Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(Mintė @ 2006 08 21, 14:46)
Sveikos,
Aš šios nakties sapno niekaip negaliu pamiršti...... Spanavau, kad turiu du nuostabius mažylius, juos sodinuosi ant kelių ir noriu paskaityti pasaką, bet knygutėje raidės visai išdilę. O vaikeliai taip nori pasakėlės. Tai aš pradėjau pati sekti pasaką. Dar ir dabar jaučiu tą šilumą ir meilę tiem mažyliam. Dar per sapną pagalvojau, na va aš taip pergyvenu, kad nepastoju, o jau turiu du mažiukus, tik niekaip neprisimenu kaip jie augo. Mama sako, taigi aš tau padėjau. Ir taip gera gera širdyje buvo.
O prabudau..... tai tik sapnas......  verysad.gif Gal ir man sapnas išpranašaus II juosteles  ax.gif
Kažkiek tikiu sapnais....

Pamatysi,kaip išsipildys.Aš tai sapnavau,kad turiu jau suaugusius du sūnus ir dvi dukras....Labai tolima ateitis lotuliukas.gif
Atsakyti
Ash kiekvieno neshtumo metu sapnavau kad turiu nauja berna biggrin.gif taip ir buvo smile.gif
Atsakyti
Tai kur visos prapuole.Ar baigesi sapnai? rolleyes.gif Kol geriau KT visada pries mmm sapnuodavau leliukus.O rytais brangusis turedavo isklausyti mano pasakojimus.Tuo laiku labai norejau buti nestuke.gif .Paskutiniu laiku jokie vaikiukai manes neaplanko g.gif Gal atsibodo pas mama prasytis mirksiukas.gif Na pagyvensim,pamatysim 4u.gif
Atsakyti
Apytiksliai pries puse metu sapnavau labai tikroviska sapna, kad pagimdziau berniuka. wub.gif Ir isgyvenimai buvo labai tikroviski (ta neapsakoma laime, kai vaikuti padeda ant krutines wub.gif ), tik didelio skausmo nejauciau.
Ir jauciau, kad sis sapnas kazka reiskia - pasirodo,tai buvo zenklas. Dabar mes beveik 4 savaiciu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 12 14, 18:46)
Apytiksliai pries puse metu sapnavau labai tikroviska sapna, kad pagimdziau berniuka.  wub.gif  Ir isgyvenimai buvo labai tikroviski (ta neapsakoma laime, kai vaikuti padeda ant krutines  wub.gif ), tik didelio skausmo nejauciau.
Ir jauciau, kad sis sapnas kazka reiskia - pasirodo,tai buvo zenklas. Dabar mes beveik 4 savaiciu  nestuke.gif  wub.gif



Svekinu nuosirdziai!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaS @ 2006 12 18, 15:06)
Svekinu nuosirdziai!!! 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
As tai sestadieni po gero smileysex.gif: sapnavau, kad mb ateina i lova su testu- II ir sako man ''matai, tu nestuke.gif !!!'', o as paziuriu susinervinus ir sakau ''durniau, as gi visa nakti miegu, is kur tas testas?'' blink.gif Ojis vis aiskina, kad cia mano testas, ir kaip dabar matau - riebios II
irnesakyk.gif aiku, cia nieko nereiskia, arba reiskia, kad jau nusokau nuo proto fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 20 gruodžio 2006 - 14:18
as sapnavau kelis sapnus.
1. vyro teva sapnavau (jis mires), jis klause rodydamas i pilva, ten dar nieko nera. sakau, ne. tada jis pridejo ranka man prie pilvo ir pasake"greit bus".
2. vel sapnavau vuro teva, jis ta karta pasake, negaliu as dar iseiti, turiu reikalu cia. (jis labai norejo anuku)
3. vyras susapnavo maziuka leliuka, nu tokio dudzio kaip mazasis pirstukas.
4. sapnavau kad dariausi testa ir parode dvi juosteles, ir daktare pasake kad 3 savaites nestumui.

kita ryta po paskuitnio sapno pasidariau testa, buvo teigiamas. kraujas rode virs dvieju savaiciu nestuma biggrin.gif
Atsakyti
AS daznai sapnuoju kad esu nescia arba pirmus nestumo pozymius, o ju realybeje kaip nera taip nera
Atsakyti
as paskutiniu metu sapnuoju tai teigiama testuka, tai daktaryte patvirtina mano nestuma, tai vyriukui savo pranesu dziugia zinia... tikiuosi, kad sapnai greitu laiku taps tikrove blush2.gif
Atsakyti
tikekimes kad musu sapnai greit issipildys thumbup.gif
Atsakyti
Kokie grazus Jusu sapneliai!!
Prdadejom "braizyt brezinius" vaiku planavimui ir pries kievienas mm sapnuodavau testo rezultatus, kad kraujas pasirodo, kad vis I-bruksnelis ir t.t Ir is tiesu- susirgdavau, nors saziningai dirbdavom pagal apskaiciavimus g.gif


Per kucias, kai sako zverys kalba lotuliukas.gif , sapnuoju:

...ka tik po gimdymo, matau maza rausva gumuliuka-dukryte, kazkokios dideles rankos ja laiko salia manes, as pabuciuoju ja, o ji man bucki- atgal. As is nuostabos, kad ji jau moka buciuotis- pradedu verkti. Is laimes.

Visa diena maciau sapna pries akis, nuotaikos nebuvo per visas Kaledas. Lankiau pies 5 men pasigimdziusia seseri ir negalejau tramdyt asaru. Visi po dovaneliu soko-durniavo,o as zliumbiau kitam kambary.

Siaip, tikiu sapnais. Rodos, geras zenklas. Kaip tik per gruodzio 30-31d. vausingos dienos. Bet kodel po sapno nebuvau pakyleta, o verkiau is ilgesio savo vaikui?


Yra didelis noras sio sapno nepamirsti, nes tas dukrytes pabuciavimas buvo toks tikroviskas.. Gal ji mane jau tikrai pabuciavo, ispedamam, kad tuoj ateis?

.. ko tai ir vel apsizliumbiau...
Atsakyti