Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Paiduke,labai labai lauksim .Laikykis. heart.gif
Atsakyti
Evasa,
manau apie 9 ryto.
Atsakyti
Evasa, laimingai heart.gif
Atsakyti
Man kmuk liepė ateit tarp 10-11.Pasiskambink į registratūrą.
Sėkmės heart.gif
Atsakyti
evasa, paiduke - laimingai. kuo greičiau sveikit po operacijų ir sulaukit "rezultatų"
Atsakyti
Nu vat kazkaip ir nustebau, nes lyg nebuvau uzsifiksavusi, kad ir tu jau guliesi i logonine laugh.gif Bet vistiek laimingai laugh.gif laugh.gif laugh.gif Juk meiles niekad nebus per daug laugh.gif
Atsakyti
pas mus kaip realiame gyvenime - net pletkų karts nuo karto pasigaminam biggrin.gif
Atsakyti
Mielosios, gal galetumet pasidalinti patirtim ir patarti kiek kainuoja laparoskopija....panasu,kad teks jai ryztis.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Agė @ 2004 05 04, 11:40)
Mielosios, gal galetumet pasidalinti patirtim ir patarti kiek kainuoja laparoskopija....panasu,kad teks jai ryztis.... unsure.gif

Age, siaip tai nieko nekainuoja, tik i "kisene', jei ka...
Atsakyti
age,

vat, šaunuolė, kad ryžaisi thumbup.gif .

kiek žinau, tokios chirurginės operacijos kol kas nėra privačios. tik kiek dovanoji wink.gif bet gal aš ko nežinau laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 04 gegužės 2004 - 11:56
tai vat tas i kisene...ar jis priklauso nuo to kiek galiu ar yra kokietai nusistoveje skaiciukai....
Atsakyti
Age,niekas tavęs nepapjaus jei nieko neduosi, anesteziologas gal irgi nenumarins.
Aš buvau išsiklausinėjusi ,kiek įmanoma.niekas tokios ''kainos''nežino.Žinau moterų ,krios net tiesiai klausė ir joms atsakydavo ,kad čia jų sprendimas.Taigi tu pagalvok ,kiek norėtum ir galėtum duot .
Atsakyti