Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(Sally @ 2006 01 31, 17:47)
cia turbut butu nuostabiausia dovana nuo dievulio mums,oj tikslai nuo vyrelio man ax.gif nes po netekties norisi ko greiciau susilaukt 2.gif



QUOTE(sauluteR @ 2006 01 31, 18:09)
ir ash priesh suzinodama kad mano vaikutis nesivysto sapnavau keistus sapnus...sapnavau, kad kraujuoju, kad echo nesamones matos.. verysad.gif bet ash tikiu, kad greitai ishsipildys ir kiti mano priesh tai sapnuoti sapnai, ir netrukus susilauksiu mazo stebukliuko wub.gif


tik šitam forume sužinojau, kiek nesėkmingų nėštumų būna doh.gif verysad.gif O galvojau, kad aš viena tokia nevykėlė blush2.gif
Ne vienam pažystamam nick'ui nepasisekė, labai taip per širdį pereina, kai pamatau, kad dar vienai kuriai nepasisekė verysad.gif

Visoms dar saulelė patekės, tikėkit tuo, būsit puikios mamos, taip ilgai laukiančios savo vaikelių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 01 31, 20:15)
tik šitam forume sužinojau, kiek nesėkmingų nėštumų būna doh.gif  verysad.gif  O galvojau, kad aš viena tokia nevykėlė blush2.gif
Ne vienam pažystamam nick'ui nepasisekė, labai taip per širdį pereina, kai pamatau, kad dar vienai kuriai nepasisekė verysad.gif

Visoms dar saulelė patekės, tikėkit tuo, būsit puikios mamos, taip ilgai laukiančios savo vaikelių wub.gif


Man tai iskart ligoninej pasake, kad tokie atvejai labai dazni... Bet as toks zmogus, kad manes toks paaiskinimas nelabai guodzia... unsure.gif Na tik guodzia, kad tai nera kazkas nenormalaus ir reto. Bet is esmes manes neguodzia tas faktas, kad daugeliui moteru taip atsitinka... schmoll.gif

Tiesiog dabar milijona kartu labiau lauksiu KITO KARTO...
Atsakyti
as siandien vel nestuke.gif sapnavau g.gif Busta man tai sake kad iki 13 sav. oj kaip daznai moterims tokios nelaimes atsitinka,bet kas ta patyre, tai zino, koks tai skausmas cray.gif
Amade drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 01 31, 19:15)
tik šitam forume sužinojau, kiek nesėkmingų nėštumų būna doh.gif  verysad.gif  O galvojau, kad aš viena tokia nevykėlė blush2.gif



Busta nereikia taip mirksiukas.gif jei taip nutinka, tai nereiškia, kad moteris nevykėlė, tiesiog taip atsitinka ne dėl tavo kaltės.


QUOTE(Sally @ 2006 02 01, 14:48)
as siandien vel nestuke.gif sapnavau  g.gif Busta man tai sake kad iki 13 sav. oj kaip daznai moterims tokios nelaimes atsitinka,bet kas ta patyre, tai zino, koks tai skausmas cray.gif
Amade drinks_cheers.gif



kai sužinojom su vyru, kad nestuke.gif nusprendėm draugam ir visiems nesakyti kol nesueis 3mėn. dėl visų rizikų.
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2006 02 01, 13:48)
as siandien vel nestuke.gif sapnavau  g.gif Busta man tai sake kad iki 13 sav. oj kaip daznai moterims tokios nelaimes atsitinka,bet kas ta patyre, tai zino, koks tai skausmas cray.gif
Amade drinks_cheers.gif


Per sapnus pas mus beldžiasi mažiukai, nori, kad lauktume jų iš anksto
Iš 16 nėštumų regis 7 būna nesėkmingi.
Kartais galvoju, kad lengviau būtų,jei būtų buvęs persileidimas ir nereikėtų tos operacijos. Tada tikrai savo akimis pamatai ir pajauti, kad jau viskas. O kai yra nesivystantis, tai vis atrodo, kad gal suklydo, kad viskas gerai, mane nori apgauti ir pan.

QUOTE(Mazius_ @ 2006 02 01, 14:47)
Busta nereikia taip  mirksiukas.gif jei taip nutinka, tai nereiškia, kad moteris nevykėlė, tiesiog taip atsitinka ne dėl tavo kaltės.
kai sužinojom su vyru, kad  nestuke.gif  nusprendėm draugam ir visiems nesakyti kol nesueis 3mėn. dėl visų rizikų.


Nugis tikrai jaučiausi nevykėlė, nes nežinojau apie nesivystančius nėštumus (tundra aš blush2.gif ), žinojau tik apie persileidimus. Galvojau, kad nuvilsiu vyrą ir t.t., kad nesugebu išnešioti vaiko. Kažkaip labai keista, kad esi visiškai sveikas, o vaikelis ima ir nesivysto. ax.gif

Atsakyti
Busta suprantu tave console.gif as po persileidimo jauciausi s... nes manaiu kad jau dabar manes net vyras nemyles nes persileidau ir nepagimdziau jam 2.gif aisku tokios mintys dabar atrodo kvailos ir netgi juokingos bet tuo momentu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 02 01, 16:31)
Nugis tikrai jaučiausi nevykėlė, nes nežinojau apie nesivystančius nėštumus (tundra aš blush2.gif ), žinojau tik apie persileidimus. Galvojau, kad nuvilsiu vyrą ir t.t., kad nesugebu išnešioti vaiko. Kažkaip labai keista, kad esi visiškai sveikas, o vaikelis ima ir nesivysto. ax.gif

vistiek taip nereikia, dabar žinai, o vyras jei normalus ir tave myli, tai tikrai supranta ir dar palaiko. wub.gif aišku, abiem sunku, bet vis tik pagalvok nėra taip blogai, jūs stengiatės ir toliau bandot ir tikiu, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, noriu papasakoti,ko tik aš neprisapnavau, kai laukiausi. biggrin.gif pirmiausia, sapnavau,kad aš pagimdau ne vaikelį, o atsivedu kelis kačiukus. po to sapnavau, kad mano vaikas yra šuo. ir sapne kad pergyvenu, kaip aš dabar vyrui pasakysiu, kad mūsų vaikas šunelis. na, o paskutinis sapnas buvo, kad namuose laksto mažas tigriukas ir tipo tai mūsų vaikelis. bet turiu nuostabų berniuką, kuris meilus kaip kačiukas,kartais būna piktas kaip šuniukas, o moka skleist garsus panašius į tigriuko. į gilesnę sapnų reikšmę nesigilinau.
Atsakyti
Šią naktį sapnavau kad gimdau, nors dar nesilaukiu. Kažkaip po pirmojo vaiko gimimo niekada nebesapnavau nei neščios savęs nei gimdymo, o va dabar susapnavau. Hm... Matyt ir vėl greitai nėščia patapsiu. Beje visą laiką prieš pirmąjį nėštumą ir jo metu sapnuodavau kad turių baltapūkį berniuką, taip ir yra smile.gif
Atsakyti
Uose, pralinksminai thumbup.gif aciu! aciuks.gif turbut vaikysteje megai Puskina, jo pasaka apie cara Sultana mirksiukas.gif

Viena mano drauge susapnavo dabartini mano nestuma su visom smulkmenom: kad bus sunus vardu Kajus. Paskambino man ir tiesiai sviesiai paklause, ar as nesilaukiu? biggrin.gif Teko prisipazinti, kad laukiuos. biggrin.gif

Nestumo metu berods du kartus susapnavau, kad pagimdziau. Abudu kartus - kad gime mergyte. flirt.gif Pirma karta sapnavau per rizinga perioda (iki 12 savaites), susapnavau, kad po gimdymo praradau samone, o kai atsigavau, vaikelio neberadau... pasirodo, ji is manes paeme organams!!! bijau.gif kosmaras, vienu zodziu.... blink.gif

O antra karta sapnavau per nestumo viduri. Gydytojai nusprende daryti Cerazio pjuvi, ir tik iseme mergyte, pamate, kad dar per anksti, galetu dar pabuti blink.gif bet jau atgal nesukisi.... smile.gif po operacijos prabundu (sapne) ir nueinu ieskoti savo vaiko, nes suvokiu, kad ji reikia pamaitinti! O jis guli kitame kambaryje sveikutelis ir grazus. smile.gif Ziuriu i ji, dziaugiuosi ir nerimstu vienu metu: kaip taisyklingai ji maitinti? unsure.gif

Manau, sitie mano sapnai atspindejo vidine mano bukle, baimes, nustumtas i pasamone: tai as bijau persileisti, tai bijau, kad nemokesiu maitinti krutimi....

Bet antrame sapne yra ir ziupsnelis pranasystes. Veliau suzinojau, kad is tikruju laukiuosi dukrytes ir kad ji uzima netaisyklinga padeti gimdoje, del ko, galbut, teks daryti cezari!...
Mes su vyru jau moraliskai nusiteikem operacijai, bet dar po keliu savaiciu suzinau, kad vaikelis pakeite savo padeti, t.y. isistate galvyte zemyn! Galbut, cezario nebereikes. smile.gif

Kaip ten bebutu, as nuo vaikystes visuomet i savo sapnus ziuriu rimtai, man tai - zenklai.
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2006 02 01, 17:23)
Busta suprantu tave console.gif as po persileidimo jauciausi s... nes manaiu kad jau dabar manes net vyras nemyles nes persileidau ir nepagimdziau jam 2.gif aisku tokios mintys dabar atrodo kvailos ir netgi juokingos bet tuo momentu doh.gif


as irgi lygiai taip pat jauciausi. Galvojau, kad vyras laikys mane nevykusia, nors protu suvokiau, kad jis taip negalvos. As ir pries save nevykele jauciausi, kad KA AS PADARIAU NE TAIP??? nors zinau, kad cia ne as kalta... unsure.gif
Atsakyti
Merginos, niekada neleiskite sau taip apie save galvoti! Neleiskite nevilciai uzvaldyti jusu!
Mes irgi netekome savo pirmo vaikelio... Tada as net nezinojau, kad pastojau, persalau ir smarkiai susirgau.... verysad.gif Vaikelis nustojo vystytis ir ivyko persileidimas. Pirma mintis irgi buvo, kaip ir kitu, kad esu nevykele ir kad vyras manimi nusivils, galvos, kad nesugebejau jam pagimdyti 2.gif Bet vyras taip tikrai negalvojo! Nesusirgti depresija man padejo maldos. angel.gif

Po persileidimo mes saziningai islaukeme 6 menesius (saugojomes), as meciau rukyti ir is anksto pradejau gerti folio rugsti. Ir pastojau is karto, po pirmo bandymo victory.gif

Taigi, nenusiminkite jokiu budu, mes tiesiog sukurtos buti mamomis, ir Dievas zino, kada kam laikas mirksiukas.gif
Atsakyti