Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (hanza @ 2004 05 12, 07:52)
Labas rytas smile.gif
na stai, grizau is konsultacijos ir esu labai patnekinta. Buvau pas Tvarionaviciene. Rekomenduoju visoms.
O rezultatai g.gif suprantu, kad dar ju nera. Mano gimdos nuotrauka visiskai nekokybiska ir neinformatyvi, reikes kartoti mad.gif , pagal nunestus temperaturu grafikus, ovuliacija arba nevyksta, arba vyksta nekokybiskai. Ziurejo echoskopu, 16 c.d. des. kiausideje buvo folikulas, atrodo 14 mm dydzio. Sake, turetu buti didesnis. Bet mano ciklas ilgas. Taigi, liepe pasidaryti hormonu tyrimus, vyrui spermatograma, ir tada gydysimes toliau... Dar gimdoj prie kaires kiausides pastebejo kazkoki skyscio pripildyta darineli su pertvara g.gif Bet sake, kol kas del jo nesijaudinti. As ir nesijaudinu smile.gif O sekanti karta nuspresim, ar daryti nuotrauka, ar dar palaukti.
Ir dar sake, kad, kiek matosi is nuotraukos, kontrastas tikrai praejo smile.gif smile.gif smile.gif Tai labai dziaugiuosi.
Taigi laparoskopija dar siek tiek palauks.

Sveikute hanza.

Tikrai siulau susiasti gyg. Klima. Jis dirba vaisingumo klinikoje, uzsiema tik tokiomis seimomis kurios negali susilaukti 2.gif . Tam kad nemoketi didziuliu pinigu, siulau nuvaziuoti i Raudonaji Kryziu, i poliklinika (ji yra salia ligonines), ten registraturoje uzsivesti kortele, (tai padaryti gali kiekvienas), ir uzsirasyti pas gyd,. Klima. Pasiimk su savimi nuotrauka.
As turejau labai daug gydytoju, bet tik jis mane pagyde.
Ir dabar laukiame savo leliuko, kuris gims rugpjuti smile.gif

Si gydytoja man irgi parekomendavo zmones kurie turejo panasiu problemu ir jie jau turi 2.gif .
Taigi, ne vien mane jis pagyde. Pabandik.

Jai prireiks laparaskopijos tai jis ja ir daro. Tik jis pjauna pilva, tam kad viska sutvarkyti, nes pasirodo parpjovus atsiranda dar daug niuansu, kuriuos tuo paciu jis ir sutvarko.
Sekmes. heart.gif
Atsakyti
Hanza, saunu, kad likai patenkinta gydytoja. Sekmes wink.gif, viskas bus gerai.
Atsakyti
Aciu, Ivoncikai, uz patarimus heart.gif . Daug gero girdejau apie Klima. Bet apie Tvarijonaviciene irgi. Tiesiog mums ja parekomendavo kaip patyrusia sioje srityje gydytoja. Jau pradejau, tai kol kas tesiu gydytis pas ja.
Labiausiai tai mane nustebino pats nereiksmingiausias dalykas, kai ji pasake, kad temperaturos matavimas irgi "trenkia i smegenis"... Reiskia, ji puikiai supranta, kad tai didele ne tik fiziologine, bet ir psichologine problema blink.gif
O mano senoji gyd. mano vyrui sake, "...su jom [t.y. tom, kurios nepastoja] labai sunku kalbetis, nes jei pasakai, kad bus viskas gerai, jos mano, kad turi tuoj pastoti..." Atrodo, kad kalba apie kazkokius neaiskius padarus, o ne apie tokias pacias moteris, kaip ir ji pati.
Tiesa pasakius, nesuprantu, kodel taip mazai kalbama apie psihologine sios patologijos puse? Ar cia man tik toks ispudis susidare...?

Dekui, Slyvute heart.gif
Atsakyti
QUOTE (hanza @ 2004 05 12, 10:59)
Aciu, Ivoncikai, uz patarimus heart.gif . Daug gero girdejau apie Klima. Bet apie Tvarijonaviciene irgi. Tiesiog mums ja parekomendavo kaip patyrusia sioje srityje gydytoja. Jau pradejau, tai kol kas tesiu gydytis pas ja.
Labiausiai tai mane nustebino pats nereiksmingiausias dalykas, kai ji pasake, kad temperaturos matavimas irgi "trenkia i smegenis"... Reiskia, ji puikiai supranta, kad tai didele ne tik fiziologine, bet ir psichologine problema blink.gif
O mano senoji gyd. mano vyrui sake, "...su jom [t.y. tom, kurios nepastoja] labai sunku kalbetis, nes jei pasakai, kad bus viskas gerai, jos mano, kad turi tuoj pastoti..." Atrodo, kad kalba apie kazkokius neaiskius padarus, o ne apie tokias pacias moteris, kaip ir ji pati.
Tiesa pasakius, nesuprantu, kodel taip mazai kalbama apie psihologine sios patologijos puse? Ar cia man tik toks ispudis susidare...?

Dekui, Slyvute heart.gif

Dar karteli sveikute hanza smile.gif
Linkiu tau is visos heart.gif , daug, daug stiprybes, jos tikrai tau prireiks.
Ir svarbiausia labai tiketi, ir viskas bus gerai.
jau labai greitai ir tu turesi 2.gif
Sekmes.
Atsakyti
QUOTE (Ivoncikas @ 2004 05 12, 16:57)
Linkiu tau is visos heart.gif , daug, daug stiprybes, jos tikrai tau prireiks.
Ir svarbiausia labai tiketi, ir viskas bus gerai.
jau labai greitai ir tu turesi 2.gif
Sekmes.

Aciu! heart.gif
O tau - lengvo nesiojimo, sekmingo gimdymo ir daug daug maloniu akimirku 2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,o gal jau cia visos mamos
Ar prisimenat mane g.gif
As sugrizau
Pasiilgau Jusu heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 05 20, 15:40)
Sveikos merginos,o gal jau cia visos mamos
Ar prisimenat mane g.gif
As sugrizau
Pasiilgau Jusu heart.gif heart.gif

Sveika sugrizus , paiduke clap.gif Taigi, laukiam tavo naujienu. Kaip sekesi? Kaip savijauta . Pasakok pasakok wink.gif
Atsakyti
Zinoma, kad prisimenam biggrin.gif
Greiciau pasakok kaip sekesi, kaip jautiesi? Tikrai nekantru ir idomu rolleyes.gif.
Atsakyti
Ai sad.gif sad.gif
Matot kaip ilgai gulejau,tai reiskias nekaip sekesi,tik pries pusvalandi grizau,tuoj uzvalgysiu,ir viska isdestysiu.O jus jei galit,trumpai,kaip kuriai sekasi,labai smalsu,gal jau mamytes.Kai turesiu jegu butinai perskaitysiu visas temas,bet ju tiek gaug yra,kad tik viena,dar spejau perskaityti
Atsakyti
Na pas nestukes isleiom tik viena - MAAJA (jai po antro IVF pavyko ir tures du 2.gif 2.gif). Na o daugiau kaip ir negalim pasigirti sekmingais rezultatais.
As pvz. jau galima sakyti sulaukiau savo dieneliu eilini karta (pradejo teplioti), ka darysiu kita menesi dar neapsisprendziau. Tai vat tokios tai tokeles. Tiesa, dar gi buvom susitikusios, visai smagiai pabendravom smile.gif.
Na kokios tos tavo naujienos bebutu, vis tiek laukiam, tikiuosi nieko labai jau liudno mums nepranesi.
Atsakyti
Sveika Paiduke,

Is tikruju jau buvau susirupinusi, kur taip ilgai prapuolei...
Labai laukiu tavo naujienu. Chm, tikiuosi kad nors ir su kazkokiom problemom viskas baigesi gerai? g.gif heart.gif
Atsakyti
Na tai tuoj pateiksiu jums savo pasakojima,jis bus tikrai ilgas,bet aisku,dar daug smulkmenu neparasysiu.
Kas neturit kantrybes,neskaitykit wink.gif wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1085062780[/mergetime]
Na mano gulejimas tikrai ilgai uzsitese
Taigi:Atsiguliau geguzes 3d,ta pacia diena isdalinau visiems pinigelius kam ketinau duoti,o kita diena operacija,pradejo daryti 13.20,na tiksliau pasiziurejau i laikrodi ir uzmigau,giliam miegui
Ka dare tuo metu nezinau,bet tai ka turejo daryti,ta padare,daugiau jokiu blogumu nerado.Operacija truko apie 3val.plius visi pasiruosimai.Parveze i palata 17.15.Viskas ejosi neblogai,bet penktadieni pakilo temperatura 38.1,paskambinau Klimui(jis liepe skambinti jei pakil,bet kuriuo paros metu).Taigi jis greitai atleke(buvo 22 val),pasiziurejo,o gi nieko,pilvas burbuliuoja ir tiek,buvo isvestas toksai dreniukas,kur istekedavo is pilvo ertmes susikaupe skysciai,tai pagalvojo,kad jis alergizuoja ir pakilo Temp.Sestadieni atvaziuoja peristi,o gi visas tvarstis slapias,paspaudo,bega skysciai(tirpsta riebalai)oda jau apgijusi,o poodinis sluoksnis negyja,isardo kelis siulus,prikisa kazkokiu guminiu atraizeliu,ir sako,jei per nakti tvarstis bus slapias,gerai,o jei ne reiks ardyti siules.Ateina sekmadienis,o tvarstis vosvos slapias,isardo visa siule,ir kasdien per diena tris kartus,ateidavo daryti plovimo ir perisimo,tai tesesi iki sestadienio,tai beveik savaite plove,viskas valesi puikiai,tai sestadieni sukabinos pleistru zaizda,sake jei gerai sugis nereikes siuti,aisku dar leido antibijotikus,nes temperatura pastoviai buvo 37.2-37.6,leido i uzpakali vaistus kad gimda susitraukinetu,o i kateteri antibijotikus,bet tuos kateterius vis atmesdavo organizmas,parausdavo,arba sutindavo.Pirmadieni diena temp.nebuvo,tik vakare,bet sakiau kad nera,antradieni nebuvo Temp,tai treciad,jau nustojo leisti visus vaistus,ir ketvirtad,kaip siandien prizadejo paleisti.
Ateina Klimas siandien persisti,o gi randas blogai gyja,vienas ant kito krastai lipa.Sako siuvam siandien ir ryt paleisim,bet poto sako nuskausminsim vietiskai ir galesi eiti vakare.
Taigi siandien atliko dar viena operacija,nuskausmino pilva,per kelis kartus,vis rekiau kad skauda,taip ir buvo,bet poto kai prileido vaistu 6 ampoles,tai nieko nejauciau,susiuvo per 40min.Pagulejau iki 16val palatoj ir pati su masina neperseniausiai parvaziavau.Rytoj eisiu pas ji persiristi
Cia aisku dar daug visokiu smulkmenu neparasiau,nes ir taip baisus laiskas gavosi
Vaikelio planuoti nepradesiu,maziausiai puse metu
O kai paklausiau,kada pamatysiu Ju sedevra,ka ten padare,pasake:po puses metu pradesim konstruoti leliuka,jei per puse metu nepavyks,tada ir ziuresim,kas ten gavosi,bet siaip turetu ertme didesne buti
Jei kas idomu klauskit,nes man dar galvele sukasi,tai gal kokiu esminiu dalyku neparasiau
Atsakyti