Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Dij@ tikiuosi ir aš taip wink.gif laikysiu už tave kumštukus mirksiukas.gif svarbiausia dabar yra išlaukti tas 10 dienelių o geriau ir daugiau ypač jei vėluotų mmm... rolleyes.gif norėčiau leliaus rugpjutinuko arba rugsėjinuko tai man būtų kaip ir pats metas irgi gažką daryt tik bijau, nes pajamų 0 o ir dabar šviečiasi neblogas darbas (jau sutartį pasirašiau tik dar be datų) ir gali skambint betkurią dieną jau... sad.gif labiau norėčiau būt nestuke.gif nei dirbt, bet...
Atsakyti
As praeita nakti sapnavau, kad gimdau, toks realus sapnas atrode. Gime berniukas, savoj lovytej jau aprengtas saldziai miegojo. Jau labai labai noriu leliuko, nestuke.gif gal jis jau ruosias ateit? biggrin.gif
Atsakyti
aš šiąnakt sapnavau kad laukiuos nestuke.gif ir ruošiuos važiuot gimdyt nes terminas jau atėjęs (nors kitų gimdymo požymių nėra biggrin.gif ), jau apsirengus ir susiruošus ir draugų pilna sugužėje išleist, bet... Taip išėjo sapne kad sau tai turėjau naktinukus ir visa kita ko reikia, bet va lelius 2.gif visiškai neapipirktas liko, tai visą sapną pragalvojau kaip čia dabar bus ir kaip čia tą pilvą reik pakelt ir nešiot kol viską susipirksiu... g.gif bet poto viena iš atlydėjusių draugių (veiksmas vyksta sapne) pasiūlė savo kraiteliu pasidalint (ji dabar kaip tik laukias). Tai buvau be galo laiminga kad jau galiu važiuot gimdyt ir jau tuoj tuoj susitiksiu su savo 2.gif Tik aišku įdomiausioj vietoj prabudau... verysad.gif cry.gif
Atsakyti
prieš persileidimą susapnavau tokį sapną, - atseit laikau ant rankų kūdikėlį ir žindau jį krūtine. g.gif Jis gėrė, gėrė pieną, - kai pabudau krūtinė buvo subliuškus, o kitą dieną pasirodė kraujas... verysad.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paloma: 10 lapkričio 2005 - 16:13
Turbut man sapnai nesipildo, jau buvau apsidziaugus - nu gal laukiuos, bet atkeliavo mano dienos. Reiks rimciau bandyt...
Atsakyti
Kai as laukiausi sapnavau mergaite, kuri buvo jau gana didele, jai buvo supintos dvi kasytes, o plaukuciai sviesus sviesus... ax.gif paziurekite i nuotraukyte...mano mazyle, kaip is sapno...sviesi...nors mamyte ir tetukas tamsoki g.gif

Gal cia del to, kad nescia budama ir svajodavau, kad ji bus sviesute ir akytes melynos- taip ir yra...gal tie sapnai daugiau apie ka mes pacios svajojame... g.gif bet vistiek mano sapnas issipilde thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zino, ka reiskia sapnuot ugni (didelis grazus ugnies kiekis, panasu i gaisra, bet sapne man jis nepasirode kaip gaisras), savo automobili ir salia automobilio maza mergyte (kuria as savo automobiliu palieciau) bei gaisrines masina?


reikalas tame, kad perskaiciau, jog matyti ugni zidinyje (atrode panasiai, tik labai didelis tas "zidinys") reiskia laukia palikuoniai ar panasiai... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuika: 11 lapkričio 2005 - 17:14
QUOTE(Paloma @ 2005 11 10, 17:07)
prieš persileidimą susapnavau tokį sapną, - atseit laikau ant rankų kūdikėlį ir žindau jį krūtine.  g.gif Jis gėrė, gėrė pieną, - kai pabudau krūtinė buvo subliuškus, o kitą dieną pasirodė kraujas...  verysad.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif

keista,ir as panasu sapna pries persileidima sapnavau-kad pagimdziau savo dvynukus(laukemes dvyniu),ir kad ateina sesute ir sako-maitink krutim..imu vaikiu kus,glaudziu prie saves ir jie ima zisti.Kita ryta persileidau. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2005 11 12, 12:27)
keista,ir as panasu sapna pries persileidima sapnavau-kad pagimdziau savo dvynukus(laukemes dvyniu),ir kad ateina sesute ir sako-maitink krutim..imu vaikiu kus,glaudziu prie saves ir jie ima zisti.Kita ryta persileidau. cry.gif


Net šiurpas perėjo, tikrai esama pranašingų sapnų. Šio nėštumo metu vis galvojau : kodėl nesapnuoju savo kūdikėlio ir kai susapnavau šį sapną labai apsidžiaugiau, ir labai rami nuėjau pas gydytoją. O ten išgirdau, kad nėštumas nesivysto ir vis tiek kažko tikėjausi bei laukiau stebuklo. o kai pasirodė kraujas supratau, kad stebuklų nebūna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 11 12, 16:09)
Net šiurpas perėjo,  tikrai esama pranašingų sapnų. Šio nėštumo metu vis galvojau : kodėl nesapnuoju savo kūdikėlio ir kai susapnavau šį sapną labai apsidžiaugiau, ir labai rami nuėjau pas gydytoją. O ten išgirdau, kad nėštumas nesivysto ir vis tiek kažko tikėjausi bei laukiau stebuklo. o kai pasirodė kraujas supratau, kad stebuklų nebūna...  verysad.gif

o as pries ta sapna susapnuojant ilgai su gresianciu gulejau,o kai susapnavau,pabudus pagalvojau,kad dabar viskas bus gerai,kad cia toks zenklas.uz valandos persileidau.Ir as nebetikiu stebuklais.
Atsakyti
Kai laukiaus sunaus susapnavau vaikelį,vyro veidu,ir nesupratau ar tai berniukas ar mergaitė.Daugiau nestuke.gif nesusapnavau vaikiuko.Kai sunus gime jis buvo kopija mano vyras biggrin.gif O dabar išvis pažiūrėjus vyro vaikystės nuotraukos ir mano bernelio ,tai jie atrodo kaip dvynukai doh.gif
Antro nestuke.gif metu susapnavau, kad kraujuoju.Ryte atsikėlus prasidėjo kraujavimas ir leliukas iškrito cry.gif
Atsakyti
QUOTE(tuika @ 2005 11 11, 17:12)
Gal kas zino, ka reiskia sapnuot ugni (didelis grazus ugnies kiekis, panasu i gaisra, bet sapne man jis nepasirode kaip gaisras), savo automobili ir salia automobilio maza mergyte (kuria as savo automobiliu palieciau) bei gaisrines masina?
reikalas tame, kad perskaiciau, jog matyti ugni zidinyje (atrode panasiai, tik labai didelis tas "zidinys") reiskia laukia palikuoniai ar panasiai...  blink.gif


Jei skaitai rusiškai vienas iš ugnies aiškinimo variantų

ОГОНЬ
Огонь всегда вызывал непреодолимый страх у представителей различных культур, Однако он часто ассоциируется еще и с очищением: выйти из огня неповрежденным - значит очиститься. Но если снится, что горите вы, следовательно, жизнь вам кажется чрезвычайно угрожающей и болезненной. Если горит какой-либо предмет (дом, машина и т.д.), это свидетельствует о вашей чрезмерной привязанности к данной вещи: без нее вы просто не мыслите жизни.

По мнению Фрейда, огонь символизирует мужскую силу. Если трактовать сновидение в этом ключе, то огонь показывает, что вы стремитесь овладеть ситуацией и в меру возможности контролировать ее. Если во сне вы успешно справляетесь с пламенем, то и в реальной жизни вы удержите ситуацию под контролем, и наоборот.

Ставите ли вы под вопрос свою собственную этичность?

Ищите ли вы очищения после какого-либо проступка?
Atsakyti