Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(vogul @ 2005 09 30, 10:36)
Sveikos, jau daug metų vis pasvajoju apie vaikelį, daug kartų jį sapnavau, sapnavau kad laukiuosi, kad nėščia, kad gimdau, bet ...
O dabar užėjo "psichozė" - manau, kad laukiuosi, bet tik kelios dienos. Vilties prideda tas faktas, kad tuoj po galimo pastojimo tą pačią naktį abu su vyru sapnavome daug gražių, spalvotų žuvų. Taip nekantrauju, kad tas sapnas atneštų taip laukiamą vaikelį...
Sėkmės visoms sapnuoti tik gražius sapnus

labute 4u.gif aš irgi girdėjau,kad žuvis sapnuot-neštumas....aš šiąnakt susapnavau,kad laikau karpį rankoj ir žadu jį kišti i kamerą....o kitas epizodas,kad stoviu vandeny,aplink plaukioja 3 žuvys,2 iš jų prisilietė prie mano kojos su savo uodega,o aš kad riekiu(kaip visos mergos blush2.gif )...
Atsakyti
man karts nuo karto sapnuojasi, kad gimdau (ir labai lengvai) ir gimsta vien tik mergaites. Kol kas nesilaukiu, idomu, ar pasitvirtins tie sapnai. biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau nuo kokių 16-kos metų sapnavau, kad esu nėščia, kad gimdau doh.gif juokaudavau, kad jau visą vaikų darželį turėčiau biggrin.gif biggrin.gif kai pastojau, vos porą sykių sapnavau savo būsimą leliuką ir patį gimdymą. Užtat šianakt kaip tiksusapnavau, kad pagimdžiau 4 mergytes blink.gif
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
QUOTE(vogul @ 2005 09 30, 10:36)
Sveikos, jau daug metų vis pasvajoju apie vaikelį, daug kartų jį sapnavau, sapnavau kad laukiuosi, kad nėščia, kad gimdau, bet ...
O dabar užėjo "psichozė" - manau, kad laukiuosi, bet tik kelios dienos. Vilties prideda tas faktas, kad tuoj po galimo pastojimo tą pačią naktį abu su vyru sapnavome daug gražių, spalvotų žuvų. Taip nekantrauju, kad tas sapnas atneštų taip laukiamą vaikelį...
Sėkmės visoms sapnuoti tik gražius sapnus



Taigi, gražus buvo sapnas, bet dar neišsipildė. Iš tiesų truputį susirgau, bet vaikelio kaip ir nėra... Na, bet tikiuosi, kad sapnai pildosi, nors ir ne tuoj. Sėkmės visoms
Atsakyti
O as baseina sapnavau, bet reiksme visai ne nestukiska.
O siaip kiek esu sapnavusi- tai tik mergytes, kad pagimdau arba auginu.
Atsakyti
Sapnavau viena karta,kad gimdau gimdykloj,ant to stalo ,matau savo kojas gerai uzkeltas,sapnuoju kad gimdymas sunkus,nebeturiu jegu isstumt,matau gydytoja priesais save ir ji nervota ,man sako kad jei neuzteks jegu man isstumt ,tai cezary darys,ir as prarandu samone.o prabudus,galvoju ar mano vaikelis gime,ar viskas su juo gerai,ir zinokit matau manasis laiko kudiki,nori jis man ji paduot o as nenoriu imt ir galvoju kad cia ne mano vaikas klausiu savajo kodel vaikelis su rudom akim ir kodel jis rudaodis,o manasis tokiu piktu veidu sako tai gal jis panasus i tavo teva(tetis turi rudas akis bet tik ne ruda oda, kaip pas negra)as ji paemu ta vaikeli suprantu kad berniukas,nes pasake manasis (jis panasus i tavi teva)bet vistiek abejojiu kad mano vaikelis, tokia mintis kad seseles sumaise gal.
labai noriu leliuko bet, dar negaliu susilaukt. cry.gif
Atsakyti
kai nescia buvau,sapnavau,kad atnesa man mano dvynius maitint,o as nezinau nuo ko pradet blink.gif ...man akusere sako-tu pirmus lasus nusimelzk,o tada kisk papa leliukam...na,bandau,bet taip nedrasiai..tada pabudau
Atsakyti
Sapnavau, kad man prasidėjo mmm ir visus savo naktinius sudirbau. Mama sakydavo, kad kraują sapnuoti reiškia šeimos padidėjimas, o sapnininkai rašo kitaip blink.gif Tai kuo dabar tikėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2005 10 24, 20:55)
Sapnavau, kad man prasidėjo mmm ir visus savo naktinius sudirbau. Mama sakydavo, kad kraują sapnuoti reiškia šeimos padidėjimas, o sapnininkai rašo kitaip  blink.gif  Tai kuo dabar tikėt g.gif

nu jo,kurgi ne smile.gif as ne karta krauja sapnavau,bet jokiu padidejimu nebuvo rolleyes.gif taip,kad nieko panasaus mirksiukas.gif taip,kad linkiu kuo greiciau susapnuoti daug graziu zuvyciu mirksiukas.gif beje,is kur tavo mama istrauke,kad krajas reiskia nestuma?

as tai viena kalti sapnavau kaip nescia cugone uzdejo man ant pilvo ranka ir pasake "tu dar pagimdysi sveiku ir graziu vaikuciu", o visai neseniai sapnavau,kad turiu leliuka (rodos sunu) ir buciuoju ji i galvyte...leliukas toks mazutis(gal menesio) suvyniotas i vystikliuka,tokiom melynom,mellynom akytem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 24 spalio 2005 - 21:20
QUOTE(Ramunita @ 2005 10 24, 11:05)
nu jo,kurgi ne  smile.gif  as ne karta krauja sapnavau,bet jokiu padidejimu nebuvo  rolleyes.gif taip,kad nieko panasaus mirksiukas.gif taip,kad linkiu kuo greiciau susapnuoti daug graziu zuvyciu mirksiukas.gif beje,is kur tavo mama istrauke,kad krajas reiskia nestuma?

as tai viena kalti sapnavau kaip nescia cugone uzdejo man ant pilvo ranka ir pasake "tu dar pagimdysi sveiku ir graziu vaikuciu", o visai neseniai sapnavau,kad turiu leliuka (rodos sunu) ir buciuoju ji i galvyte...leliukas toks mazutis(gal menesio) suvyniotas i vystikliuka,tokiom melynom,mellynom akytem

Nežinau iš kur smile.gif O tavo leliukas toks ir bus: mėlynom , mėlynom akim...
Atsakyti
na,paziuresim smile.gif siaip,kitokiom ir negaletu but...nebent sugriesiciau su kokiu rudaakiu ax.gif
Atsakyti
Šiandiena sapnavau, kad sužinojau, kad nesčia, taip ir buvo iį ryto pasidariau testuką, ir jis patvirtno mano sapną 4u.gif
Atsakyti