Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

viena mano gydyklos kaimynė davė: gydytojui - 400Lt, anesteziologui - 200, visoms seselėms, kurios tuo metu pasipainiojo po ranka - po 10Lt. veiksmas vyko maždaug prieš 2 metus.

bet iš tiesų niekas nepapjaus, jei neduosi wink.gif
Atsakyti
Age,tikrai per daug Rimantos gydyklos kaimynė davė.Na,nebent neturėjo ,kur pinigų dėt.Čia jau nesąmonė.
Atsakyti
na, aš nieko nedaviau biggrin.gif
Atsakyti
oi,tai gerai,nes ash jau issigandau:)
Atsakyti
QUOTE (Agė @ 2004 05 04, 12:31)
oi,tai gerai,nes ash jau issigandau:)

Sveikutes, noreciau papasakot trumpai savo istorija. Taigi su vyru gyvename 5 metelius, o vaikelio 2.gif kaip nera taip nera. Pradejau nerimauti. Daug gydytoju aplankiau, begalybe tyrimu pasidariau. Vyras buvo patikrintas nuo A iki Z. Vaisingymo klinikoje gyd. Klimas man padare gimdos nuotrauka (labai skaudejo) ir isaiskejo, kad man butina laporaskopija. Kitaip, "naturaliu budu vaiku nesusilauksite". Gyvenimas tapo nemielas. Galvojau 3 dienas ir nutariau operuotis. Labai bijojau. Operacija kainavo nemazai 400 lt ir anosteziologei 100 lt. Operavo gana ilgai 3 val.30min. Po operacijos liko nemazas randas pilvo apacioje. galejo likti tik skilutes, bet gydytojas nutare pjauti pilva, kad geriau isvalyti kiausintakius. Operacijos metu paaiskejo jog dar be to buvo iplysusi viena kiausyde. Taigi ir js susiuvo. Po operacijos praejo pusantru metu ir rezultatu jokiu. Dar geriau ivairius vaistus, tikedamasi, kad gal... gal... pastosiu. Kiekvienas menesines sutikdavau su asarom. Visas gydimas istiesu labai brangiai kainavo ir nutariau daugiau nebesigydyti. Spjoviau i visus tyrimus, vaistus ir gydytojus. Praejo 2 metai po operacijos. Gruodzio 25. Kaledos. As menesiniu nesulaukiau. Vaistineje nusipirkau nestumo testa. Jis TEIGIAMAS. clap.gif Negaliu patiketi, tad zigiuoju antrojo testo, po to treciojo... Po svenciu su vyru is pat ryto nuvaziavome pas gydytoja. Ir sis ta pati patvirtino.
Dabar mums jau sestasis menuo nestuke.gif , labai laukiame savo mazylio.
As labai noriu visas padrasinti operuotis, ir tiketi. Negaileti pinigeliu.
Ir jums viskas bus gerai.
Sekmes!!!!!!
Papildyta @ [mergetime]1083853305[/mergetime]
QUOTE (Agė @ 2004 05 04, 12:31)
oi,tai gerai,nes ash jau issigandau:)

Sveikutes, noreciau papasakot trumpai savo istorija. Taigi su vyru gyvename 5 metelius, o vaikelio 2.gif kaip nera taip nera. Pradejau nerimauti. Daug gydytoju aplankiau, begalybe tyrimu pasidariau. Vyras buvo patikrintas nuo A iki Z. Vaisingymo klinikoje gyd. Klimas man padare gimdos nuotrauka (labai skaudejo) ir isaiskejo, kad man butina laporaskopija. Kitaip, "naturaliu budu vaiku nesusilauksite". Gyvenimas tapo nemielas. Galvojau 3 dienas ir nutariau operuotis. Labai bijojau. Operacija kainavo nemazai 400 lt ir anosteziologei 100 lt. Operavo gana ilgai 3 val.30min. Po operacijos liko nemazas randas pilvo apacioje. galejo likti tik skilutes, bet gydytojas nutare pjauti pilva, kad geriau isvalyti kiausintakius. Operacijos metu paaiskejo jog dar be to buvo iplysusi viena kiausyde. Taigi ir js susiuvo. Po operacijos praejo pusantru metu ir rezultatu jokiu. Dar geriau ivairius vaistus, tikedamasi, kad gal... gal... pastosiu. Kiekvienas menesines sutikdavau su asarom. Visas gydimas istiesu labai brangiai kainavo ir nutariau daugiau nebesigydyti. Spjoviau i visus tyrimus, vaistus ir gydytojus. Praejo 2 metai po operacijos. Gruodzio 25. Kaledos. As menesiniu nesulaukiau. Vaistineje nusipirkau nestumo testa. Jis TEIGIAMAS. clap.gif Negaliu patiketi, tad zigiuoju antrojo testo, po to treciojo... Po svenciu su vyru is pat ryto nuvaziavome pas gydytoja. Ir sis ta pati patvirtino.
Dabar mums jau sestasis menuo nestuke.gif , labai laukiame savo mazylio.
As labai noriu visas padrasinti operuotis, ir tiketi. Negaileti pinigeliu.
Ir jums viskas bus gerai.
Sekmes!!!!!!
Atsakyti
Ivoncikai, aciu uz tavo istorija heart.gif. Toks padrasinimas mums visoms reikalingas smile.gif.
Atsakyti
QUOTE (Agė @ 2004 05 04, 11:40)
Mielosios, gal galetumet pasidalinti patirtim ir patarti kiek kainuoja laparoskopija....panasu,kad teks jai ryztis.... unsure.gif

Age,

Manau pilnai uztektu gydytojui 200 lt (o gal ir 150lt uztektu),o anesteziologui 50-70lt.Tikrai blogai nepadarys wink.gif
Atsakyti
Buvau vel pas savo gydytoja. Ji pasake, kad su tokiais kiausintakiais, pastoti beveik neimanoma (sunkiai praeinami del saaugu sad.gif ; bet praeinami biggrin.gif). Riekia kazka daryti. Siulo laparoskopija. Gal ir geras pasiulymas.
Taciau, kas idomiausia, nors mane ir stimuliavo, bet per tuos tris metus niekad nedare hormonu tyrimo, be to, nuodugniai netyre vyro (kelis kartus ziurejo sperma, buvo leukocitu; tik tiksliai nezinau, koki ten tyrima dare, galbut per mikroskopa ziurejo).
Taigi, pagalvojau, padarys ta laparoskopija, rezultatu nesulauksiu, o pasirodys, kad dar kazkas kitas negerai. Rytoj eisiu pasikonsultuoti pas kita gydytoja. Paziuresim, ka ji pasakys.
Atsakyti
As manau, kad pries laparoskopija reikia butinai viska issitirti, kad po to nebereiketu bereikalingai laiko svaistyti. Juk po operacijos duodamas terminas, per kuri didziausia tikimybe pastoti, o cia dar jei su kitom problemom per ta laika reiks kovoti. Hanza, parasyk, kai grisi is kitos gydytojos konsultacijos, idomu, kokius tyrimus tau dar pasiulys. Sekmes wink.gif
Atsakyti
Slyvutė jau mane aplenkė ,tai nesikartosiu.Manau ,kad ji visai teisi.Po laparaskopijos negalima švaistyt laiko kitiems gydymams.Paskonsultuok su kita gydytoja.
Atsakyti
Aciu, mergaites, butinai parasysiu. Pati labai nekantrauju ir laukiu rytojaus unsure.gif . Ech...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
na stai, grizau is konsultacijos ir esu labai patnekinta. Buvau pas Tvarionaviciene. Rekomenduoju visoms.
O rezultatai g.gif suprantu, kad dar ju nera. Mano gimdos nuotrauka visiskai nekokybiska ir neinformatyvi, reikes kartoti mad.gif , pagal nunestus temperaturu grafikus, ovuliacija arba nevyksta, arba vyksta nekokybiskai. Ziurejo echoskopu, 16 c.d. des. kiausideje buvo folikulas, atrodo 14 mm dydzio. Sake, turetu buti didesnis. Bet mano ciklas ilgas. Taigi, liepe pasidaryti hormonu tyrimus, vyrui spermatograma, ir tada gydysimes toliau... Dar gimdoj prie kaires kiausides pastebejo kazkoki skyscio pripildyta darineli su pertvara g.gif Bet sake, kol kas del jo nesijaudinti. As ir nesijaudinu smile.gif O sekanti karta nuspresim, ar daryti nuotrauka, ar dar palaukti.
Ir dar sake, kad, kiek matosi is nuotraukos, kontrastas tikrai praejo smile.gif smile.gif smile.gif Tai labai dziaugiuosi.
Taigi laparoskopija dar siek tiek palauks.
Atsakyti