Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

o ash sapnavau, kad sutinku labai seniai matyta drauge. ziuriu ji neshcia smile.gif tada ji atsidengia savo pilveli, o jis visas permatomas ir matau viduj maza grazu berniuka. ji nusiema pilveli ir sako: - dabar tu ji pasaugok. biggrin.gif O paskui eile naktu sapnavau kad daraus testa ir jis teigiamas ir dar mazus vaikucius kasnakt sapnavau...o buvo tik kelios dienos po ovuliacijos..net neitariau, kad galiu but pastojus smile.gif o pasirodo manyje jau buvo uzsimezgusi gyvybe smile.gif dabar turiu pilvuke 5 savaiciu stebukliuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteR @ 2005 12 29, 17:06)
o ash sapnavau, kad sutinku labai seniai matyta drauge. ziuriu ji neshcia  smile.gif tada ji atsidengia savo pilveli, o jis visas permatomas ir matau viduj maza grazu berniuka. ji nusiema pilveli ir sako: - dabar tu ji pasaugok.  biggrin.gif O paskui eile naktu sapnavau kad daraus testa ir jis teigiamas ir dar mazus vaikucius kasnakt sapnavau...o buvo tik kelios dienos po ovuliacijos..net neitariau, kad galiu but pastojus smile.gif o pasirodo manyje jau buvo uzsimezgusi gyvybe smile.gif dabar turiu pilvuke 5 savaiciu stebukliuka thumbup.gif

wub.gif wub.gif wub.gif sveikinu clap.gif mums irgi lygiai tiek pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 12 29, 17:08)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  sveikinu  clap.gif mums irgi lygiai tiek pat  thumbup.gif


thumbup.gif o mes ir vestuves beveik kartu planavom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteR @ 2005 12 29, 17:11)
thumbup.gif o mes ir vestuves beveik kartu planavom drinks_cheers.gif

mirksiukas.gif atsimenu thumbup.gif
Atsakyti
Per dvi savaites sapnavau 2 kartus, kad as nestuke.gif ir pagimdau mazute grazute mergyte, nors nebuvo galimybes pastoti (tiesa as jau senai norejau vaiku, o draugas dar ne)... ir po gero menesio suzinome, kad per kelis neatidzius kartus laukiames netyciuko. dar niekam apie zinia nebuvom sake, kai drauge ir veliau puske pranese, kad sapnavo, jog mes nestuke.gif ir pasigimdom mergyte g.gif .
mistika tongue.gif . po to visiems artimiesiems pasigyrem, tiesa dar nezinom lyties (o ir nenorim suzinoti), esam jau beveik 6 men. nestuke.gif ir laukiam stebuklingos dienos.
Atsakyti
Manau, kad norint tiksliai interpretuot kiekvienos sapnus, reiktų sukurti kiekvienai po individualų sapninką, nes juk visi žmonės ir skirtingi, su skirtinga patirtimi, išgyvenimais ir t.t., kas atsispindi sapnuose. o pranašiškais sapnais abejojau tol, kol akivaizdžiai mėnesį prieš sapnai perspėjinėjo mane apie baisų įvykį. Ir kuo arčiau nelaimės laiko jie vis aiškiau rodė kas ir kam nutiks. Tik vat per savo ta abejingumą ir netikėjimą nesugebėjau apsaugot artimo žmogaus, nors turėjau tam galimybę... O tas perspėjimas, manau, atsiranda dėl stipraus tarpusavio ryšio.
Ir aš prieš kelias dienas sapnavau, kad matau savo didėjantį pilvuką, o po to ant rankų laikau katik gimusį berniuką. Panašiai tuo metu ar truputėlį vėliau buvo O. Kaip manot, ar galiu tikėtis stebukliuko? biggrin.gif labai jau norėčiau... 4u.gif
Atsakyti
Kai iš vakaro nusipirkau testą, tai naktį sapnavau kad aš jau nestuke.gif , ir gimdymą, ir gan realiai. bet tai turbūt pasamonėj buvo, nes iš vakaro labai jaudinaus, nes turėjau pirmą kart daryt testą, ir labai labai norėjau kad jis būt teigiamas. Deja testas buvo neigiamas, ir po 2 dienų prasidėjo mmm verysad.gif .............. planuojam toliau
Atsakyti
Pries kelias naktis sapnavau jog ejau pas gyd. ji paima mano kortele ir ten parasyta, kad laukiuosi berniuko. Nu sakau kaip taip gali buti, juk as pati dar nezinau, o cia parasyta. Klausiu jos, gal kas sumaisyta, bet ji purto galva, kad nea, sako laukiesi...Nu net atsibudau...O gal? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksiuke @ 2005 09 30, 09:51)
labute 4u.gif aš irgi girdėjau,kad žuvis sapnuot-neštumas....aš šiąnakt susapnavau,kad laikau karpį rankoj ir žadu jį kišti i kamerą....o kitas epizodas,kad stoviu vandeny,aplink plaukioja 3 žuvys,2 iš jų prisilietė prie mano kojos su savo uodega,o aš kad riekiu(kaip visos mergos blush2.gif )...

Teko sapnuoti didžiulį karpį, netrukus sužinojau esanti nėščia. Po kiek laiko sapnuoju, kad leliui jau 10 sav, o man daro išvalymą. Niekaip negaliu suprasti, kad vaikas toks didelis, o jį išiminėja. Sapnas išsipildo - abrazija. Šianakt sapnavau savo akvariumą ir kad jame mano gupija išneršė, kažkas visus suėdė, o vieną paliko...tokį mažytį , mažytį. Tai dabar ir galvoju, jei žuvys reiškia nėštumą, tai iš kur gali jis būti, jei 3 mėn reikia saugotis, ką aš ir darau g.gif
Atsakyti
Beskaitant knygas radau tokią teoriją (ko gero iš rytų filosofijos), kad ateinančio mažylio siela jau mus lanko ir tos, kurios sapnuoja savo mažylius, dažniausiai juos mato pasąmonėje, kurie jau ruošiasi apsigyventi jų šeimoje mirksiukas.gif gili mintis, bet gal ir tiesa thumbup.gif
Atsakyti
o koki keista sapna sianakt susapnavau ..
p.s. iskart pasakysiu kad netikiu tokiais dalykais realiam gyvenime

tai vat sapnuoju kazkoki sokanciu dainuojanciu cigonu buri..
soku kartu ir pastebiu kad viena is ju laukiasi, pradedu sneket su ja, kaip jei faina ir t.t. o man nesigauna sad.gif ir ji uzdeda rankas man ant pilvo bei kalba kazkokius burtazodzius kad "gautusi" biggrin.gif
Atsakyti
Aš sapnavau, kad pagimdžiau vaikutį, jį, tokį mažutį nešiojau ant rankų,kai prie manęs priėjo seselė ir atėmė jį iš manęs sakydama:atiduok, čia ne tavo. O mane apėmė toks beviltiškumo jausmas, galvoju, o kur mano?.. Kitą dieną sužinojau, kad vaikutis negyvas. Iki šiol tą sapną prisimenu labai aiškiai.
Atsakyti