Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

O aš tai šiąnakt sapnavau kad gimdau,ir taip tikroviškai.Net atsimenu,kaip vaikas atrodė.Gimė berniukas,labai gražus,mėlynom akim wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kai pastojau, bet dar pati nezinojau, sapnavau daug daug mazu visciuku dezeje. dar juokais mamos paklausiau ka tai galetu reiksti? ji juokais ir atsake: seimos pagausejimas! taip ir nutiko, po poros savaiciu suzinojau kad laukiuosi kudikelio!!! biggrin.gif ir dar esu ta pacia nakti kai drauge gimde sapnavus, kad ji gimdo ir pagimdo berniuka! ir cia buvo tiesa! taigi tikrai manau, kad sapnai ne visada, bet pasako apie ateiti... smile.gif
Atsakyti
As sapnavau kelios dienos atgal ziauriai baisu sapna!!! kad pagimdziau nesveika mergaite, problema su akyte. Ji tokia grazute, tokia ramute, ir as ja atidaviau i prieglauda!!! (ko niekada nedaryciau!) visa diena apie tai poto galvojau, nusiraminti negalejau, dar dabar kai pagalvoju sirdi suspaudzia, gaila man tos mergaites tame sapne... verysad.gif
Mes su vyru planuojam vaikeli jau apie pora savaiciu, dariau testa bet ... nieko verysad.gif
Atsakyti
O aš šianakt irgi labai keistą sapną šianakt sapnavau blink.gif Sapnuoju, kad laikau ant rankų naujagimį ir žinau, kad tai mano sūnus wub.gif O jis toks smulkaus veidelio, juodais plaukučiais. Daviau sesei palaikyt, o paskui galvoju gal reiktų pamaitint, bet prisiminiau, kad dar nemoku doh.gif Tada sesė sako, kad kažkas blogai sūneliui, prieinu patikrinu, ogi jo kelnytės šlapios tongue.gif tai tada nuskubėjau pas mamą ir klausiu jos, gal turi kokių triusikėlių, nes aš nei vienų nusipirkus neturiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2006 08 17, 17:53)
O aš šianakt irgi labai keistą sapną šianakt sapnavau  blink.gif  Sapnuoju, kad laikau ant rankų naujagimį ir žinau, kad tai mano sūnus  wub.gif  O jis toks smulkaus veidelio, juodais plaukučiais. Daviau sesei palaikyt, o paskui galvoju gal reiktų pamaitint, bet prisiminiau, kad dar nemoku  doh.gif  Tada sesė sako, kad kažkas blogai sūneliui, prieinu patikrinu, ogi jo kelnytės šlapios  tongue.gif tai tada nuskubėjau pas mamą ir klausiu jos, gal turi kokių triusikėlių, nes aš nei vienų nusipirkus neturiu  blink.gif

na,sapnas tikriausiai pranašingas.Sako,kad vaikutis dar prieš ateidamas duoda apie save žinot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2006 08 17, 16:53)
O aš šianakt irgi labai keistą sapną šianakt sapnavau  blink.gif  Sapnuoju, kad laikau ant rankų naujagimį ir žinau, kad tai mano sūnus  wub.gif  O jis toks smulkaus veidelio, juodais plaukučiais. Daviau sesei palaikyt, o paskui galvoju gal reiktų pamaitint, bet prisiminiau, kad dar nemoku  doh.gif  Tada sesė sako, kad kažkas blogai sūneliui, prieinu patikrinu, ogi jo kelnytės šlapios  tongue.gif tai tada nuskubėjau pas mamą ir klausiu jos, gal turi kokių triusikėlių, nes aš nei vienų nusipirkus neturiu  blink.gif



QUOTE(jolitag @ 2006 08 17, 16:56)
na,sapnas tikriausiai pranašingas.Sako,kad vaikutis dar prieš ateidamas duoda apie save žinot wub.gif


linkiu, kad šis sapnas reikštų, jog reikia triusikėlių nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2006 08 17, 16:56)
na,sapnas tikriausiai pranašingas.Sako,kad vaikutis dar prieš ateidamas duoda apie save žinot wub.gif



QUOTE(joločka @ 2006 08 17, 19:26)
linkiu, kad šis sapnas reikštų, jog reikia triusikėlių nusipirkti 4u.gif

Ačiū merginos už palinkėjmus wub.gif Tai būtų nuostabiausias sapnas realiame gyvenime rolleyes.gif
Atsakyti
kai laukiausi atsimenu sapnavau pora sapnu tikrai nekokiu. atsimenu sapne man rodydavosi kaukoles g.gif kazkaip nekreipiau demesio, bet 9 nestumo savaite ivyko persileidimas verysad.gif nors sapnais nelabai tikiu, paprasciausiai cia buvo sutapimas.
Atsakyti
As labai daznai sapnuoju sapnus kurie man atrodo kazka reiskia.... Tai vaikuti laikau ant ranku ir taip ji myliu, tiesiog nezmoniskai ir ta jausma net per sapna jauciu ir atsibudusi irgi. Tai kad testas parodo II. O neseniai sapnavau kad laikau savo nescia drauge (kuri jau pries metus pagimde) uz pilvo ir galvoju - jei palaikysiu uz nescios pilvo irgi pastosiu.... Labai noretusi tiketi kad tai pranasingi sapnai, nors gal cia tiesiog is to didelio noro ir pastovaus galvojimo apie tai...... Ka jus manote?
Atsakyti
QUOTE(Irina777 @ 2006 08 21, 00:01)
As labai daznai sapnuoju sapnus kurie man atrodo kazka reiskia.... Tai vaikuti laikau ant ranku ir taip ji myliu, tiesiog nezmoniskai ir ta jausma net per sapna jauciu ir atsibudusi irgi. Tai kad testas parodo II. O neseniai sapnavau kad laikau savo nescia drauge (kuri jau pries metus pagimde) uz pilvo ir galvoju - jei palaikysiu uz nescios pilvo irgi pastosiu.... Labai noretusi tiketi kad tai pranasingi sapnai, nors gal cia tiesiog is to didelio noro ir pastovaus galvojimo apie tai...... Ka jus manote?

Man tai tokie sapnai pranašingi būna.Tikiuosi ir tau...
Atsakyti
QUOTE(Irina777 @ 2006 08 21, 00:01)
As labai daznai sapnuoju sapnus kurie man atrodo kazka reiskia.... Tai vaikuti laikau ant ranku ir taip ji myliu, tiesiog nezmoniskai ir ta jausma net per sapna jauciu ir atsibudusi irgi. Tai kad testas parodo II. O neseniai sapnavau kad laikau savo nescia drauge (kuri jau pries metus pagimde) uz pilvo ir galvoju - jei palaikysiu uz nescios pilvo irgi pastosiu.... Labai noretusi tiketi kad tai pranasingi sapnai, nors gal cia tiesiog is to didelio noro ir pastovaus galvojimo apie tai...... Ka jus manote?

Irina777 visada prisimink siuos zodzius: tik svarbu labai noreti, pasistengti ir galeti!!! ir tavo svajone issipildys. juk nera nieko neimanomo!!! sekmes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina777 @ 2006 08 20, 23:01)
As labai daznai sapnuoju sapnus kurie man atrodo kazka reiskia.... Tai vaikuti laikau ant ranku ir taip ji myliu, tiesiog nezmoniskai ir ta jausma net per sapna jauciu ir atsibudusi irgi. Tai kad testas parodo II. O neseniai sapnavau kad laikau savo nescia drauge (kuri jau pries metus pagimde) uz pilvo ir galvoju - jei palaikysiu uz nescios pilvo irgi pastosiu.... Labai noretusi tiketi kad tai pranasingi sapnai, nors gal cia tiesiog is to didelio noro ir pastovaus galvojimo apie tai...... Ka jus manote?

Sveikos,
Aš šios nakties sapno niekaip negaliu pamiršti...... Spanavau, kad turiu du nuostabius mažylius, juos sodinuosi ant kelių ir noriu paskaityti pasaką, bet knygutėje raidės visai išdilę. O vaikeliai taip nori pasakėlės. Tai aš pradėjau pati sekti pasaką. Dar ir dabar jaučiu tą šilumą ir meilę tiem mažyliam. Dar per sapną pagalvojau, na va aš taip pergyvenu, kad nepastoju, o jau turiu du mažiukus, tik niekaip neprisimenu kaip jie augo. Mama sako, taigi aš tau padėjau. Ir taip gera gera širdyje buvo.
O prabudau..... tai tik sapnas...... verysad.gif Gal ir man sapnas išpranašaus II juosteles ax.gif
Kažkiek tikiu sapnais....
Atsakyti