Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

[quote=Mazius_,2006 03 09, 11:28]
zirafos sese wub.gif wub.gif wub.gif mmmm.... koks mielas filmas, o gal kartais žinai kaip jis vadinasi, būtų smagu pažiūrėt wub.gif wub.gif

Pries daug metu ir man teko matyti ta filma, jei gerai pamenu, tai jis vadinasi "Zydroji paukste"
Atsakyti
As sianakt sapnavau, kad draugai man gimtadienio proga atnese dovanu (kaip tik siandien gimtadienis) ax.gif isvynioju dezuteje sudeti kudikio rubeliai ir zaisliukas g.gif labai grazus rubeliai ax.gif o ta drauge kuri dovanoja yra nestuke.gif ,ji jau uz poros savaiciu turi gimdyti g.gif (cia is tikruju) ax.gif gal zinot ka tai galetu reikst g.gif gal kas panasiai sapnavot blush2.gif
Atsakyti
As pries pastodama sapnuodavau, kad gimdau suneli, visi sake, kad tokie sapnai didelius rupescius reiskia, is dalie buvo teisus bet tie rupesciai malonus smile.gif ir kiem jau 3 m thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Dute,2006 04 19, 18:19]
[quote=Mazius_,2006 03 09, 11:28]
zirafos sese wub.gif wub.gif wub.gif mmmm.... koks mielas filmas, o gal kartais žinai kaip jis vadinasi, būtų smagu pažiūrėt wub.gif wub.gif

Pries daug metu ir man teko matyti ta filma, jei gerai pamenu, tai jis vadinasi "Zydroji paukste"
[/quote]
taip, man rodos, kad gali buti, kad filmas taip ir vadinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yinai @ 2006 04 20, 09:11)
As sianakt sapnavau, kad draugai man gimtadienio proga atnese dovanu (kaip tik siandien gimtadienis) ax.gif isvynioju dezuteje sudeti kudikio rubeliai ir zaisliukas g.gif labai grazus rubeliai ax.gif o ta drauge kuri dovanoja yra nestuke.gif ,ji jau uz poros savaiciu turi gimdyti g.gif (cia is tikruju) ax.gif  gal zinot ka tai galetu reikst g.gif gal kas panasiai sapnavot blush2.gif


Linkiu, kad sapno reikšmė būtų-mažiuko atėjimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas sapnavau, kad krūtine maitinu kūdikį. Pažiūrėjau į sapnininką,ten parašyta,kad reiškia esamą arba greitą nėštumą. Dabar laikiu pasirodančių mm.Galėtų ir nebūti jų blush2.gif
Atsakyti
sapnavau kad esu nestuke.gif ir labai spardesi tas leliukas atrode kad viskas tikra, pasakiau savo vadovei kad laikinai paliksiu darba nes esu nestuke.gif ,anksciau tokiu sapnu nesapnuodavau,gal tai man pranasauja kad taip bus,turi buti mmm netikiu kad esu g.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2006 04 27, 19:45)
Prieš kelias dienas sapnavau, kad krūtine maitinu kūdikį. Pažiūrėjau į sapnininką,ten parašyta,kad reiškia esamą arba greitą nėštumą. Dabar laikiu pasirodančių mm.Galėtų ir nebūti jų blush2.gif


Na ką, esamo nėštumo nėra, tai reikia tikėtis, kad reiškia greitą nėštumą ax.gif
Atsakyti
g.gif taigi taigi, mano sapnas išsipildė tik pusiau, bet vistiek thumbup.gif
prieš tai rašiau, kad sapnavau jog laukiuos ir pasigimdau mergytę...

kad pastojau tai taip wub.gif - o gimė berniukas wub.gif wub.gif angeliukas
Atsakyti
QUOTE(enos @ 2006 04 20, 19:08)
As pries pastodama sapnuodavau, kad gimdau suneli, visi sake, kad tokie sapnai didelius rupescius reiskia, is dalie buvo teisus bet tie rupesciai malonus smile.gif ir kiem jau 3 m  thumbup.gif

Na nezinau ar tikrai toks sapnas reiskia rupesti, taciau man tai pasitvirtino. Kai laukiausi dvieju menesiu nestume sapnavau kad gims sunelis tongue.gif sapnas buvo laaabai ryskus, maciau jo veideli, jo plauku spalva, jo zandukai buvo tokie raudoni raudoni... verysad.gif Iki sioliai nepamirsau kaip jis atrode. Na gal isties sapnas man kazka pranasavo. verysad.gif
Atsakyti
Sapnavau, kad stoviu labai baisioj vietoj viena apsikabinuskažką be galo brangaus ir tokia išsigandusi ir įsiutusi, pasiruošusi bet ką sudraskyt jei prisiartins. Sapnas kartojosi gal porą kartų, taip po mėn pastojau. Vieniša mama likau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 05 07, 11:28)
Sapnavau, kad stoviu labai baisioj vietoj viena apsikabinuskažką be galo brangaus ir tokia išsigandusi ir įsiutusi, pasiruošusi bet ką sudraskyt jei prisiartins. Sapnas kartojosi gal porą kartų, taip po mėn pastojau. Vieniša mama likau unsure.gif

gekoniuke console.gif - nelengva buvo sypsotis leliukui pro asaras.... Bet jau, kaip matau, dukryte paaugusi 4u.gif
As i nestumo pabaiga susapnavau save nescia. Pajutau, kad tai zenklas, jog arteja gimdymas, tai tarsi savotiskas perspejimas, kad nestumas greit baigsis. Netgi pajutau lengva nostalgija... wub.gif Ir isties po poros dieneliu pagimdziau dukryte. thumbup.gif
O vakar web sapninke del idomumo pasiziurejau, ka reiskia nesciai moteriai susapnuoti save nescia - tai reiske lengva gimdyma. Taip ir buvo! drinks_cheers.gif Nors skausmas buvo nezmoniskas, bet gimdymas buvo lengvas ir grazus, be jokiu komplikaciju, dukryte gime greitai.
Atsakyti