Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

mano sapnas issipilde biggrin.gif Linkiu, kad ir jusu sapnai issipildytu pacia geriausia prasme biggrin.gif
Atsakyti
o man kaledu stebuklo vis tik nebus sad.gif
Atsakyti
...kartais tikiu sapnais...visa gyvenima prisiminsiu sapna,kuris aplanke mane nakti iskart po dukrytes pradejimo...praktiskai kelios valandos po to...jau turejau viena vaika-berniuka...o tanakt sapnavau,kad esu tarytum kazkokiu priesu teritorijoje ir vis slapstausi,begioju...prisedau prie vieno namo laiptu...zvilgteliu-ten moteris gamina valgyt ir maza mergaite...JI priejo prie manes(o as sau mastau,kad ji is priesu stovyklos),atsisedo...ir staiga pajutau,supratau,kokia JI man artima,sava... MANA:)...Galbut mazoji taip apie save pranese...juolab kad suplanuota buvo:)Beje,kaip tik rytoj bus lygiai 2 metai nuo sio sapno...Pamatysit,ir Jus-planuojancios,svajojancios-kada nors veliau prisiminsite issipildziusius sapnus.Labai to linkiu smile.gif
Ir dar...Gal kam teko susidurti su astrologiniu Menulio kalendorium...Sausio 4 diena labai gera vaiku pradejimui,nes jos simbolis-Meskute(as pati ta diena pastojau smile.gif ).
Atsakyti
O as pries kokias keturias dienas sapnavau kad laikau ant ranku labai maza labai grazia baltapuke mergaite. Tokia miela, tokia silta, tokia mano, mano. prisimenu kaip as ja maitinau krutimi, neapsakomas jausmas. o jau tokia grazute buvo. Laukiau ja prie pat sirdies. Labai geras jausmas. Sekmadieni dariausi testa, parode antra labai neryskia juostele. Siandien einu pas gydytoja, kazi ka ji man pasakys. Nors siaip as VISAI nesapnuoju. niekada.........
Atsakyti
Laba,na mano sapnas jus prajuokins , bet sapnavau,kad mano vyras laukiasi ir pagimde dukryte,o as ja paimu ant ranku,ji tokia mazute,didelem akim.Gal as nescia?
Atsakyti
Paskutiniu metu sapnuoju visokias nesamones g.gif Ir kiek tik paziuriu,visu reiksme ta pati- sveikata g.gif I kuria puse cia ta sveikata nuvairuos? blush2.gif Pats laikas i nestuke.gif rolleyes.gif Niu,dar man sveikatos kelias dienas istempt ir viskas turetu but ciki doh.gif Noreciau... rolleyes.gif
Atsakyti
as budama kelias savaites nestuke.gif ir dar nezinodama, kad esu nestuke.gif , sapnavau viena maza zuvyte akvariume...Tai ir gime mergaiciuke 2.gif
Atsakyti
as dažnai sapnuoju, kad nėščia, kad jau gimdau. būna taip kad, vieną naktį ir aš ir draugas susapnuojam, kad aš gimdau. neperseniausiai, sapnavau savo dukrytę, taip keistai buvo prabudus.o draugas sapnavo, sūnų, tai jo sesuo pagimdė t dieną berniuką. keisti sutapimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Larieta @ 2005 04 09, 11:31)
as dažnai sapnuoju, kad nėščia, kad jau gimdau. būna taip kad, vieną naktį ir aš ir draugas susapnuojam, kad aš gimdau. neperseniausiai, sapnavau savo dukrytę, taip keistai buvo prabudus.o draugas sapnavo, sūnų, tai jo sesuo pagimdė t dieną berniuką. keisti sutapimai g.gif

Yra teoriju, kad musu leliuku sieliukes kazkur subtiliam lygmeny jau yra apie du metus iki pradejimo netoliesemusu, tai gal ir jusu jau arti maziukai...Cia gal net nieko paslaptingo, kiekviena jautresne busima mama (tebunie ir ne taip greit busima) gali pajusti, as taip manau, cia normalu, tik reik i save isiglint...
Atsakyti
kaip buvau nescia visada sapnuodavau, kad gimdau mergyte, bet gime berniukas... tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 09, 17:48)
Yra teoriju, kad musu leliuku sieliukes kazkur subtiliam lygmeny jau yra apie du metus iki pradejimo netoliesemusu, tai gal ir jusu jau arti maziukai...Cia gal net nieko paslaptingo, kiekviena jautresne busima mama (tebunie ir ne taip greit busima) gali pajusti, as taip manau, cia normalu, tik reik i save isiglint...





labai įdomu g.gif
Atsakyti
visą savaitę sapnuojų nėštumą reiškiančius sapnus doh.gif jau kiap ir pabodo, norisi rezultatų tongue.gif
šiąnakt sapnavau, kad turiu sūnų, gal kokių 6-8 mėn, ir ką tik pagimdžiau dvynukus berniukus. tie mažiukai, krūties negali apžioti, tai aš nutraukusi pieną į delną juos girdau blush2.gif o vyresnėlis kad kiša liežuviuką į delną- ir jisai nori valgyti. kokia pavaragus jaučiausi - vis tik trys vaikai blush2.gif
žiūrėsim, ką jie man duos g.gif
Atsakyti