Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas


Rusiskai skaitau. Idomios mintys, yra apie ka pamastyti. Aciu smile.gif
Atsakyti
praėjusią sapnavau kad iš savęs išimu 3 savaičių vaikelį (išėmus nustembu, kad toks didelis, kaip jis gali būti toks jaunas (3 sav.) ir toks didelis? - vėl nusistebiu...ir toks kaip be kaulo, kaip želė...) padedu į indą ir užberiu žemėm, atseit, kad toliau sau augtų........ g.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
o aš praitą naktį sapnavau, kad dalyvauju kažkokiame slaptame moksliniame tyrime kur labai negražiai elgiasi su žmonėm ph34r.gif gun_bandana.gif cry.gif . Mūsų grupei pavyko iš ten pabėgt thumbup.gif ir aš ilgai ilgai slapsčiausi. Po kiek laiko rado mane kita tokia pabėgėlė ir pasakė - tau gerai tu jau gali turėt 2.gif ... O prieš tai buvo pasirodęs kraujavimas... Ir tuos žodžius pasakė žinodama tai... Nu žiauriai laki vaizduotė pas mane ypač po fantastinių filmų... blush2.gif Nors žiauriai noriu, kad tie žodžiai sapne kuo greičiau išsipildytų... ax.gif
Atsakyti
As tai kai dar nezinaujau kad esu nescia sapnavau 2 kudikelius, vienas neverkia sypsosi, labai grazus, o kitas verkia ir as juo nematau, galvojau ka tai galetu reiksti. Po keliu dienu as persileidau. cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
http://www.medicine....raipsnioID=6267

pasiskaitykit smile.gif Čia apie nėštukių sapnus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2005 11 16, 23:39)
pasiskaitykit smile.gif Čia apie nėštukių sapnus smile.gif


Ačiū, tapo ramiau (žr.wild sapno aprašymą truputį aukščiau mirksiukas.gif ). Kadangi pagal vieno ginekologo nuomonę priklausau kaip ir rizikos grupei (nors šis mano pastojimas, kuriam dar tik 2 savaitės, pirmasis), vaiko išėmimas iš savęs ir pasodinimas, kad toliau augtų, motyvuotas 4u.gif
Atsakyti
as visai nesenai spnavau savo gimdyma smile.gif isties nustebau, kad taip lengvai gime vaikelis ir pagalvojau jog visai nereikejo bijoti gimdymo ir kad kita karta tikrai gimdysiu be baimes 4u.gif o vaikelis buvo toks grazutis wub.gif na gime sapne berniukas tongue.gif bus matyt ar issipildys sapnas, nors mano mylimasis tikrai apsidziauktu jai butu berniukas nes jis jo l.nori ax.gif
Atsakyti
Keista,bet niekada netikeiau, kad galima susapnuoti savo busima vaikeli....kol nesusapnavau savo dukryte g.gif (sapnavau, kad gims mergyte), o vyras pries pat gimdyma sapnavo jos didelias pilkas akites- TOKIOM IR GIME!!! thumbup.gif
Atsakyti
Kai buvau nestuke.gif su pirmu,labai norejau susapnuoti kas gims,mat jis kipsiukas nerode savo lyties schmoll.gif bet niekaip nepavyko sad.gif o dabar susapnavau,kad gims dvynukai thumbup.gif Na,lauksim ir tikesimes,kad si men. smileysex.gif padarysim du thumbup.gif
Atsakyti
Aš šianakt sapnavau sapną, kad laikau savo sūnutį ant rankų, jis toks mažutis, toks gražus, mėlynom mėlynom akim wub.gif , ir aš jam vis bandau surasti kepuryte uždėti, kad nesušaltų ir nemirtų doh.gif ,bet jis buvo stiprus ir išgyveno, ir mes dar kžkur su juo važiavom ax.gif ir vis jo galvytę pridengiu, bet sapnas toks tikroviškas buvo,ir taip gera sapnuot buvo wub.gif , ps.kai buvom užkibę sapnavau, kad laukiuosi, bet leliukas mirė, po poros dienų atėjo mano mmm verysad.gif , o gal šis sapnas kažką gero žada wub.gif , dar šiandien ryte atsikeliu BT 36.9, vakar 36.6, gal jau ir O vakar buvo g.gif , na žiūrėsim ką savaitgalį termometras rodys ax.gif

ir paskutiniu metau, labai pradėjau sapnuoti nėščias moteris, vaikus g.gif
Atsakyti
:)22 tikiuosi kad tavo sapnas issipidys,as irgi praeita menesi vis lialiukus sapnavau o visai neseniai mano vyras sake kad sapnavo maza mergaite atseit kad musu dukryte blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 12 09, 13:49)
:)22 tikiuosi kad tavo sapnas issipidys,as irgi praeita menesi vis lialiukus sapnavau o visai neseniai mano vyras sake kad sapnavo maza mergaite atseit kad musu dukryte blush2.gif

ačiu tau wub.gif

o jūs irgi leliuką planuojat ax.gif , mes tai planuojam, bet nė karto per planavimo laiką neesu taip sapnavusi kūdikių ir nėščių moterų, o apie savo sūnutį sapnavau pirmą kartą wub.gif , gal vis tik įvyks stebuklas, ir mes turėsim leliuką wub.gif
Atsakyti