Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

as menuo pries pastojima sapnavau,kad pagimdziau berniuka,o sese pagimde mergaite sapne. matyti gimdyma,reiskia,kad pstosi,taigi tai issipilde. paskui,jau kai laukiausi sapnavau kazkur 2 metuku berniuka,kad as ji atejau is darzelio paimti,tik neatsiminiau,kokiu vardu ji saukiau sapne,ir ka gi,gime sunus thumbup.gif dabar jam 1m ir 7 men ir atrodo beveik taip pat kaip mano tame sapne,tik sapne jo plaukai buvo ilgoki,o yra is tikruju trumpuciai,vos ne plikiux tik su pukais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2003 10 08, 01:36)
Pasidalinkit, mamytės ar dar tik norinčios jomis tapti - kaip sakant prijaučiančios, ar teko kam susapnuoti savo būsimą vaikelį ir kad tai išsipildytų? Arba ne apie savo vaikelį, bet kad irgi būtų teisybė?...  :smile.gif

teko sapnuoti daug kartu, bet kol kas dar neissipilde g.gif
Atsakyti
As tai pries pastojima sapnavau kad gimdau kelias naktis is eiles,sapnavau vista vaikstancia ants stalo o ant to stalo lekstute su dviem mazais visciukais ir vienu baltu kiausinuku.Po kiek laiko suzinojau kad laukiuosi,buvom labai laimingi bet neilgai,ivyko persileidimas...
Atsakyti
As tai antra diena sapnuoju kad darausi testa ir jis man rodo II biggrin.gif
Bet kai sendien istikruju pasidariau tai rode I verysad.gif kazi ar issipildys mano sapnas,gal kas sapnavo ta pati?
Atsakyti
QUOTE(Linele21 @ 2006 07 31, 17:52)
As tai antra diena sapnuoju kad darausi testa ir jis man rodo II biggrin.gif 
Bet kai sendien istikruju pasidariau tai rode I verysad.gif  kazi ar issipildys mano sapnas,gal kas sapnavo ta pati?


Aha, as sapnavau kaip tik tuometu, kai mmm turejo prasidet,,, Na, galvoju, cia jau ZENKLAS... Ne velnio, trys testai buvo neigiami ir sekmingai mmm atsliukino takart... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2006 07 31, 19:21)
Aha, as sapnavau kaip tik tuometu, kai mmm turejo prasidet,,, Na, galvoju, cia jau ZENKLAS... Ne velnio, trys testai buvo neigiami ir sekmingai mmm atsliukino takart... blink.gif


Na man mmm dar tik uz pusantros kokios sacaites bus matyt ar tai zenklas ar ne,tikiuosi kad zenklas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele21 @ 2006 07 31, 18:23)
Na man mmm dar tik uz pusantros kokios sacaites bus matyt ar tai zenklas ar ne,tikiuosi kad zenklas 4u.gif


laikysim kumstukus, kad tau butu tai gerasis zenklas... wub.gif

Beje, sapnais as tikiu. Nes pirma karta budama nestuke.gif 2 kartus sapnavau kudiki (mergyte), kuri yra mano, ir as vis begu paziuret, ar ji kvepuoja... Mano maziukas nustojo vystytis... taip kad manau, kad mamos jaucia...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2006 07 31, 19:27)
laikysim kumstukus, kad tau butu tai gerasis zenklas... wub.gif

Beje, sapnais as tikiu. Nes pirma karta budama  nestuke.gif 2 kartus sapnavau kudiki (mergyte), kuri yra mano, ir as vis begu paziuret, ar ji kvepuoja... Mano maziukas nustojo vystytis... taip kad manau, kad mamos jaucia...


Aciuu labai tikiuosi kad greit turesiu gera zinia,kad busiu nestuke.gif
Atsakyti
Pamenu, seniau, kai dar tikrai nė negalvojau ir nenorėjau pastot, sapnavau tokį keistą sapną. Atbėga prie manęs šviesi mergaitė, atsisėda ant kelių, ir žaidžiam su rankom, plojam. O ji staiga sako besijuokdama: "Aš jau miriau aš jau miriau". O aš ją apsikabinu ir sakau: "Myliu myliu". Ji nubėga prie tokio tamsaus vyro, o jis ją paima už rankos ir nusiveda.
O tada po metų spalio pradžioj pastojau, bet nesėkmingai, o daktarės asistentas buvo tas pats vyras iš sapno. Po to, lygiai po metų, vėl pastojau spalio pradžioj ir pagimdžiau šviesiaplaukę mergytę iš sapno wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nematoma: 01 rugpjūčio 2006 - 00:14
baisu bijosiu uzmigti daba ir susapnuoti kazka baisaus
as ir sapnavau kelis idiotiskus sapnus:kad esu neistikima vyrui nors ir laukiuosi ir po to ivyksta persileidimas...
ir kitas kad turiu mergyte bet ja priziuri vyro sesuo atnesa man ir sako pamaitink tu karve vaika o ji tokia maziuke is negali mano didelio spenelio apzioti verysad.gif
dar niekas neissipilde pakolkas nestumas eina i prieki sekmingai(manau) ir tikiu kad viskas bus gerai
manau kaip galvoji taip gali ir atsitikti bigsmile.gif
Atsakyti
sapnai vis gi pildosi,pirmus 2 kartus sapnavau kad darausi testa ir jis teigiamas,atsibudus pasidarydavau budavo neigiamas,bet kai sianakt susapnavau vel ta pati prabudusi pasidariau ir as nestuke.gif .tikekit savo sapnais ir jie issipildys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nematoma @ 2006 08 01, 01:14)
Pamenu, seniau, kai dar tikrai nė negalvojau ir nenorėjau pastot, sapnavau tokį keistą sapną. Atbėga prie manęs šviesi mergaitė, atsisėda ant kelių, ir žaidžiam su rankom, plojam. O ji staiga sako besijuokdama: "Aš jau miriau aš jau miriau". O aš ją apsikabinu ir sakau: "Myliu myliu". Ji nubėga prie tokio tamsaus vyro, o jis ją paima už rankos ir nusiveda.
O tada po metų spalio pradžioj pastojau, bet nesėkmingai, o daktarės asistentas buvo tas pats vyras iš sapno. Po to, lygiai po metų, vėl pastojau spalio pradžioj ir pagimdžiau šviesiaplaukę mergytę iš sapno wub.gif


dieve mano,net siurpas perbego,kokius mes kartais sapnus susapnuojam ir kaip jie issipildo...

as nelabai seniai,kai gulejau ligoninej su gresiainciu,sapnavau,jog nuejau i tualeta ir vaikiukas man i rankas iskrito,o as ji laiydama kruvinose rankose nesiau per koridoriu.ir ka gi,vos po keliu dienu,nuejau apsiprausti ir vaikiukas iskrito man tiesiai i rankas,tik kraujo nebuvo verysad.gif
Atsakyti