Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 11, 16:01)
Merginos, niekada neleiskite sau taip apie save galvoti! Neleiskite nevilciai uzvaldyti jusu!
Mes irgi netekome savo pirmo vaikelio... Tada as net nezinojau, kad pastojau, persalau ir smarkiai susirgau....  verysad.gif Vaikelis nustojo vystytis ir ivyko persileidimas. Pirma mintis irgi buvo, kaip ir kitu, kad esu nevykele ir kad vyras manimi nusivils, galvos, kad nesugebejau jam pagimdyti  2.gif Bet vyras taip tikrai negalvojo! Nesusirgti depresija man padejo maldos.  angel.gif

Po persileidimo mes saziningai islaukeme 6 menesius (saugojomes), as meciau rukyti ir is anksto pradejau gerti folio rugsti. Ir pastojau is karto, po pirmo bandymo  victory.gif

Taigi, nenusiminkite jokiu budu, mes tiesiog sukurtos buti mamomis, ir Dievas zino, kada kam laikas  mirksiukas.gif


Bet turbut normalu jaustis nevykele... unsure.gif Aisku, as neleidziau istisai taip galvoti... Tiesiog pirma savaite tai galvojau, kad as visiska nevykele, kad vyras manim nusivils, kad nenores manes smileysex.gif:... Taip nebuvo. Viskas OK...
Tik tiek gerai (tikiuosi), kad man keletas daktaru, pas kuriuos buvau, patare kuo greiciau pastoti, jei yra noras... wub.gif Tikiuosi, kad nereikes ilgai laukti iki pasisekimo... Bet labai bijau, nes turiu susidarius nuomone, kad po bet kokio valymo yra rizika nepastoti... gal jau cia nevykus nuomone... mastau.gif
Atsakyti
Taip ir pasake: "pastoti kuo greiciau?" ohmy.gif saugiausia butu islaukti 6 menesius, ypac po valymo. O minimalus laikas - palaukti bent 3 menesius. Per juos rekomenduojama pagerti folio rugsti (3 menesius iki pastojimo).
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 11, 16:48)
Taip ir pasake: "pastoti kuo greiciau?"  ohmy.gif saugiausia butu islaukti 6 menesius, ypac po valymo. O minimalus laikas - palaukti bent 3 menesius. Per juos rekomenduojama pagerti folio rugsti (3 menesius iki pastojimo).


Na, mum sake, kad nelaukti tu rekomenduojamu puses metu. Sake, kad tai pasenes poziuris... g.gif Cia buvo dvieju ginekologu ir seimos daktares zodziai. Visi sie asmenys vieni kitu nepazista... ax.gif
Zinai, as netikiu, kad pastosiu iskart. Nes, visu pirma, mano ciklai nereguliarus ir siaip as manau, kad neverta laukti. Pradesi planuot po puses metu, o pastosi gal po metu nuo planavimo pradzios... Ta prasme, jei zinociau, kad pastosiu po 1-3 menesiu planavimo, tada laukciau tuos 6 men. Bet as zinau, kad greiciausiai taip nebus... schmoll.gif Gal kvailai mastau, bet as turiu gydytoju palaiminima pradet kai tik noresiu. O kai pastosiu varysiu tiesiu taikymu pas daktarus, imsiu biuletesnius ir visaip saugosiu leliu...
Atsakyti
drinks_cheers.gif manau, kad taip ir bus, sekmes, kantrybes ir tikejimo! 4u.gif
Atsakyti
a as tai papasakosiu apie savo sapna 4u.gif
sapnavau, kad vaikstau kaune laisves alejoj ir nesuosi su savim kudiki... lotuliukas.gif ir galvoju, na, kieno gi tas kudikis... jis tikrai ne mano... kur man ji padet... tada prisiminiau, kad kaune gyvena mano suzadetinio sesuo, galvoju reikia jai paskambinti ir pasakyt, kad ateitu pasiimti to kudikelio... lotuliukas.gif
sapnas baigesi smile.gif bet ryte paskambina mano suzadetinis ir sako... turiu geru naujienu.. biggrin.gif sako, mano sesuo laukiasi thumbup.gif
va, atnesiau jiems vaikeli thumbup.gif
Atsakyti
Amber722, SUPER!!! thumbup.gif Aš kaifuoju nuo tokių sapnų... Pranašiški...
Man irgi teko sapnuoti dalykus, kurie ateity pildėsi, bet jie nesusiję su nėštumu, todėl negaliu čia pasakoti. ax.gif
O dėl kūdikių - kiek METŲ iki vestuvių sapnuodavau juos! Mat labai svajojau turėti vaikų. lotuliukas.gif Bet jie visi kažkodėl nebuvo mano pačios pagimdyti.... blink.gif Vienus pagaudavau eidama gatve - kažkas išmesdavo rpo balkoną... blink.gif Kitus rasdavau pašto dėžutėje... lotuliukas.gif ir pan. Vienu žodžiu, įsivaikindavau sapne visus svetimus (pamestus) vaikus ir mylėjau kaip savo. lotuliukas.gif

Ištekėjusi ėmiau nerimauti - gal sapnai reiškia, kad man nelemta turėti SAVO vaikų, gal tikrai teks įsivaikinti??? unsure.gif verysad.gif Ypač taip galvojau po persileidimo... Bet dabar taip nebegalvoju, tikiu, kad mūsų lelius gims gyvas ir sveikas. 2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 16, 23:28)

Ištekėjusi ėmiau nerimauti - gal sapnai reiškia, kad man nelemta turėti SAVO vaikų, gal tikrai teks įsivaikinti???  unsure.gif  verysad.gif  Ypač taip galvojau po persileidimo... Bet dabar taip nebegalvoju, tikiu, kad mūsų lelius gims gyvas ir sveikas.  2.gif


as irgi tikiu, kad viskas bus gerai ir greit turesi grazu lialiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2006 02 16, 23:28)
Amber722, SUPER!!!  thumbup.gif  Aš kaifuoju nuo tokių sapnų... Pranašiški...
Man irgi teko sapnuoti dalykus, kurie ateity pildėsi, bet jie nesusiję su nėštumu, todėl negaliu čia pasakoti.  ax.gif
O dėl kūdikių - kiek METŲ iki vestuvių sapnuodavau juos! Mat labai svajojau turėti vaikų.  lotuliukas.gif Bet jie visi kažkodėl nebuvo mano pačios pagimdyti....  blink.gif Vienus pagaudavau eidama gatve - kažkas išmesdavo rpo balkoną...  blink.gif Kitus rasdavau pašto dėžutėje...  lotuliukas.gif ir pan. Vienu žodžiu, įsivaikindavau sapne visus svetimus (pamestus) vaikus ir mylėjau kaip savo.  lotuliukas.gif

Ištekėjusi ėmiau nerimauti - gal sapnai reiškia, kad man nelemta turėti SAVO vaikų, gal tikrai teks įsivaikinti???  unsure.gif  verysad.gif  Ypač taip galvojau po persileidimo... Bet dabar taip nebegalvoju, tikiu, kad mūsų lelius gims gyvas ir sveikas.  2.gif



pasto dezuteje lotuliukas.gif geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2006 02 16, 23:09)
a as tai papasakosiu apie savo sapna  4u.gif
sapnavau, kad vaikstau kaune laisves alejoj ir nesuosi su savim kudiki...  lotuliukas.gif  ir galvoju, na, kieno gi tas kudikis... jis tikrai ne mano... kur man ji padet... tada prisiminiau, kad kaune gyvena mano suzadetinio sesuo, galvoju reikia jai paskambinti ir pasakyt, kad ateitu pasiimti to kudikelio...  lotuliukas.gif
sapnas baigesi smile.gif bet ryte paskambina mano suzadetinis ir sako... turiu geru naujienu..  biggrin.gif  sako, mano sesuo laukiasi  thumbup.gif 
va, atnesiau jiems vaikeli  thumbup.gif



beje pamirsau pasakyti, kad sapne nesiojausi mergyte biggrin.gif suzadetinio sesuo ir visi tikejo, kad bus berniukas, tik as viena tikejau savo sapnu, kad atnesiu jiems mergyte lotuliukas.gif spekit kas gime lotuliukas.gif aisku mergyte thumbup.gif tongue.gif sakau, vat ir netikekit mano sapnais ax.gif
Atsakyti
As taip pat noreciau papasakoti savo sapna smile.gif
Pora metu jau buvome vede, bet as dar mokiausi, tad kazkaip labai rimtai sau nekeleme sau problemos del vaiku, nors pasvajodavome, kad butu gerai.
Pries nestuma, t.y pries menesines susapnavau, kad gimdau, bet taip tikroviskai, kad nubudusi net pagalvojau, kaip galima, taip susapnuoti, jei dar sito jausmo neturejau. Viska kuo puikiausiai maciau ir palata, ir sienas, gimgymo stala ant kurio gulejau ir kudikeli, net gydytoja, kuri kudiki prieme.
Taigi kaip supratot menesiniu nebesulaukiau, o po to viska pajutau antra karta, ka isgyvenau sapne 1:1, be jokiu nukripimu, o gimdziau be jokios baimes, nes viska zinojau biggrin.gif .
Jau butu laikas antram tokiam sapnui, bet nesulaukiu schmoll.gif pranaso, tad ir nesiryztam antram kartui biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi pastaruoju metu sapnuoju, kad esu nėščia, stabiliai kas antrą naktį, o vieną naktį sapnavau, kad gimdžiau irgi ax.gif , šiaip dabar esu metusi KT gerti, ir nesulaukiu mm jau 38 ., dariausi du nėštumo testus, bet neigiami, šiaip tai neturėtų būti 2.gif , nes lyg ir saugojomės, bet nieko būtų, jau kaip ir planuojam wub.gif
Atsakyti
Kai susapnuoju saldumynus ir nesvarbu kokius, tai sužinau kad kas nors nestuke.gif . Būna, susapnuoju ir darbe jau pradedame dairytis kas tokia jau galėtų būti nėščia. Ir visada mano sapnai pasiteisina. lotuliukas.gif O pati prieš pastojimą sapnavau, kad skalbiuosi. Kai pažiūrėjau į sapnininką perskaičiau, kad tai motriai reiškia nėštumą. Labai laukiu kada vėl susapnuosiu tokį sapną.thumbup.gif
Atsakyti