Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(:)22 @ 2005 12 09, 16:20)
ačiu tau wub.gif

o jūs irgi leliuką planuojat ax.gif , mes tai planuojam, bet nė karto per planavimo laiką neesu taip sapnavusi kūdikių ir nėščių moterų, o apie savo sūnutį sapnavau pirmą kartą wub.gif , gal vis tik įvyks stebuklas, ir mes turėsim leliuką wub.gif

Planuojam wub.gif :)22 juk arteja Kaledos o tai reiksia visu svajoniu issipildymas,net neabejoju kad greitai pamatysi II biggrin.gif bus jums kaledine dovanele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 09 gruodžio 2005 - 15:27
QUOTE(Sally @ 2005 12 09, 15:26)
Planuojam  wub.gif  :)22 juk arteja Kaledos o tai reiksia visu svajoniu issipildymas,net neabejoju kad greitai pamatysi II biggrin.gif bus jums kaledine dovanele  wub.gif

labai laukiam mes tų II ax.gif

ateik pas mus planuojančias, labai mes draugiškos, ir linksmai plepam mirksiukas.gif
Atsakyti
sally,ateik pas planuojancias.kartu vestuves planavom vienu metu,o dabar leliukus smile.gif
Atsakyti
Tai as visa laika skaitau apie ka jus plepate ax.gif retkarciais parasau blush2.gif
Atsakyti
klausyk,saulales, jus cia visos labai norite 2.gif ir jau dabar ju norite, oo as noreciau,kad leius butu siek tiek veliau...(matote mano skaiciuokle)-tai ka gali reiksti man tu 2.gif arba,kad nestuke.gif su dideliu pilvuzu ir pan. sapnavimas...cia tikai ne is didelio noro ir svajoniu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 10 gruodžio 2005 - 20:57
QUOTE(Ramunita @ 2005 12 10, 21:57)
klausyk,saulales, jus cia visos labai norite  2.gif ir jau dabar ju norite, oo as noreciau,kad leius butu siek tiek veliau...(matote mano skaiciuokle)-tai ka gali reiksti man tu  2.gif arba,kad  nestuke.gif su dideliu pilvuzu ir pan. sapnavimas...cia tikai ne is didelio noro ir svajoniu  ax.gif

Hmm...man anksciau irgi tokie soapnai buvo kad as nestuke.gif bet tada man tik 16 metu buvo, bet kaip nekeista tuo metu as labai norejau kudikelio tai gal todel, vistiek kazkur pasamonei yra tas noras tai gal todel sapnuoji tokius sapnus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 12 11, 16:14)
Hmm...man anksciau irgi tokie soapnai buvo kad as nestuke.gif bet tada man tik 16 metu buvo, bet kaip nekeista tuo metu as labai norejau kudikelio tai gal todel, vistiek kazkur pasamonei yra tas noras tai gal todel sapnuoji tokius sapnus g.gif

tai,kad ir pasamoneje dar kaip ir nenoriu-tiesiog net negalvoju ax.gif o vat kai prisispanuoja tai pamastau kas cia darosi...nes tikiu,kad sapnai siaip sau nebuna
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 12 11, 18:36)
tai,kad ir pasamoneje dar kaip ir nenoriu-tiesiog net negalvoju ax.gif o vat kai prisispanuoja tai pamastau kas cia darosi...nes tikiu,kad sapnai siaip sau nebuna

Tai gal tu nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ramacka @ 2005 11 21, 16:43)
Keista,bet niekada netikeiau, kad galima susapnuoti savo busima vaikeli....kol nesusapnavau savo dukryte g.gif (sapnavau, kad gims mergyte), o vyras pries pat gimdyma sapnavo jos didelias pilkas akites- TOKIOM IR GIME!!! thumbup.gif


gal kokį 8 nėštumo mėnesį sapnavau, kad žiūriu į savo pilvą (taip lyg stovėčiau prieš save pačią), matau kiaurai pilvo sieną. Matau mergytę, kurią pakviečiu vardu, ji atsisuka į mane ir nusišypso fantastiška kūdikiška šypsena smile.gif Iš tikrųjų sapnavau savo dukrytę, kai gimė jau buvau ją mačiusi.. Savo sapne. Ir vyras kažkada sapnavo, kad gimė tamsiaplaukė mergytė. Taip ir buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 12 11, 22:33)
Tai gal tu nestuke.gif ?

nu,kad ne, nes taip jau senokai tesiasi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 22 gruodžio 2005 - 19:27
Sveikos,

Sapnai keistas dalykas. Siu metu rugsejo menesi susapnavau kad pagimdziau mergaite, ji visai nereke tik ziurejo didelem akim. Kadangi (sapne) zinojau, kad neesu nestuke.gif , tai vyrui irgi sapne sakau gal pasiliekam, ji neverkia. Verkimas ir kelimasis naktimis man kele siauba iki sio sapno.
Paaugus dukrai, jauciausi laiminga, kad pagaliau galiu laisviau gyventi. Bet nuo sapno dienos manes neapleidzia jausmas kad as turiu butinai susilaukti vaikelio.
Na stengiames jau trecia menesi. blush2.gif , bet dar be rezultatu.
Tiesiog sapnas pakeite mano gyvenima. Dabar kasdien galvoju tik apie tai. Tas jausmas vis dar likes. smile.gif
Atsakyti
As irgi savo suneli susapnavau.. wub.gif wub.gif jau laukiausi kokiam 7 menesi, kai pradejau sapnuoti kad gims berniukas tamsiaplaukis didelem rudom akim, ir taip pora savaiciu... Toks maziuks ir gime...
Atsakyti