Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE
O as vos ne kas nakti sapnuoju,kad gimdau.Bet taip tikroviskai viskas vyksta,kad pabundu.ir skausma ta jauciu,o pabudus istiesu skauda pilva  ??? Vaikeli sapnavau simtus kartu,bet pastot niekaip vis nepavyksta....O tokie sapnai dabar labai kankina ir skaudu pabudus buna labai :-/ :'(


Turbūt reiktų skirt dvi pagrindines sapnų rūšis - kai apie kažką dažnai galvoji, kas neramina, ir tai sapnuoji iš užsifiksavimo (ir tokiem sapnam būdinga kartotis) - kaip kad aš naktį prieš nėštumo testą darydama ir kai ne iš šio nei iš to susapnuoti na turbūt galima vadint pranašišką sapną... Kaip kad aš draugę susapnavau, o ji pati ką tik buvo sužinojus, kad nėščia ir dar niekam niekam to nebuvo sakius...

Mano vyras irgi neseniai mane nėščią sapnavo (ir tik vieną kartą)  ;). Ką tai galėtų reikšti?....  :smile.gif
Atsakyti
dar apie sapnus kalbėjomės http://www.supermama...518242;start=25
biggrin.gif
Atsakyti
nors dauguma būsimų nėštukių sapnavo žuvis, pagal sapnininką tai šifruojama, kaip lietus arba apkalbos  wink.gif
Šiąnakt būtent daug žuvelių sapnavau (dabar žiūriu į sapnininką ir kaip tik lyja  :smile.gif) ir dar sapnavau mažą...gandriuką (beje, šiemet vienas mums bevažiuojant virš galvos praskrido, sakėm, turėtų atnešt baby :smile.gif), bet sapne tą gandriuką dovanojau ar tai ruošiaus padovanot draugei  :smile.gif tongue.gif. Sapnininke gandras reiškia šeimos pagausėjimą  ;D (ar man, ar draugei, tai dar dar klausimas  :smile.gif)...
Atsakyti
Siandien sapnininke radau, kad gerve, vezimelis ir visciukas reiskia seimos pagausejima. O taip daznai nestukiu sapnuojamos zuvys - liga (na aisku savotiska liga  ;D), na o gandras - santuoka. Skirtingi sapnininkai - skirtingos sapnu reiksmes. Taip, kad mielosios sapnuokim geriau savo busimas laimingas seimas su buriu graziu laimingu vaikuciu ir tikekimes, kad musu sapnai ISSIPILDYS  ;)
Atsakyti
QUOTE
gandras - santuoka


 :o, kiek galima, jau 2 apturėjau  :smile.gif
Atsakyti
QUOTE


 ohmy.gif, kiek galima, jau 2 apturėjau  :smile.gif

Tai gal nevedusiem - santuoka, o vedusiem - seimos pagausejimas  smile.gif
Atsakyti
O as pries suzinant, kad laukiuosi, ta nakti sapnavau kambaryje tuscias tris vaikiskas loveles  ??? Pagal sapnininka - lovele: dziaugsites naujagimiu (ar kazkaip panasiai)  :D Bet ka reiskia trys loveles  :-/ nejaugi trynukai?
Atsakyti
aš, kiek begaliu atsimint,  sapnavau šiąnakt kažkokią suvargusią moterį su 3 vaikais, kuriai bandžiau padėti, patarti, pagelbėti  :smile.gif, gal sapnavau savo ateitį :-X
Atsakyti
Vat ir uzvedet Jus mane su tais sapnais. Dabar kasnak vis bandau isiminti savo sapna, bet... Na nesapnuoju as nieko reiksmingo, jokiu zenklu, lovyciu, gandru, zuvu ir pan. Net atvirksciai mano sapnai kazkokie labai jau banalus ir paprasti. O taip norisi nors sapne pasidziaugti  :(
Atsakyti
Kažkaip netikiu aš tais sapnais...Manau, sapnuoji tai, kas labiausiai sėdi sąmonėje ir pasąmonėje. O kai po kurio laiko tai nutinka, prisimename, kad va...aš juk sapnavau ir pavadiname tai pranašingu sapnu...Čia kaip su horoskopais, visada gali juos pritaikyti sau...Jau tiek esu visokių vaikų, nėštumų ir pan. prisapnavusi, kad jau seniai turėčiau būti daugiavaikė motina ;D

Bet...Štai ir šianakt sapnavau, kad esu vos kelias dienas nėščia, kad iš kažkur žinau, kad tai berniukas ir kad jo vardas bus Martynas ;D Pas mane kaip tik vaisingų dienų savaitė ir kaip tik paskutinį kartą iki dirbtinio apvaisinimo bandome pastoti natūraliai, t.y. tikra to žodžio prasme laukiame stebuklo, nes kada jam beįvykti jei ne dabar...Ir norom nenorom galvoji, o gal tas sapnas kažką reiškia...
Atsakyti
Daiva, linkiu tau būtent tokio stebuklo, jų tikrai būna  :-* wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Daiva, linkiu tau būtent tokio stebuklo, jų tikrai būna  :-* wink.gif


Ačiūūūūūūū smile.gif
Atsakyti