Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

O as sapnavau, kas esu pas gydytoja ir jis man ekoskopija daro, sako paziurek koks zirniukas matosi, as ziuriu ir visa viduj laiminga laiminga wub.gif prabudus taip sirdeleje gera buvo wub.gif
Taciau vakare realybe buvo baisesne...atplauke uzpavelavusios mano mmmm cry.gif
Atsakyti
pries persileidima sapnavau maza mergyte, sakau ,kaip tavo vardas, ji-Marija. sako atejau paziuret, tuoj iseisiu... tai va. ivyko persileidimas
Atsakyti
verysad.gif o as sapnavau kai buvau 12 savaiteje, kad turiu labai linksma berniuka tik kazkodel su baltais marskineliais....ir jis pastoviai bande nuo mano keliu nusprusti ir kita ryta ivyko persileidimas............. verysad.gif
Atsakyti
O aš pirma neštuma sapnavau du kartus tą pačią mergytę, Deja jos netekau cry.gif O užvakar sapnavau vėl savo vaiką, vėl mergytę, bet tai buvo kita mergytė blink.gif

Gal tai ženklas kad ji ateis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 22, 22:40)
O aš pirma neštuma sapnavau du kartus tą pačią mergytę, Deja jos netekau  cry.gif O užvakar sapnavau vėl savo vaiką, vėl mergytę, bet tai buvo kita mergytė  blink.gif

Gal tai ženklas kad ji ateis?  g.gif

tikrai taip! thumbup.gif sekmes. tai geras zenklas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrb: 23 balandžio 2005 - 18:41
vaikus ir naujagimius sapnuoju nuolat. ir kad aš laukiuosi, ir kad draugės/klasiokės laukiasi. bet čia turbūt dėl to, kad daug apie tai galvoju. blush2.gif
paskutinis sapnas buvo kad dariausi testą, ir parodė II thumbup.gif , taip kad reikia tikėtis sapno išsipildymo tongue.gif
Atsakyti
va, prisiminiau dar vieną sapną, irgi prieš atplaukiant mmm: sapnuoju, kad mama ateina pas mane į kambarį ir lyg niekur nieko sako, gali testo nesidaryt - tu laukiesi doh.gif biggrin.gif ir dar dabar prisimenu tą susapnuotą džiaugsmo protrūkį... ir po to ryte liūdesio cry.gif kaip į svečius atvažiavo mmm...
taip kad net nežinau, ar tikėti tais sapnais , ar nea? rolleyes.gif
Atsakyti
as kazkodel sapnuoju jau kokiu metuku vaikelius, o kartais sapnuoju, kad jie nemano sad.gif paskitiniame sapne is vis graziausiai pasiskolinau ta vaika blink.gif , ir taip mums abiem kazkaip gerai sekesi sutart..ir taip nesinorejo skirts, kai atejo laikas ta vaika grazinti

o dar prisimenu, sapnuoju, kaip su busimu vyru ziurim i ta vaika (jau tipo jis musu) ir speliojom kieno pas ji lupytes, kieno akytes taip fainai buvo...o paskui kaip visada pabundu viena, nei vyro salia (dabar dar negyvenam kartu), nei vaiko..
Atsakyti
Prieš pastojima aš taip pat sapnavau vaikelį smile.gif tongue.gif Ir štai jis pas mane atėjo 4u.gif
Atsakyti
pries pastuojima su antru, sapnavau ginekologe pas kuria gimdziau pirma, tipo ateinu as pas jau su gan dideliu nestuke.gif i apziura, gimdyt, bet jinai pasiziurejo ir sako kad dar ankstuoka ir as jai sakau taip dar anksti dar palukesim kazkuri laiko...ir isejau. na praejo kazkiek laiko nezinau kiek nu 2*3 men neatvaziavo mano mmm, pasidariausi testuka--II..ir tada prisiminiau ta sapna, tai buvo signalas kad angeliukas nori ateiti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalita: 21 gegužės 2005 - 11:32
na pasiskaitinėjau aš čia,irgi oparašysiu savo sapnus,priš pastojant sapnavau kad esu nestuke.gif ,bet kažkodėl man įvyksta persileidimas,su vyru mantom vaikelį ir kad yra berniukas,na neužilgo pastojau bet įvyko persileidimas,bet va visai neseniai sapnavau kad darau testuką ir parodo II gal išsipildys wub.gif
Atsakyti
Mano vyras man pastojant (kai dar nežinojome) sapnavo, kad veda berniuką prie namo sienos sysioti, nes nebuvo kur to daugiau atlikti smile.gif , pažiūrėsim ar taip bus, parašysiu gruodžio pabaigoje mirksiukas.gif
Atsakyti