Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(Samta0204 @ 2005 10 25, 09:42)
Šiandiena sapnavau, kad sužinojau, kad nesčia, taip ir buvo iį ryto pasidariau testuką, ir jis patvirtno mano sapną 4u.gif



Nuosirdziausi sveikinimai tapus nestuke.gif gero ir sveiko nesiojimo wub.gif


As daznai sapnuoju,kad matau testuka su dviem juostelemis,taciau kolkas sapnai dar nepasitvirtino.Net nzn kodel,taciau kaip tik susapnuoju toki sapna,is ryto begu pasidaryti testuka doh.gif Na tikiuos greitu laiku sulauksiu teigiamu rezultatu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zavinga*: 25 spalio 2005 - 17:24
Prieš keleta dienų sapnavau kad dariausi testą ir parodė II thumbup.gif (man dieną vėlavo) poto kad aš su dideliu pilvuku esu nestuke.gif ir draugo sesuo skambina ir klausia kada varom gimdyt... (sapnavau kad ir ji laukias) Sakau tuoj susikraunu šmutkes ir lekiam. Nuvarėm į priimamajį, o ten žiūriu maniškis guli (tik nesupratau kodėl) blink.gif dar apšaukiau ji kodėl nei kameros nei fotiko nepaėmė biggrin.gif Nu jį išsiunčiau namo, o tada atvarė seselė ar kas ir sako nu davai greit renkis ir varai gimdyt, tada aš dar paprašiau kad su echoskopu paziuretu kas gims, tai sako palauk... Tai taip kol laukiau visa drebėjau, bet ir nesulaukiau, nes prabudau... biggrin.gif O kai prabudau už kelių valandų atėjo mmm sad.gif Labai norėčiau 2.gif tik deja tai kuria 2 žmonės ir tai tada kada abu to nori... verysad.gif
O dar prieš metus sapnavau kad esu nestuke.gif ir kad negaliu apsiverts ant pilvo (tai mano mėgstamiausia poza), nes bijau vaikiuką prispaust, tai taip visą nakti ir neišsimiegojau. Bet iki šiol tai atsimenu ir viskas atrodė taip realiai! Ir dar kažkada esu sapnavus, kad gimdau... rolleyes.gif aplamai apie vaikiukus ir nėštuma suspanuoju karts nuo karto... O kad tai taptų realybe... blush-anim-cl.gif

Nu ir prirašiau aš čia ax.gif
Atsakyti
sapnavau kad esu nescia 4 kartus per 2 menesius. sapnai buvo visi labai realus viena karta tikrai jutau saremius, kita maciau ir jutau kaip vaikutis spardesi. siandian visa nakti sapnavau kaip gimdziau. manau kad esu nescia. prie krutu negaliu prisiliesti kaip niekad, sustangrejo siaubingai, net kai einu skauda. palauksiu dar keleta dienu. as cia dar visko neskaiciau bet kaip suprantu susapnavus didele tikimibe but nesciai? biggrin.gif
Atsakyti
tai aš kiek skaičiau tai būtent keliom sapnavusiom nėštumus ar gimdymus po kelių dienų prasidėdavo mmm... cry.gif Tau bent jau kazkokie požymiai yra g.gif Jei tai laukiamas istikrųjų 2.gif tai tada linkiu, kad tie sapnai ir virstu realybe! Ir kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
O ką reiškia sapne matyti nėščią rūkančią moterį?
Atsakyti
matyti nėščia moterį reiškia nesusipratimus(dar priklauso kokią tu ją matei, tamsią, šviesią, seną, jauną), apskritai moterį sapnuoti reiškia apkalbas, o rūkymas- įspėjimas
Atsakyti
o ka reiskia matyti save nescia?jasuti visa nestuma, vaika
Atsakyti
pasidariau siandien testa parode neigiama. turiu dar vilciu kad dar anksti nes pastojimas galejo buti spalio23, palauksiu dar keleta dienu iki menesiniu. labai tikiuosi kad mano sapnai issipildis, tuo labiau kad skaiciau goroskopa kur buvo parasyta kas si menesi mano svojones turi issipildyti.
Atsakyti
Šeip testai parodo jau praėjus 10 dienų po pastojimo (paprastai anksčiau nelabai kas matosi), tai linkiu, kad vis tik pasirodytų II thumbup.gif
Atsakyti
Dij@ o koks tavo ženklas? Aš irgi norėčiau kad tokia svajonė išsipildytų... rolleyes.gif
Atsakyti
Kai buvau nėščia, sapnavau, gražią šviesiaplaukę mergytę, kuri mane šaukė mama. Laukėm sūnaus, nes echoskopas dukart rodė berniuką. Mano draugė ir pusseserė sapnavo, kad aš pagimdžiau dukrytę. Gimė nuostabi mergytė. wub.gif
Atsakyti
Faina as esu oziaragis. labai tikiuosi kad visi pokyciai kurie viksta nera tik del to kad labai trokstu vaikelio. cry.gif
Atsakyti