reiškia šeimos pagausėjimą wub.gif

QUOTE(busVakare @ 2006 12 27, 18:04)
Per kucias, kai sako zverys kalba lotuliukas.gif , sapnuoju:

...ka tik po gimdymo, matau maza rausva gumuliuka-dukryte, kazkokios dideles rankos ja laiko salia manes, as pabuciuoju ja, o ji man bucki- atgal. As is nuostabos, kad ji jau moka buciuotis- pradedu verkti. Is laimes.


man panašiai buvo kažkada... Tik sapnavau kad maitinu. Viskas labai buvo tikroviška, visi pojūčiai ir t.t. Kia tik prabudau iš karto mmm atėjo... verysad.gif Iki šiol pamiršt negaliu, nors praėjo gal pusė metų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gagalia: 08 sausio 2007 - 13:27
kazko labai optimistiskai nusiteikus pradejau siuos metus. Koncentruosiuos i versla, i dukterecios krikstynas ir nebegalvosiu apie pastojimus. Va, tada tiksliai suveiks. Be to, sie metai liutams ir ugnies zenklo atsatovams pilni meiles ir palankus metams gimdyti! Na, gal dar spesiu ant kokiu svarstykliu- saulio. Juolab, kad viena bioenergetike pasake, kad turesiu 4 bigsmile.gif Kai pabirs man 30-metei doh.gif Bus ka veikti mirksiukas.gif
Sapnuoti vaikus, reiksia rupesti. Bet jautrioms sieloms- tai buna "pasibeldimas" i namus. Tik nereikia labai prie to prisiristi. As tai mokausi.. Linkiu ir jums gyventi kasdienini gyvenima ir palikti visas mintis.
Ko as cia tokia? Gal jau uzkibo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 01 08, 19:50)
[color=green][color=green] Be to, sie metai liutams ir ugnies zenklo atsatovams pilni meiles ir palankus metams gimdyti!


bigsmile.gif As liutas, gal suveiks esu gimusi tigro metais, o tai kartais ne ugnies zenklas?
Atsakyti
o man idomu,ka reiskia sapnuoti kad su dideliu dideliu pilvuku jau vaikstai? ir tas sapnas kartojasi gal jau koks antras menuo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnytte @ 2007 01 08, 21:54)
o man idomu,ka reiskia sapnuoti kad su dideliu dideliu pilvuku jau vaikstai? ir tas sapnas kartojasi gal jau koks antras menuo?  g.gif


Pasiziurek cia: http://www.sapnai.net/, nors reiksmiu nera labai daug, bet kartais uztenka... Sekmes
Atsakyti
O aš tai paryčiais tokį tikrovišką sapną sapnavau,kad pagimdžiau berniuką tokį tamsiais plaukučiais,kad reikia maitinti,o pienio tik keli lašai...Toks tikroviškas sapnas,kad nubudus net keista,kad to vaiko dar nėra......na,rytoj jau bus aišku ar tas sapnas išsipildys.
Atsakyti
aš prieš kelias naktis sapnavau būrį pingvinų, o tas va ką reiškia:
Для молодой женщины сон с пингвинами может предсказывать скорую беременность.
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2007 01 11, 17:22)
O aš tai paryčiais tokį tikrovišką sapną sapnavau,kad pagimdžiau berniuką tokį tamsiais plaukučiais,kad reikia maitinti,o pienio tik keli lašai...Toks tikroviškas sapnas,kad nubudus net keista,kad to vaiko dar nėra......na,rytoj jau bus aišku ar tas sapnas išsipildys.


o kaip tai rytoj? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2007 01 11, 18:47)
o kaip tai rytoj? blink.gif

mažu testą darysis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 01 11, 19:53)
mažu testą darysis  bigsmile.gif


tai, kad jai 18 savaiciu is parasiuko matosi g.gif
Atsakyti