Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(mrb @ 2005 04 22, 19:25)
pries persileidima sapnavau maza mergyte, sakau ,kaip tavo vardas, ji-Marija. sako atejau paziuret, tuoj iseisiu... tai va. ivyko persileidimas


Uzjauciu tave mrb, nes as pati tai patyriau 2 kartus... cry.gif Idomiausia, kad pries pastojant, abu su vyru susapnuodavome, kad as laukiuosi.Tik, deja, mazyliu neteko susilaukti... cry.gif sad.gif cry.gif
Atsakyti
Mano mama sapnavo savo anukele - ilgais, sviesiais garbanotais plaukais. O as sapnavau, kad man gime sviesiaplaukis berniukas. rolleyes.gif Idomu, kas is tikruju gims? 4u.gif
Atsakyti
Sapnavau kažkokius didžiulius ir žydrus vandenis su baltu smeliu, buvau kaip ir viena, bet jausmas, kad ir vyras salia buvo. Ir priėjo prie manes maždaug dviejų metų mergytė. Tiesia rankutes ir klausia: ar žinai kur mano mamytė? Aš imu tą mergytę ant rankų, o jinai labai sunki, net svyruoju. Ir vis klausiu na ar matai savo mamytę? O ji tik šypsosi ir linksi galva... Va po tokio sapno, pasijaučiau labai keistai... Atsirado lyg nėštumo požymiai... Jei tai tikrai pranašingas sapnas? Ir aš jau nestuke.gif Labai norėčiau tikėti smile.gif
Atsakyti
As vis jaudinuosi del savo BT (15 diena ji dar pakilusi, ryt viskas bus aisku), tai siandien ryte kol matavausi uzsnudau, ir galvoju sapne, kad tik BT butu nenukritus, butu visai faina kad kokias 37.2 pamatyciau, ir sapne matau kad ziuriu i termometra ir jis rodo 37.2. tada vdrug zadintuvas suskamba, issitraukiu termometra, akkurat rodo 37.2. heh, ryt bandysiu bematuodama prisapnuoti kad BT vis dar laikosi, o jei ji nebus dar nukritusi, tada leksiu daryt testuka ir sapnuosiu kad butu II. mirksiukas.gif
Atsakyti
Praeitą savaitę dvi naktis iš eilės sapnavau nėščias moteris. Viena naktį sapnavau, kad su nėščia savo pusesere miegojau vienoje lovoje. Ji su tokia trumpa maikute, pilvas toks apvalutis, gražus, gal kokiame penktame mėnesyje. Aš vis į jį žvilgtelėdavau akies kampučiu, lyg ir nepatogu buvo visą laiką spoksoti blush2.gif O kitą naktį sapnavau moterį ką tik po gimdymo stovinčią ligoninėje ir laikančią mažylį su šliauštinukais aprenktą. Prabudau ir pagalvojau, kad nepaklausiau tos moters kas gimė. Lyg į berniuką panašus buvo.
Taigi, niekaip tie sapnai man nėjo iš galvos, o dar savo "raudoną kalendorių" kažkur nukišau, neprisiminiau kada tiksliai turėčiau "raudoną vėliavą" biggrin.gif iškelt. Mano skaičiavimais lyg ir vėlavo.... Tai nulekiau į vaistinę ir nusipirkau testą (na dėl visa ko biggrin.gif ) Pasidariau ir akis išpūčiau biggrin.gif Aš - nestuke.gif
Tai dabar laikau kojas ir kumščius suspaudus biggrin.gif kad jokių netikėtumų nebūtų.
Atsakyti
Ach,kad man taip ax.gif esu prisapnavusi krūvas vaikų,deja... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 04 23, 23:25)
vaikus ir  naujagimius sapnuoju nuolat. ir kad aš laukiuosi, ir kad draugės/klasiokės laukiasi. bet čia turbūt dėl to, kad daug apie tai galvoju.  blush2.gif
paskutinis sapnas buvo kad dariausi testą, ir parodė II  thumbup.gif  , taip kad reikia tikėtis sapno išsipildymo  tongue.gif


sad.gif Kaip norėčiau bent susapnuoti II arba pasijusti nestuke.gif . deja sapnuose čiūčiuoju svetimus vaikus verysad.gif
Atsakyti
Aš tai prieš pastojant susapnavau pranašišką sapną.O sapnavau, kad aš stoviu toks melsvas fonas aplinkui ir laikau ant rankų suvystytą leliuką tokį mažytį ,bet kažkodėl dominavo mėlyna spalva ir aš mėlynai buvau apsirengus ir leliukas į mėlynus vystyklus suvystytas. Dar ir dabar prieš mano akis tas sapnas toks trumpas ir aiskus stovi smile.gif Taip po kelių savaičių sužinojau kad laukiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sesuoToma @ 2005 06 06, 16:31)
Mano mama sapnavo savo anukele - ilgais, sviesiais garbanotais plaukais. O as sapnavau, kad man gime sviesiaplaukis berniukas.  rolleyes.gif Idomu, kas is tikruju gims?  4u.gif

Pagal lietuviu sapnininka, nescioji sapnuoja priesinga lyti, negu is tiesu nesioja...As irgi pastoviai sapnuoju tai kad svetimus vaikus nesioju, tai kad kas nors laukiasi, tai kad as nescia, ir daug daug visko:)kol kas dar nesilaukiu:)
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 07 30, 20:35)
Pagal lietuviu sapnininka, nescioji sapnuoja priesinga lyti, negu is tiesu nesioja...As irgi pastoviai sapnuoju tai kad svetimus vaikus nesioju, tai kad kas nors laukiasi, tai kad as nescia, ir daug daug visko:)kol kas dar nesilaukiu:)

As irgi dažnai sapnuoju, kad gimdau. Kartais viska matau labai aiskiai, o kartais labai viskas miglota buna. As ir gi dar nesiliaukiu ir kol kas neplanuoju, bet tie sapnai kartais privercia susimastyti...
Atsakyti
kai pradėjo vėluoti mmm. tris naktis iš eilės sapnavau kad gimdau. mmm vis dar neprasideda, tai gal ir teks nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jau daug metų vis pasvajoju apie vaikelį, daug kartų jį sapnavau, sapnavau kad laukiuosi, kad nėščia, kad gimdau, bet ...
O dabar užėjo "psichozė" - manau, kad laukiuosi, bet tik kelios dienos. Vilties prideda tas faktas, kad tuoj po galimo pastojimo tą pačią naktį abu su vyru sapnavome daug gražių, spalvotų žuvų. Taip nekantrauju, kad tas sapnas atneštų taip laukiamą vaikelį...
Sėkmės visoms sapnuoti tik gražius sapnus
Atsakyti