Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE (0nora0 @ 2004 12 04, 22:47)
Dabar jau planuojam leliuka vel - tai pries kelias dienas sapnavau, kad pagimdziau berniuka. Taciau mane nerimas kankino,nes jis mazutis toks... Bet paskui kazhkas mane nuramino: Tagi gime 4200 wink.gif - viskas gerai. Taigi zhiuresiu kaip cia man dabar pildysis rolleyes.gif

Lauksim tavo testuko ir tikimes, kad issipildys thumbup.gif
Atsakyti
as kazkaip savo busimu vaiku nesu sapnavusi, o gal tiesiog nepamenu. gimdyma sapnavau tik tada, kai intensyviai dar neplanavom vaikelio smile.gif
o va nakti pries pradedant vaikeli, tai sapnavau savo ginekologe biggrin.gif pirma karta ja sapnavau, siaip gerai tas sapnas nuteike ir ji sapne lyg ir patvirtino, kad viskas gerai - tai dabar galvoju, kad pasamone matyt dave zenkla, kad atsikelus ta diena bus geras laikas vaikelio pradejimui rolleyes.gif tai taip ir buvo wink.gif
o kai mmmm jau velavo, bet dar nedariau testuko, tai sapnavau pirma karta kudikeli - kad jis nuo manes kazkaip pabego, tai paskui forume cia nusiminejau, kad va, matyt as ne nescia, o Puke pasake, kad cia atvirksciai reiskia smile.gif ir ji teisi pasirode smile.gif
siaip vaiku nesapnuodavau anksciau maziuku.. o praeita nakti sapnavau cielus keturis - dvi poras dvynuku vezimeliu su paciais dvynukais laugh.gif bet tai tikriausiai atspindi tik tiek, kad labai laukiu savo vaikelio rolleyes.gif
na o jei ka susapnuosiu dar ir issipildys, tai parasysiu wink.gif
Atsakyti
Sianakt sapnavau, kad esu nestuke.gif - niekas dar nezinojo isskyrus vyra. Taigi man reikejo sokti nuo tokios pakylos tame sapne - tai prasiau, kad vyras pirmas nuliptu, o as jau jam i glebi soksiu wink.gif

Ziuresim, ar cia labai susije sapnai su nestumu ar tik su "svaigimu" - kazhkaip sirdele kuzhda, kad pastarasis variantas unsure.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau sapno pradzia - ogi juk testuka dariausi - 2 dariau, nes pirma kai pasidariau - tai buvo antos juosteles viduriukas neryskus. Tada antra pasidariau - tai abi ryskios buvo, tik kad viena dar horizontali ish kazhkur atsirado biggrin.gif Sakau, kad jau stogas vazhiuoja smile.gif
Atsakyti
pildosi clap.gif nerealiai pildosi. Net pakartotini testuka darysiu tongue.gif
Atsakyti
As si menesi irgi sapnavau teigiama testuka. Galetuir issipildyt tongue.gif
Atsakyti
As irgi sapnavau teigiama testuka ir tokias ryskias II juostele. Sapnas neisipilde, deja... sad.gif
Atsakyti
Aš taip pat noriu pasidalinti savo sapnu.
Šiaip iki nėštumo sapnuodavau labai "įtemto siužeto", neramius, juodai baltus sapnus. Tačiau kai jau leidome su vyru gyventi laisvai po kiek laiko sapnuoju, kad atsivedu per sodrias, dideles, pavasarines pievas, pilnas pienių pūkų mergaitę - tokią riebuiliukę, apsirengusią tokia pačia suknele kaip ir aš. Atsivedu tą mergaitę iš kažkokio šviesos šaltinio. Vienintelis kartas, kai sapnas buvo spalvotas ir nuo jo dvelkė ramybe. Atsibudusi pagalvojau - yra. Laukiuosi mergaitės. Po kelių dienų testas patvirtino nėštumą. Stengiausi negalvoti, kad bus mergaitė. O ras dar bus berniukas. Tačiau kažkaip net neabejojau, kad bus dukra. Taip ir įvyko. Gimė dukra. Iš visokių giminaičių dovanotų pinigėlių mažylei suieškojau dailininką, kuris tą mano sapną nupaišė. Padovanosiu dukrai kai užaugs. Va taip.
Intuicija - geras dalykas. Reikia tik labiau save pažinti.
Atsakyti
Mes planuojam seniai... Jau dvyliktas menuo sad.gif Kai paskutines menesines velavo dvi dienas jau turejau vilciu rolleyes.gif ,o nakti susapnavau siaubiaka blink.gif
Nesiojausi ant ranku maza maza, ka tik gimusi leliuka. Tik taip ir nesupratau ar jis mano ar ne g.gif Lygtais as gimdziau,bet po to,kai nesiojuos tai jis lyg ir ne mano... Tai va-as ji nesiojuosi,supuoju, bet zinau,kad jis tuoj turi mirti blink.gif Ir as visaip stengiuos ji myluoti,kad tik nemirtu... Tada su juo kalbuosi (tik nezinau ar garsiai ar mintimis) ir sakau,kad kodel tu turi mirti- juk gali ir gyventi,o jis man sako- jeigu as nemirsiu,tai busiu invalidas blink.gif blink.gif ... Ir as ta vaika nesioju,traukiu is savo spintos tuos vaikiskus rubelius,kur nupirkus savo 2.gif ir rengiu jam, nervuojuos,kad nerandu vieno kostiumelio ir vis ziuriu ar tas vaikiukas gyvas huh.gif Priglaudziu jo galvyte sau prie veido ir pagalvoju,kad jei jis dabar numirtu,tai nebijociau nei laikyt,nei pabuciuot huh.gif (as siaip l. bijau numireliu ir ne uz ka neliesciau)
Atsikeliau kaip suspardyta... O kita diena susirgau sad.gif Tai dabar visokiausiu minciu galvoj... Gal is tikro mane nuo nestumo kazkas "apsaugo", kad nelemta sveiko leliaus turet? blink.gif Tarsi tas mazylis is sapno pasiteisino,kodel as vis dar nesilaukiu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitela: 08 gruodžio 2004 - 19:20
sapnavau kosmara: gimdau, vaikas per stambus -kerpa blink.gif vis tiek neistraukia to vaiko, daro cezario pjuvi-matau save is virsaus (vaizdas nelabai koks - pjauna tai mane dry.gif ) ir istraukia mazyte mergyte - negriuke blink.gif blink.gif nu nieko sau- mes su vyru tai balti smile.gif o po to vis bando is manes ta vaika atimt, as - neduot, visa supjaustyta (pjuvio vietos net nesiuvo) lakstau po ligonine ir nerandu kur pasislepti doh.gif
na kazkoks siaubas ir tiek....
Atsakyti
[COLOR=blue]
Svaikutes,as tai labai tikiu sapnais smile.gif Man jie visi beveik issipilde:)
Ir pildosi butent tas,ka susapnuoji:) Pora menesiu pries pastojima pradejau sapnuoti,kad esu mama smile.gif Aisku,siek tiek sunerimau,nes niekada nesu sapnavusi kudikiu 2.gif .O tuo labiau ,kad tuo metu dar ir kontraceptines vartojau.
Na,kontraceptines pasibaige ir galvoju padarysiu pertrauka smile.gif Ir kaip jus manot?
Pati pirma menesi sugebejau pastoti:)Aisku,esam labai laimingi:)Cia tikriausiai likimas...
Nereikejo net stengtis-uzteko pasimyleti,kai man buvo ovuliacija...ir yra clap_1.gif
Atsakyti
sianakt vel sapnavau: si karta kad turiu suneli - gryna vyro kopija heart.gif bet toks mazytis.... nezinau, gal issipildys smile.gif
Atsakyti