Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Sveikutes mergytes 4u.gif


Pas mane idomus sapnas sianakt buvo, bet man net atrodo, kad pasivaideno bigsmile.gif . Kazkaip prastai miegojau ir vis prabudinejau. Pakeliu galva ir man akyse virs lovos pasirode labai grazutis kudikelis, o jis kad juokiasi, krykstauja bigsmile.gif , net asmagu ziureti, Gal jis jau pas mus bando apsilankyti,o gal cia is didelio noro. Nes kaip tik arteja testavimo dienele. Praeita savaitele, dariausi nestumo testa, ir jis man parode antra vos iziurima juostele, bet iziurima thumbup.gif , o gal tik labai kad noriu tureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipriete @ 2006 03 08, 12:21)
Sveikutes mergytes 4u.gif
Pas mane idomus sapnas sianakt buvo, bet man net atrodo, kad pasivaideno bigsmile.gif . Kazkaip prastai miegojau ir vis prabudinejau. Pakeliu galva ir man akyse  virs lovos pasirode labai grazutis kudikelis, o jis kad juokiasi, krykstauja bigsmile.gif , net asmagu ziureti, Gal jis jau pas mus bando apsilankyti,o gal cia is didelio noro. Nes kaip tik arteja testavimo dienele. Praeita savaitele, dariausi nestumo testa, ir jis man parode antra vos iziurima juostele, bet iziurima thumbup.gif , o gal tik labai kad noriu tureti ax.gif

Jetau, koks gražus sapnas.............. rolleyes.gif Tiesiog atskrido angelėlis ir pranešė, kad leliukas jau pakeliui ax.gif

Vaikystėje mačiau tokį filmą apie vaikučius Danguje. Jie įgauna teisę gimti Žemėje tik tada, kai atskleidžia kokį nors savo talentą (padaro kokį atradimą, kažką sumeistrauja, ko dar niekas nėra sumeistravęs ir pan.). Kai tik leliukui pavyksta atskleisti savo talentą, jo mamytė Žemėje sužino, kad laukiasi.... 4u.gif

Tai ten buvo tokių šeimų, kurios labai labai norėjo vaikelio, bet jam, vargšiukui, na niekaip nesisekė atskleisti savo talento Danguje ir Dievas jam vis neleisdavo gimti.... blush2.gif
O buvo tokių "šustrų" leliukų, kurie labai greitai ką nors išrasdavo ir gimdavo, o tėveliai tam net nebuvo pasiruošę... blush2.gif

Matyt, jūsų leliukui, Kipriete, jau pavyko atskleisti Dievuliui savo talentą mirksiukas.gif
Atsakyti
zirafos sese wub.gif wub.gif wub.gif mmmm.... koks mielas filmas, o gal kartais žinai kaip jis vadinasi, būtų smagu pažiūrėt wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2006 03 09, 10:28)
zirafos sese wub.gif  wub.gif  wub.gif  mmmm.... koks mielas filmas, o gal kartais žinai kaip jis vadinasi, būtų smagu pažiūrėt wub.gif  wub.gif

Deja, nežinau pavadinimo..... Juk taip seniai jį žiūrėjau.... Pasižiūrėčiau dar su mielu noru... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau kelinta diena sapnuoju kudyki.
Pirma sapnavau kad esu nescia nestuke.gif , kad reikia eiti ipolikninika konsultacijai, o kita diena jau sapnuoju kad turiu mazyli 2.gif ir vel berniuka. Nes pirmagimis pas mane berniukas. Idomu ka tai galetu reiksti, gal kas zinot.
Antra planuojam po poros metu, nejau tai zenklas???
Atsakyti
Paskutiniu metu dažnai sapnuoju akvariumą su savo žuveliokais smile.gif Labai norėčiau tikėti,kad tai pranašiškas sapnas, o ne begalinis rūpinimasis augintiniais. biggrin.gif
Atsakyti
Savo draugei norėjau pranešti žinią, kad laukiuosi, tai ji man tarė, aš žinau, ką pasakysi - sapnavau, kad turėsi vaikelį wub.gif
O dabar neseniai sapnavau vieną bendradarbę besilaukiančią, kagi pažiūrėsim pažiūrėsim tongue.gif
Atsakyti
labukas

noriu paklausti ka tai galetu reiksti????
Viena nakti sapnuojau kad laukiuosi nestuke.gif ir zinau kad turesiu vaziuoti i kauna dokumentus tvarkyti, ir tuo paciu sapnuoju kad reiks i konsultacine uzeiti uzsiregistruoti.
Jau kita nakti sapnuoju, kad pagimdziau berniuka. Pirmagymis taip pat sunus.
Kai sapnavau buvo pilnatis.
Labai susidomejau ka tai galetu reiksti.
Gal kas nori pas mus atsibelsti, mes planuojam antra leliuka 2.gif po 2metuku.
Atsakyti
SVEIKOS...............

OI,idomu cia su tais sapnais............Matai,vienoms pildosi vienodai,kitoms atvirksciai,vat tas labiausiai ir sudomino,kazin kiek procentu atvirksciai ir kiek tiesiogiai ??????????? bigsmile.gif

Pvz. as kai laukiausi pirmo sunaus VISADA sapnavau,kad turiu mergaite....O dabar as laukiuosi,ir tuoj bus keturi menesiai....IR VA KA SAPNUOJU DABAR !!!!!!!!!!!!!!! Du kartus sapnavau,kad echoskopu PATI matau,kad jog tai tikrai BERNIUKAS, o kita syki sapnavau,kad as neiskentus penktam menesi issiimu is pilvo paziureti kas tenai,issiimu OGI MERGAITE......Ojazau kaip apsidziaugiau !!!!!!!!! pasiziurejau ir isidejau ta mergaite atgal i pilva biggrin.gif

Tai kazin ka cia galetu reiksti doh.gif berniuko nemaciau gimusio,bet maciau dvi naktis ji tik echoskopu........O va issiemus is pilvo maciau tikra mergyte....................... hmmmmmm...................nu cia suinrigavo mane LABAI g.gif
Atsakyti
Sapnuoju, reiškia, tokį albumą, kurioje sudėtos nuotraukos, o man jas komentuoja daktaras. Albumas toks keistas: verti lapą, o ten siauras toks aqva su žuvytėmis plaukioja. Aqvos sienelėje matosi nuotraukos. Nuotraukose leliukų gemaliukai. Tai daktaras sako, pas tave yra toks gemaliukas ir jis užsikoncervuoja, todėl negali numušti PRL. Ir jis kaip pvz paduoda tokį balioną su gemaliuku. Aš taip pasimečiau, širdis tik virpėt pradėjo, rankos irgi, pasidarė bloga ir silpna...prabudau.
Tikiuosi, kad tas gemaliukas, galų gale pas mane atkeliaus ir užsikoncervuos 9 mėn wub.gif
Atsakyti
Sveikos, aš ir sapnuoju, įvairius sapnus susijusius su nėštumu ir vaikais, įdomu jau reikšias, kad man jau laikas blink.gif , nes jau link 25 artėju.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 04 17, 14:02)
Sapnuoju, reiškia, tokį albumą, kurioje sudėtos nuotraukos, o man jas komentuoja daktaras. Albumas toks keistas: verti lapą, o ten siauras toks aqva su žuvytėmis plaukioja. Aqvos sienelėje matosi nuotraukos. Nuotraukose leliukų gemaliukai. Tai daktaras sako, pas tave yra toks gemaliukas ir jis užsikoncervuoja, todėl negali numušti PRL. Ir jis kaip pvz paduoda tokį balioną su gemaliuku.  Aš taip pasimečiau, širdis tik virpėt pradėjo, rankos irgi, pasidarė bloga ir silpna...prabudau.
Tikiuosi, kad tas gemaliukas, galų gale pas mane atkeliaus ir užsikoncervuos 9 mėn  wub.gif


Linkiu, kad sapnas išsipildytų ir daktaras tikrai būtų davęs tą gemaliuką. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joločka: 18 balandžio 2006 - 13:24