Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(joločka @ 2006 01 24, 18:38)
Aš sapnavau, kad pagimdžiau vaikutį, jį, tokį mažutį nešiojau ant rankų,kai prie manęs priėjo seselė ir atėmė jį iš manęs sakydama:atiduok, čia ne tavo. O mane apėmė toks beviltiškumo jausmas, galvoju, o kur mano?.. Kitą dieną sužinojau, kad vaikutis negyvas. Iki šiol tą sapną prisimenu labai aiškiai.

verysad.gif nuojauta verysad.gif užjaučiu verysad.gif
Atsakyti
Kaip ten bebūtų, aš tikiu, kad su mumim bendrauja kažkas esantis aukščiau ir pvz., per sapnus praneša įvairias naujienas.
Atsakyti
Sianakt sapnavau toki keista sapna blink.gif , viso neatsimenu, bet atsimenu, kad mazas berniukas sauke mama smile.gif idomu ka tai reiskia g.gif
Atsakyti
zinot, as praradau savo maziuka pries savaite... verysad.gif Bet ka noriu pasakyti apie savo sapnus... as pora kartu sapnavau mergyte, kuri miega lovytej, o as vis begu tikrinti, ar ji kvepuoja... O pries pat suzinant, kad musu mazius negyvas, sapnavau, kad vaikstau po kapines... Nezinau, ar cia pranasiska, bet as visa trumpa nestumo laika ziauriai bijojau, kad kas nors neatsitiktu... matyt vis tiek jauciasi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2006 01 30, 12:08)
zinot, as praradau savo maziuka pries savaite...  verysad.gif Bet ka noriu pasakyti apie savo sapnus... as pora kartu sapnavau mergyte, kuri miega lovytej, o as vis begu tikrinti, ar ji kvepuoja... O pries pat suzinant, kad musu mazius negyvas, sapnavau, kad vaikstau po kapines... Nezinau, ar cia pranasiska, bet as visa trumpa nestumo laika ziauriai bijojau, kad kas nors neatsitiktu... matyt vis tiek jauciasi... unsure.gif


sad.gif laikykis, praeis greit laikas ir vel is naujo dziaugsiesi nestuke.gif

Atsakyti
O jus man paaiskinkite,mano sapna nes as jau susipainiojau ax.gif sapnavau savo pazistama,mes kaip tik ta pacia diena tekejome,ir buvome susitikusios Belmonte,tai taip nusijokem su ja ir nuejome,kiekviena sau ax.gif Paskui as ja buvau sutikus su jos vyru ziuriu kad jinai nestuke.gif o siandien sapnavau kad ji man skambina,praso atvaziuot pas ja,atvaziuoju,ziuriu jos polvuko neber,o ji man sako "noriu atiduot tau sao 2.gif kad tu pasirupintum maziuku" ka tai galetu reiksti,bet kudikio sapne nemaciau tik ja ir girdejau jos zodzius g.gif
Atsakyti
As labai daznai sapnuoju save nescia, bet cia todel, kad as labai noriu susilaukti savo maziuko verysad.gif o niekaip neiseina ir tirkiausiai dar greitai neiseis verysad.gif o savaite pries persileidima vis sapnavau, kad kazko labai jau tvarkausi kambarius, sluojuosi, tada nezinojau, ka tai reiskia, bet buvau grirdejusi, kad kazkas negero, po persileidimo, suzinojau, kad sapnuotis, kad tvarkais reiskia, kad istik nelaime. tai va,o siaip mano spanai nelabai pildosi.
Atsakyti

labai daznai sapnuoju kad turiu leliuka, taciau sianakt tas sapnas buvo ypatingas, visada sapnuodavau bet nezinodavau ar tai mergaite ar berniukas ir niekad nematydavau veiduko, sikart sapnavau berniuka ir net veduka maciau smile.gif dar sapne rodziau ji savo brangiausajam ir sakiau jog maziuko nosyte visai kaip tecio smile.gif

Sally o tau linkiu kad tikrai tai butu pranasingas sapnas
Atsakyti
QUOTE(vinita @ 2006 01 31, 09:23)
labai daznai sapnuoju kad turiu leliuka, taciau sianakt tas sapnas buvo ypatingas, visada sapnuodavau bet nezinodavau ar tai mergaite ar berniukas ir niekad nematydavau veiduko, sikart sapnavau berniuka ir net veduka maciau smile.gif dar sapne rodziau ji savo brangiausajam ir sakiau jog maziuko nosyte visai kaip tecio smile.gif

Sally o tau linkiu kad tikrai tai butu pranasingas sapnas

Aciu wub.gif o gal ir jums sis mensiukas bus sekmingas ir is tikruju paskui maziuko nosyte bus kaip tecio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2006 01 30, 18:45)
O jus man paaiskinkite,mano sapna nes as jau susipainiojau  ax.gif  sapnavau savo pazistama,mes kaip tik ta pacia diena tekejome,ir buvome susitikusios Belmonte,tai taip nusijokem su ja ir nuejome,kiekviena sau ax.gif  Paskui as ja buvau sutikus su jos vyru ziuriu kad jinai nestuke.gif o siandien sapnavau kad ji man skambina,praso atvaziuot pas ja,atvaziuoju,ziuriu jos polvuko neber,o ji man sako "noriu atiduot tau sao 2.gif kad tu pasirupintum maziuku" ka tai galetu reiksti,bet kudikio sapne nemaciau tik ja ir girdejau jos zodzius g.gif


sunku pasakyt tų sapnų reikšmes, bet gali būti mirksiukas.gif tavęs laukia nestuke.gif . Nežinau, gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2006 01 31, 16:22)
sunku pasakyt tų sapnų reikšmes, bet gali būti  mirksiukas.gif tavęs laukia  nestuke.gif . Nežinau, gal  biggrin.gif

cia turbut butu nuostabiausia dovana nuo dievulio mums,oj tikslai nuo vyrelio man ax.gif nes po netekties norisi ko greiciau susilaukt 2.gif
Atsakyti
ir ash priesh suzinodama kad mano vaikutis nesivysto sapnavau keistus sapnus...sapnavau, kad kraujuoju, kad echo nesamones matos.. verysad.gif bet ash tikiu, kad greitai ishsipildys ir kiti mano priesh tai sapnuoti sapnai, ir netrukus susilauksiu mazo stebukliuko wub.gif
Atsakyti