Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Gal jus zinot ka reiskia sapnuot zuvis?As jau du kartus sapnavau, kad gaudau zivi, viena karta ezere su SB o kitakart, kad bandau is didelio akvariumo zuvite prisiviliot ir ja pagaut mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(MentiRosa @ 2006 05 09, 16:52)
Gal jus zinot ka reiskia sapnuot zuvis?As jau du kartus sapnavau, kad gaudau zivi, viena karta ezere su SB o kitakart, kad bandau is didelio akvariumo zuvite prisiviliot ir ja pagaut  mastau.gif



Aš kai sapnuoju žuvis, tai visuomet susergu:- ar tai skloga ar šiaip kuo. O ypač dažnai prieš kokią rimtesnę ligą sapnuoju ryklius. Aišku juk nebūtinai ir tau taip bus. Sapnai iš tikrųjų labai individualus dalykas.
Atsakyti
Sianakt sapnavau, prasidejo mmm g.gif O mes leliuka planuojam, taip kad sapne labai nusivyliau. Iki mmm dar 10 dienutai ziuresim kaip cia bus unsure.gif
Atsakyti
teko ir man susapnuoti gimdymą blink.gif , t.y. pati gimdžiau. ir pamenu, kad gimė gražučiukas sūnus. tai prabudau visa šlapia doh.gif , jau toks realus sapnas buvo...

O prieš kelias dienas susapnavau teigiamą testą...ir ką tai galėtų reikšti ax.gif
Atsakyti
regis pacioj nestump pradzioj ir as sapnavau gimdyma. buvo labai lengvas ir malonus. bet kai nestumo pradzia buvo, tai ir nesukau galvos del lyties. kazkaip nedasilo. kaip ir nedasilo, kai 16sav dare echoskopo pasiklaust, mergaite ar berniukas blush2.gif

jokiu zuvu, jokiu vaiku dar nesapnavau.. tik kaip dauguma nesciuju, kartais sekso prisisapnuoju (niekad jokiu orgiju nesapnuodavau iki tol doh.gif ), ypac nestumo pradzioj budavo, kad naktim kazkokias fantazijas sapnuoju.. kelis kartus su lezbietem imtymiai bendravau.. lotuliukas.gif

nesitikiu is sapnu suzinot, kas gims. va, pries pora men prisiskaiciau apie prietarus, kas gims: berniukas ar mergaite. buvo fifty-fifty... tai ko pritruko irki berniuko pati samoningai dariau (aisku, juoko forma). pvz, jei laulies berniuko, tai kojos sala. tai as tycia be kojinu po namus laksciau ir sakiau - bus berniukas, bus berniukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o is vis juokiuos, kad noriu berniuko, bet gims mergaite, nes berniuko norejau thumbup.gif (as taip pasielgciau vaiko vietoj...) bjauri mocia, ane? tongue.gif
Atsakyti
As neperseniausiai sapnavau,kad pagimdziau labai faina mazyli.Sapnas buvo toks tikroviskas. ax.gif Po jo eme ir atejo mmm. smile.gif
Atsakyti
Su MB planuojam per atostogas važiuoti į Tunisą, tai ir pasapnavau, kad ten mes išskridom jau trise, nes sapne gydytoja pasake, kad mano gimda jau apelsino dydžio g.gif . Vakar dariausi testuką - jis buvo neigiamas schmoll.gif , o šiandien negaliu niekaip sulaukti mmm Gal šiaip kur užstrigo blink.gif
Atsakyti
as sianakt sapnavau leliuka, bet gimdymo nesapnavau g.gif tiesiog su leliuku ant ranku namie buvau, bet zinojau, kad ten mano vaikutis blush2.gif is kazkur atsirado namie ir vezimelis ir pampersu ax.gif pradejo lelius neramus darytis ziuriu pampersas pilnas, pakeiciau pamersa, tada vyras sako tu ji pamaitink blink.gif o as nieko nemoku, bandziau maitint ir atsikeliau g.gif gal kas panasiai sapnavot blink.gif nesuprantu ka galetu reikst toks sapnas g.gif
Atsakyti
Sveikutes, as tai sio (ex) ciklo 2-oje puseje kelliskart sapnavau, kad turim leliuka berniuka... TAip tikejausi, kad bus pranasiskas sapnas, bet doh.gif vakar testas buvo neigiamas ir po biski atkeliavo mmm... unsure.gif
Atsakyti
tai turbut ir manes tas pats laukia verysad.gif o gal issipildys sapnas, pagaliau blush2.gif
Atsakyti
Aš tai gal prieš metus sapnavau, kad pagimdžiau mergytę... laibai tikroviškas sapnas buvo g.gif Sapnavau, kad laika ja ant rankų, apgaubtą balta vilnone skara, o ji žiūri į mane mėlynom akutėm ir šypsosi... bet tai ir liko sapnu verysad.gif
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad jei sapnuoji vaikuti ir jis yra vyro rankose tai gali gimti berniukas, o jei vaikutis moters rankose- mergaitės gimimas. Kiek tiesos tame yra nežinau rolleyes.gif
Atsakyti